Şimdi Ara

Millenicom'a geçiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 26.04 2020 tarihinde millenicom'a geçiş için görüşme yaptım. Salı günü evraklar geldi imza işleri halledildi. Çarşamba günü sesli onayım alındı en geç 48 içinde aktivasyonu yapacağız denildi. Mayıs ayının 3'ü oldu ne arayan var nede soran ? Geçiş işlemi bu kadar uzun mu sürüyor sn. millenicom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mevcut firmalar onay verirken musteriye pislik yapmak icin binbir takla atiyor en son arkadasimi gecirirken netspeed yapti bunu arayin sık sık onay isteyin

• Valla dün aradım kimsenin kimseden haberi yok, şimdi sizin aboneliğinizi manuel olarak başlatacaklar gibi bin bir türlü oyalama. İlk aradığımda ilgili alakalılar gibi geldi de sonuç hüsran sanırım.

• ckm kullanıcısına yanıt
    BEn de aynı durumdayım işlemi hızlandırmak için mevcut abonemi mi aramalıyım?
  • 30 nisan akşamı Millenicom aradım.
    1 mayısta evrakları imzalatmak için geldiler, 2 mayısta sesli onayımı aldılar. 3 mayıs öğlen taşıma işlemi tamamlandı ve internetim açıldı. Türk telekomdan geçiş yaptım işlemler çok hızlı gerçekleşti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayallereinanmak H kullanıcısına yanıt
    evet mevcut firmaya baskı yapın maalesef müşteriyi kalmasını sağlamaya çalışmak için böyle numaralar yapıyorlar akıllarınca
  • KeLepChe57 kullanıcısına yanıt
    Aynen her şeyle aynıyız dün sesli onay alındı akşam telefonu geçirdiler ama internet hala geçmedi

• 4 mps internetime taahhüt bittiği için 110 TL fatura kesmiş türk Telekom

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallereinanmak

Aynen her şeyle aynıyız dün sesli onay alındı akşam telefonu geçirdiler ama internet hala geçmedi
    Telefon dün geçti benim bugünde internet geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallereinanmak

4 mps internetime taahhüt bittiği için 110 TL fatura kesmiş türk Telekom
    Şuan online işlemlere giremiyorum ama bugün en son girdiğimde güncel faturam 130₺ idi normalde taahhütüm 15 mayısta bitiyordu

Sizinki daha kötüymüş bir şey soracağım benimki niye gecikti o zaman ya anlamıyorum sizin telefon dün kaçta geçmişti?

• Dises28 D kullanıcısına yanıt
    Sana bişi diyim mi hayatının hatasını yapmıssın,forumda milenicom için arkadaşın birisi yaşadığı sorunu anlatmıştı başın sağolsun kurmadılarsa gelip direk iptal ettir hakkın var

• quote:

Orijinalden alıntı: HiçkimseninHiçbirşeyi

Sana bişi diyim mi hayatının hatasını yapmıssın,forumda milenicom için arkadaşın birisi yaşadığı sorunu anlatmıştı başın sağolsun kurmadılarsa gelip direk iptal ettir hakkın var
    Herkes aynı sorunu yaşayacak diye bir şey yok ben 30 mayıs akşamı telefon ile başvurdum resmi tatil 1 mayıs ve sokağa çıkma yasakları olmasına rağmen 3 mayısta internetim taşındı ve aktif edildi

Milenicoma guvenmıyorum forumda problemleri ile alakalı çok konu acılmış

• Superonline aboneliğimden millenicom a geçtim çok hızlı gerçekleşti işlemler herşey tamam gidiyor. Bugün 4. günüm o kadar çok kopup net gidiyor ki dayanamadım iptal ettim. Ben tavsiye etmiyorum saygılar.

• Bende şuanda aynı durumdayım geçiş için 28sında imzaladım onayı 30unda verdim.Bekliyoruz bana sistemsel bir sorun oluştu dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonneurNs -- 3 Mayıs 2020; 23:39:8 >
  • Dahada bekletecekseniz söyleyinde iptal edelim hizmet bile almadan
  • millenicom ve türknet kadar dandik iss yok türkiyede açık ve net
  • 48 saat doldu hâlâ açılmadı

• Bendede evrak göndermemişsiniz diyor, biri diyor genel müdürlük onaylayacak. Bilmem kaçıncı gündeyiz 48 saat dendi sizin gibi.Şimdide 7 iş günü demeye başladılar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.