Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
46
Favori
174.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biraz gec oldu ama, umarım M&S kart ile almissinizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Teşekkürler.
    Benim de ekstre 28’inde kesiliyor, umarım düşmez diyelim..
    Benim ekstre geldi.First Plus'ta herhangi bir düşürme yok.Yalnızca First için gözüküyor.First Plus olmama rağmen sadece First için bilgilendirme yapmışlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Erencan -- 26 Mart 2020; 2:3:45 >
  • Evet ekstre 28 Mart'ta kesildi. Ekstrede mesaj yayınlamışlar millerde düşme olacak diye.
    1 Nisan tarihi belirlemişler, bakalım 1 Nisan'da düşecek mi miller.
    First Plus'ım ama uyarı bana da gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Evet ekstre 28 Mart'ta kesildi. Ekstrede mesaj yayınlamışlar millerde düşme olacak diye.
    1 Nisan tarihi belirlemişler, bakalım 1 Nisan'da düşecek mi miller.
    First Plus'ım ama uyarı bana da gelmiş.
    Bizde yanlış anlaşılma olmuş,bütün mil değerleri düşüyor.Bizim kazandığımız ekstra mil,First üzerinden zaten. Maalesef hoş olmadı bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Erencan -- 1 Nisan 2020; 11:19:41 >
  • Kartı aldık bir ay olmadan puan düşürdüler :( Şu hali ile hala avantajlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmax

Kartı aldık bir ay olmadan puan düşürdüler :( Şu hali ile hala avantajlı mı?
    Valla hocam eğer aidat vs. vermediyseniz hala avantajı var çünkü Garanti elite ve elite plus olmadığınız sürece mil vermiyor.(Max %10)
  • uA_Erencan U kullanıcısına yanıt
    Evet, Privateyi de düşürmüşler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frmax kullanıcısına yanıt
    Yani çokta az olsa avantajı varda eski garanti miles smiles nerde... QNB e-ticaret harici kazandırmıyordu zaten hıc kampanya yapmıyordu. Saçmaladılar iyice artık. 2 aya Kuveyt Türk çıkacak ona geçicem bende .
  • Herkese merhabalar arkadaşlar, bir süredir first müşterisi olamadığım için düşen mil oranları sebebiyle kredi kartımı kullanmıyordum. Bu sene aidat ödememek için kartı iptal etmeyi düşünüyorum. Yalnız bu korona döneminde başıma şöyle bir olay geldi:
    Geçen ay henüz uçuş yasakları yok iken 2 kisilik yaklasik 10bin tl tutan yurtdisi biletlerini thynin sitesinden qnb miles smiles kartim ile aldim. Elit statude oldugum icin ekstre doneminde 1.5 kati olan 15bin mil tk hesabima aktarildi ve gecen hafta son ekstremi odedim. Suan karta borcum sifir, taksit flan hic kullanmam zaten. Yani ozetle karti kapatmama bir engel yok.
    Sorun su ki thy 20 mayisa kadar ucuslari iptal etti, ve benim kesintisiz iade hakkim var. Ben kredi kartimi kapatinca thyden 10bin tl lik bilet ucretini nakit olarak alabilir miyim? Gerekirse finansbanktaki vadesiz hesaplarimi da kapatip ilgili bankayla calismamaya raziyim. Diger turlu kapatilan karta iade yapildigini biliyorum.
    Thy musteri hizmetleri kredi kartinizi iptal ettiginize dair yazi ile thy satis ofislerinden ucretinizi nakit olarak alabilirsiniz dedi. Boyle bir yaziyi finansbanktan almak mumkun mu?
    Bilen varsa yardimci olabilir mi? Cakalliksa cakallik valla isin ucunda 15k mil var :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Nakit alamazsiniz hocam. Ayni sey basima geldi benim de. Miller tk hesabiniza geri yatar.. finansbank ile alakali bir durum yok yani.

• bu gereksiz karta 250 lira aidat yansımasın diye kullanmıyordum.Geçen sene iade aldığım için sözüm nedeniyle 2 ay sonra iptal edecektim.Getir uygulamasında bu kartım kayıtlıymış finansbank extra kartımı kaydettim sanıyordum.Harcama yapmış bulundum.Yine aidat yansır değil mi?Yansırsa 2. defa iade alabilme şansım nedir?
  • Meier45999 M kullanıcısına yanıt
    Hocam basiniza gelen ne tam olarak? Suan zaten miller tk hesabimda. Kredi kartimi da bugun kapattim, bu ay formaliteden son bir ekstre daha kesilecek. Yani bu saatten sonra banka ile işim kalmadı, benim derdim thyden parayi nakit olarak almak sadece. Benim gibi daha once bileti iptal olup thy satis ofisinden iade alan var mi onu ogrenmek istiyorum..

Hocam biletinizi millerle almissaniz ve ucus sizin elinizde olmayan bir sebepten ötürü iptal olduysa, mille aldığınız biletin bedeli isterse 40 bin olsun, önemli degil, size sadece odediginiz vergi bedeli iade edilip, miliniz TK hesabiniza geri iade edilir.

Hocam ben mil ile bilet almadim ki :)
    10bin tlye kredi kartimdan bilet aldim, ucus yasaklari cikinca thy de biletleri iptal etti dedim. Suan ucretsiz degisiklik, aciga alma ya da kesintisiz iade haklarim mevcut. Ben finansbank ile calismiyorum bahanesiyle karttan cektikleri ucreti thy ofisinden nakit olarak almanin derdindeyim, umarim anlatabilmisimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvantalya -- 18 Nisan 2020; 23:10:45 >
    Himm pardon hocam. Simdi anladim. Kart yoksa (iptal olduysa) sizin adiniza vereceginiz bir iban'a yatirilir. Ama salginin bitip ucuslara resmi olarak baslanmasindan itibaren 2 ay sonra veriyorlar. Bu krizden ötürü havayollarını korumak amacli shgm tarafından cikarilan bir yönetmelik geregi.

Tamamdir tesekkurler, thy parami nakit verecekse sorun yok, kazandigim milleri geri almadiklari surece parami gec de olsa yatirmalarinda sakinca gormuyorum

hocam anladığım kadarıyla yapmadığınız uçuştan mil mi aldınız? eğer böyle bişey varsa para iadesi aldığınızda çok yüksek ihtimalle thy o milleri hesaptan geri alır hesapta yeterli mil yoksa eksiye düşürür.
  • CasstıeL C kullanıcısına yanıt
    Yalniz milleri veren thy degil, banka. İade durumunda da tk hesabimdan mili cekecek olan yine bankadir. Neyse parayi iade alinca guncellerim burayi..

• M&s private yıllık aidat 559 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

M&s private yıllık aidat 559 tl
    M&S private ı olan adama aidat mı ödetiyorlar yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.