Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben zaten süresiz sözleşme olur vb. bir şey demedim. Arkadaş, ne zamana kadar uzatıldı diye sormuş onun cevabını verdim.

Bu arada benden size bir tüyo, belirsiz süreli sözleşmeler mevcuttur.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam , bende bunu ariyordum Miles&Smiles Kampanyaları 

• hala bu kartı kullanan nadir azınlıktanım sanırım Miles&Smiles Kampanyaları 

evvelki gün 1250 harcama yap 1150 mil hediye diye mesaj geldi. bonusflastan yada smsle katılabilirsiniz yazıyordu. bonusflasta zaten bu kampanya yok. bende sms attım. kriterleri sağlamıyorsunuz diye geri dönüş yaptılar Miles&Smiles Kampanyaları bu garantide bi acaip yani

• elitplus olan varsa , elite hakkını alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt

6bin tl civarı piyasada bulunuyor.

• Acil olarak 20k ve üzeri mile ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek olan var mı?

• Merhaba 30bin mil ihtiyacım var. Para karşılığı satan var mı?

• bi sonraki ekstreyle aidat yansıyacak. bugün aradım iptal edin kartı dedim, 7600 mil verelim 9 ay açık tutun dediler ben de kabul ettim. aidat 211 lira. 7600 mile 2 tane bilet alınıyor.

ama geçen sene aidat yansıdıktan sonra aramıştım ne iade ne mil vermişlerdi. önceden aramakta fayda var.

• Garanti son ay fena dipledi. Böyle devam ederse mil kazanmak imkansızlaşacak. 2-3bin tl harcayan yılda bir sefer yurt içi bilet bile alamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: damienn

bi sonraki ekstreyle aidat yansıyacak. bugün aradım iptal edin kartı dedim, 7600 mil verelim 9 ay açık tutun dediler ben de kabul ettim. aidat 211 lira. 7600 mile 2 tane bilet alınıyor.

ama geçen sene aidat yansıdıktan sonra aramıştım ne iade ne mil vermişlerdi. önceden aramakta fayda var.

kartınız garanti miles smiles mi hocam? ben de aidat yansıdıktan sonra aradım.bana da 0 mil onerdiler :)

• muhendizz M kullanıcısına yanıt

evet hocam miles&smiles. önce aramakta fayda varmış :)

• Alfredo kullanıcısına yanıt

Normal harcamalarla bu kartta mil kazanmak imkansiz gercekten. Ancak ozel kampanyalarla mumkun. Bana iki aydir 1150 tl harcamaya 1150 mil kampanyasi tanimliyorlar. Internet alisverisinin yarisi puan yukleniyor. Thy ile bilet alirken 1 tl ye 1 mil veriyorlar. Bu kampanyalarda birlesiyor. Gecen tanidigin kredi karti olmadigindan rica etti thy bileti alacakmis. Bileti miles and smiles ile aldim. 3k tutuyordu. Thy kampanyasindan 3000 mil bilet thy kampanyasindan ,1500 internet alisverisi kampanyasindan 1150 de hedef tuttugu icin mil kazandim. Normal alisveris icin hayatta kullanmam ama bu karti.

Bu ara biraz daha bonkorler diyebilirim. Spotify odemesinin 10 kati mil vardi gecen ay. Bi ara netflix odemesinin on kato mil kampanyasi vardi. American expresse her 150 tl ustu alisverise 500 puan vardi. Yakalamak lazim bunlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 9 Temmuz 2021; 20:20:50 >
  • Ben de harcama hedefi 10K, verdiği mil 2bin. Sende durumlar harikaymış.

• Alfredo kullanıcısına yanıt

bunlar hep aktif kullanmaktan Miles&Smiles Kampanyaları bence bir süre kızağa çekin kartınızı. kampanyalar yağmaya başlar. çoğu kart için benzer taktik uyguluyorum. kart ücreti vermediğim başka kartlarım var. o dönemki kampanyalarına göre diğerine geçiyorum. hep tek bir kart kullanırsam kampanya gelmemeye başlıyor yada harcama limiti sizdeki gibi çok yukarılarda hedef veriyor.

• Elit plus kart sahibiyim elit kart almak isteyenler dm’den yazabilir.

• Bu karttaki netflix Spotify vs kampanyaları sadece 1 aylık mı kullanabiliyor yoksa farklı sanal kartlar ile aynı netflix hesabında kullanabilir miyim bilginiz var mı?

• 30.000mil lazım yurtdışı bilet alıcam satmak isteyen varsa fiyatıyla beraber dm atsın

• Harcamalarin hangi sektore dahil oldugunu anlamanin bir yolu varmi?

Su an bonusflashta seyahat harcamalari kampanyasi var. Pegasus diye aratincada listede gozukuyor. 2500 tl lik bilet aldim. Ama sayaca islemedi. Bonusflashta hemen sayac islemediginide hic gormedim. Musteri hizmetlerini mi arayip sormak lazim illa

• THY mil satın almak istiyorum, elinde (yüklü miktar) olan varsa lütfen mesaj atsın. Teşekkürler

• Başka bir konuda bende de işlemediği oldu. Aşağıdaki formu detaylıca doldurdum, beni birkaç gün sonra birisi aradı, ona da detaylıca konuyu aktardım. Yaklaşık bir hafta kadar sonra hesabıma millerin eklendiğini dair bir mail aldım.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.