Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.147
Cevap
354
Favori
633.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Aylık 10.000 TL ortalama kart harcamam var.

Mil ve uçuş hakkı için hangi banka ve kartı almalıyız tavsiyeniz ne olur?

Saygılar,

• Merhaba Star alliance Program ortagi ucuslar ile (aktarmali) thy web sitesi uzerinden bilet almaya çalıştığımda Seyahat planınızda yer alan anlaşmalı havayolumuzdan seçtiğiniz ücret sınıfı için biletleme onayı alınmamıştır. hatası almaktayım ve bir çok farklı bilgisayardan denememe ve birçok farklı uçusu denememe rağmen herseferinde aynı hata verilmekte. telefonla müşteri temsilcisi ile konuştuğumda konuyla ilgili bilgisi olmadığını belirtip şubeye başvurun diyor. bu konuda daha önce bilet alan arkadaşlar varmı yardımcı olursa sevinirim.

• Kart ölü tamamen. Doğru düzgün kampanya yok. Normal mil kazanımı da aşırı düşük. Merak eden arkadaşlar varsa amex kart ile 1500 liralık akaryakıt harcamasına 20 mil civarı veriyor. Bekle ki biriksin bu şekilde.

Arada 750+ akaryakıt veya 500+ market harcamasına da 250 mil veriyor. O da kampanya 2-3 hafta devam ediyor ve 1 hakkınız var sadece, 1 kere kullandıktan sonra bekleyin ki bu kampanya bitsin de yeni kampanya başlasın.

Sürekli thy veya anadolu jetten bilet alıyorsanız anca öyle işinize yarar bu kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyaretci298 -- 7 Temmuz 2022; 18:16:8 >
  • 35.000 mili olup satan arkadaşımız varmı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • artık eskisi gibi ekonomi olsun business olsun promosyon bilet bulunmuyor pek acaba tek tek bakmadan nereye promosyon ödül bileti var bulmanın daha kolay yolu var mı?

• anka166 A kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum.

• 17,000 mile 2000 tl net öderim.

• anka166 A kullanıcısına yanıt

hocam kolay yolu değilde şöyle bir problem bulunmakta, örneğin yarın için bilet baktınız ilk ekranda 8800 mili seçerseniz sadece 8800 lük milleri gösteriyor.Ben 3 4 ay sonraasına 3800 lük mil bulup onu seçip tarihte geri geliyorum.Örneğin 30 ağustosa 3800 lük mil var , siz ilk ekranda 8800 mili seçipde o tarihe gelsenizde 3800 göstermiyor.Bunun dışında dediğiniz gibi nerdeyse hiç yok 3800 mile. Zamanında o kadar çok kazanıyordum ki 8000 millik bileti 150 ye satıyordum arkadaşlara 😀 nerden nereye

• Fatihcan34 kullanıcısına yanıt

ben 150,000 mili boşuna harcadım nasıl olsa havadan geldı dıye yakıt aldım bedava dıye şimdi mıl bulamıyorum yurt dısına satacagım :) milin varsa yaz bana 10 tane lazım gidiş dönus pakıstan ıcın

• Mil satışı nasıl oluyor devir diye birşey mi var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mexxwelll kullanıcısına yanıt

var evet hatırladıgım 10 dolar gıbı bırseydı

• ahmetdelihoca A kullanıcısına yanıt
    O anlamda değil brbirine satış yapılabildiğini bilmiyordum

• Arkadaşlar THY.com.tr olmazsa yani tr uzantılı olmazsa 1e1 mil yok mu aetik çünkü o kısmı siyah renkle yazmışlar sitelerinde

• 35.000 mil alınacaktır, tekliflerinizi pm den iletebilirsiniz

• https://www.shopandmiles.com/ sitesi yenilenmiş. Miller ile çeşitli firmalardan hediye çeki alınabiliyor. 200 mil 10₺ üzerinden hesap edebilirsiniz.

• Yılbaşından sonra geçerliliği dolacak 13k milim var. Bunu nasıl değerlendirebilirim acaba, kendim uçuş yapmayacağım, boşa gitsin de istemiyorum.

• Selam arkadaşlar. Kişisel seyahatlerimde kullanmak için 10 bin mil ve üzeri millere ihtiyacım vardır. Mil puanlarını nakit ödeme karşılığında kullandırabilecek arkadaşlar var ise dm bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mil ve elite kart satan varsa mesaj atabilir mi?

• 30.000 x 2= 60.000 mil ihtiyacım var. umre bileti alacağım. milleirni değerlendirmek isteyen varsa makul ücretlere almak isterim.

• garanti avans mili 8000 mili düşürmüş artık hiç bi anlamı kalmadı kartın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka166 -- 4 Ağustos 2022; 12:48:15 >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.