Şimdi Ara

Millenicom'a geçmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bina altyapısı Millenicom'a açılmış ve özgürüm kampanyası cazip görünüyor. Millenicom kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi acaba? Pek fazla bilinmeyen bir firma ve tereddüt ediyor insan. 100 Mbps paketini düşünüyorum.

• Kendim kullanıyorum , leş , rezalet bir firma , 1 haftadır netim 1 mb ve hala gelen giden yok.
  • Bilinmeyen bir firma değil aslında. Bir dönemler herkesin rağbet gösterdiği Doping, şu anki Millenicom. Temmuz 2016'da Doping'e geçiş yaptım. Sonradan Alman şirkete satıldı ve Millenicom oldu.

Ben genel anlamda memnunum. Online işlemler bölümü gayet güzel, her türlü bilginize ulaşabiliyorsunuz. Canlı sohbet de var online işlemler bölümde. WhatsApp destek hattına da yazabilirsiniz, biraz geç cevap geliyor oradan. CGN uygulaması da yok.

Ben yine de taahhüt istemeyen Netspeed gibi firmalara yöneleceğim taahhüdüm bitince. Millenicom'un bu taahhütsüz tarifesine geçilebilir ama diğer tarifelerine geçmenizi önermem. Bu düşüncem taahhüt isteyen tüm İSS'ler için geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.