Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydemirci

Finansbank için de öyle dedik gelmedi bir kampanya

Alıntıları Göster
    Finansbank bu işi beceremedi, çırak çıktı resmen. Böyle bir girişimde cömert olmalılardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

62 bin mil var. Harcayıp bitirince kapatacağım ben de kartı. Çok nadiren kampanya gelecek de mil kazanacağız. Buna uğraşana kadar shop flyda biriktiririm.
    Kartı kapatabilirsin, miller THY'de, kart ile bağımsız.
    62bin mil, iyi mil artık eskisi gibi kazanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Bu ay sonunda kuveyttürk de eklenecek miles programına diyen arkadaş nerden buldu bu bilgiyi hiçbir yerde rastlamadım internette genelde sızardı çoktan
    Ay sonuna doğru Kapp'a bildirildiğinde haberimiz olur.

Bu arada Finansbank ardından Kuveyt derken program orta doğuya gidiyor sanki. Garanti çıkarsa patlanyanzi.
  • Spotify abonelige 250 mil kazandim fakat mil hesabima eklenmedi.Mil ekstresinde 250 mil kazanimi gozukuyor ama toplam mile eklenmemis.Garanti ile iletisimemi gecmem gerekli ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Spotify abonelige 250 mil kazandim fakat mil hesabima eklenmedi.Mil ekstresinde 250 mil kazanimi gozukuyor ama toplam mile eklenmemis.Garanti ile iletisimemi gecmem gerekli ?
    Kazanılan miller 3 Ocak 2020 sonrasındaki ilk ekstreye yansıtılacak.
  • Biliyorum bağımsız olduklarını da hem taahhüt verdim ondan açık hem de olur da amerika falan uçarsam diye duruyor. Kapatana kadar ne toplarsam hesabı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuveyt gelirse garantiyi kapatır, qnbdeki parayıda ceker kapatır oraya gecerim.
  • Arkadaşlar kuvety geleceğini bir arkadaş yazdı bu bir iddaa ama o arkadaşa sordum nerden duydun cevap vermedi. Kuvety zor gelir gibime geliyor 3 kart olacak yoksa finans gelmeden önce internette sızıntı olmuştu kuveyt ile ilgili bir haber dahi yok arkadaş salladı sanırım

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Taahhut dediginiz sey avans mil ise karti kapattiginiz zaman mil basina 4 kurus ceza odersiniz ki bence bu cok mantikli bir hareket olur. Avans mil kullanim sartlarinda "avans mil kullanilan kartin iptal edilmesi durumunda verilen avans mil tk hesabinizdan cekilir, eger tk hesabiniz yeterli olmazsa kalan borc icin mil basina 4 kurus ceza yansitilir" sarti olsa da tk hesabinizdan mil cekimi yapilmiyor. 2 kere deneyip yasamis biri olarak soyluyorum bunu. Sanirim sistemsel bir sikinti, ya da 1 milin garanti bankasina maliyeti 4 kurustan daha dusuk bilemiyorum.

Onun disinda bir taahhudunuz varsa tabi bu dediklerim anlamsiz kaliyor.

• Finansbankın amacı mevduat toplamaktı , onuda yapıyor zaten.
    Mevduatı olmayan normal bireysel müşteriyi kazanmak gibi bir amaçları yoktu zaten.
    O yüzden çok kampanya beklenmiyordu.

He mevduatı olanda gerçekten çok iyi mil kazanıyor zaten.

Bu arada kuveyt değilde albarakatürk giriyor diye biliyorum miles smiles dünyasına.

O veya bu farketmez, hangi banka girerse girsin, eskisi gibi bol keseden kampanyalar beklemeyin. O devir çoktan bitti.

Bu piyasanın kralı adiostu, onu bile bitirdiler. Gerisi tırıvırı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

Finansbankın amacı mevduat toplamaktı , onuda yapıyor zaten.
    Mevduatı olmayan normal bireysel müşteriyi kazanmak gibi bir amaçları yoktu zaten.
    O yüzden çok kampanya beklenmiyordu.

He mevduatı olanda gerçekten çok iyi mil kazanıyor zaten.

Bu arada kuveyt değilde albarakatürk giriyor diye biliyorum miles smiles dünyasına.

O veya bu farketmez, hangi banka girerse girsin, eskisi gibi bol keseden kampanyalar beklemeyin. O devir çoktan bitti.

Bu piyasanın kralı adiostu, onu bile bitirdiler. Gerisi tırıvırı
    Hocam diyelim mevduat var ne mil veriyor finanski örneklermisin

• webco W kullanıcısına yanıt
    https://milesandsmiles.qnbfinansbank.com/milesandsmiles-dunyasi/mil-hesaplama-arac

Hocam mevduat tutarı ve thy deki statünüze göre değişiyor. Linkten sektör, mevduat ve ms statü seçerek görebilirsiniz.

• 100.000 mil satın aldım diyelim Miles and smiles kartı kapatsam ve shop and fly karta geçiş yapsam bu milleri nasıl kapatabilirim ? Thy milleri ile shop and fly milleri ortak değil diye biliyorum.
  • Birisi de diyordu ki miles and smiles programına bir tane katılım bankası girecek demişti yıl sonunda ekşi sözlükte ne kadar doğru bilmiyorum

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Aboneliğe nasıl 250 mil kazandınız?

• Kampanya vardı , ilk aboneliğe 250 mil kazanımı şeklinde.
  • Elektronik harcamanıza özel ekstra 250 mil hediye

Nasıl Kazanırım

Kampanyaya katılan müşteri Miles&Smiles American Express ile 11 - 13 Aralık 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağı ilk 250 TL ve üzeri elektronik harcamasından ekstra 250 mil kazanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyaya katılmak için müşterinin ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasındaki Hemen Katıl butonunu tıklaması gerekmektedir.

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

11.12.2019 - 13.12.2019

Kampanya Detayları

Kampanya 11 - 13 Aralık 2019 tarihlerinde geçerlidir.
    Kampanyaya katılmak için müşterinin ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasındaki Hemen Katıl butonunu tıklaması gerekmektedir.
    Kampanyaya katılan müşteri Miles&Smiles American Express ile 11 - 13 Aralık 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağı ilk 250 TL ve üzeri elektronik harcamasından ekstra 250 mil kazanacaktır.
    Kampanyaya tüm Miles&Smiles American Express kredi kartları dahildir.
    Kampanya sadece elektronik sektöründe geçerlidir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 250 mil kazanabilir.
    Üye işyeri olma zorunluluğu yoktur.
    Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyadan kazanılacak ekstra miller 16 Aralık 2019’dan sonraki ilk ekstreye yansıyacaktır.
    Kampanya yurt dışındaki alışverişlerde de geçerlidir.
    Başka kampanyalarla birleştirilebilir.
    Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.

Link:https://www.milesandsmilesgaranti.com/kampanyalar/elektronik-harcamaniza-ozel-ekstra-250-mil-hediye-9

Nasıl faydalanmak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: nuribaki

Elektronik harcamanıza özel ekstra 250 mil hediye

Nasıl Kazanırım

Katılmak İçin

Başlangıç - Bitiş Tarihleri

11.12.2019 - 13.12.2019

Kampanya Detayları

Kampanya 11 - 13 Aralık 2019 tarihlerinde geçerlidir.
    Kampanyaya tüm Miles&Smiles American Express kredi kartları dahildir.
    Kampanya sadece elektronik sektöründe geçerlidir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 250 mil kazanabilir.
    Üye işyeri olma zorunluluğu yoktur.
    Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyadan kazanılacak ekstra miller 16 Aralık 2019’dan sonraki ilk ekstreye yansıyacaktır.
    Kampanya yurt dışındaki alışverişlerde de geçerlidir.
    Başka kampanyalarla birleştirilebilir.
    Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.

Link:https://www.milesandsmilesgaranti.com/kampanyalar/elektronik-harcamaniza-ozel-ekstra-250-mil-hediye-9

Nasıl faydalanmak lazım?
    Hocam kampanyanın Bonusflash linkini paylaşır mısın?

• hamemo kullanıcısına yanıt
    https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000036696

• quote:

Orijinalden alıntı: nuribaki

https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&parameterId=I000036696
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.