Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.119
Cevap
350
Favori
630.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: intikam91

Garanti M&S kapatmak için aradığında mil yada iade teklif ediyorlar mı? Güncel durum nedir?
    Maalesef direkt kapatıyorlar yüklü miktarda harcama yapıyor olmama rağmen. Hiç teklif etmediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ege1903 E kullanıcısına yanıt
    Dün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaykurt kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • üyelik aidatı yansıtmışlar 165tl, iptali için aradım.
    Miles and Smiles kartı kapatın shop and fly verelim dediler.
    9 ay kapatmama sözü istediler verdim.. kapattım..

neden zorla kapattırıyorlar ki MS kartı..
    kapatmadan da alırdım shop and fly ı....
  • Merhaba elite hediye hakkı olan varsa ücreti karşılığında alabilirim.

• arkadaşlar yüksek lisans yaptığım okulun ödemesini yapacağım yurtdışında yaklaşık 20 bin euro.

tavsiye edeceğiz kredi kartı var mı ?
  • judith kullanıcısına yanıt
    Kullandığın kredi kartlarını ara, harcama hedefi al. Hatta böyle bir harcama yapacağım puan vs hediye ne verirsiniz diye sor.

Harcama hedefini bir sonraki aya alabiliyorsun, o yüzden yarın falan ara hocam

• Garanti sanırım devam etmeyecek, bana da aynı teklifi sundular. Almıyorum shop and fly

• Benden 240 TL kesmişler, bugun aradım itiraz için 5000 mil teklif ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakandemirsoy

Kullandığın kredi kartlarını ara, harcama hedefi al. Hatta böyle bir harcama yapacağım puan vs hediye ne verirsiniz diye sor.

Harcama hedefini bir sonraki aya alabiliyorsun, o yüzden yarın falan ara hocam
    harcama hedefini yeni duydum hocam, öyle bir durum mu varmış? Normal arayıp talep edebiliyor muyuz onu? Ve olumlu teklif veriyorlar mı? Tecrübe ettiniz mi daha önce?
  • reew kullanıcısına yanıt
    Avans işlemi TK HESABINA YATMADAN ONCEDIR YANI SADECE BANKA ILE ILGILIDIR. YANI
    Sadece garanti harcamaları ile kapatabilirsin.

• Miles&Smiles 2.500 Mil Kampanyası

* Kampanya 5 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir. / * This campaign is valid through 5th till 30th of November 2019.
    * Jestiniyap uygulaması veya jestiniyap.com web sitesi üzerinden, kampanya için belirtilen süre içerisinde yapılan alışverişlerde geçerlidir. / * In order to benefit from the campaign, the purchasing should be made from the website:www.jestiniyap.com or from the Jestiniyap mobile app.
    * Kampanya dahilinde yapacağınız her 1.000 TL’lik harcamanız 2.500 Mil kazandıracaktır. (Örneğin; Tek seferde 2.000 TL’lik harcamanız 5.000 Mil kazandıracaktır.) / * You can earn 2.500 Miles for every 1.000 Turkish Liras you spend during the campaign.
    * Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar yapılacak tüm marka ve ürün alışverişlerinde geçerlidir. /* This campaign is valid for all the pruchases made during November 2019.
    * Bu kampanya, diğer Jestiniyap kampanyaları ile birleştirilemez. / * This campaign cannot be combined with other Jestiniyap campaigns or special offers.
    * Jestlerin mil kazanımına dönüşebilmesi için jest yapılan kişinin jestini kullanması gerekmektedir. Kampanya dahilinde, iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. / * In order to earn the Miles, the gift must be used/accepted. Jestiniyap reserves the right to retract the Miles at any time if it detects fraud, cancellation or demands of refunds.
    * Kampanyadan en fazla 75.000 Mil kazanılabilir. / * You can earn up to 75.000 Miles during this campaign.
    * Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması şarttır. / * In order to benefit from the campaign it is a must to be a member of Miles & Smiles programme.
    * Kampanyaya katılan kullanıcıların hediye millerini kazanmaları için uygulama içerisinde 'Profilim' menüsünden veya jestiniyap.com web sitesi içerisinde 'Üyelik Bilgilerim' menüsünden TK numaralarını 30 Kasım 2019 tarihine kadar kayıt etmeleri gerekmektedir. / * Users must fill their TK numbers on their ‘Profile’ on the web site or in the app until November 30, 2019.
    * Kazanılan Miller, 5 Aralık 2019 tarihinde yüklenecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan jestlerin Mil yüklemesi jest kullanıldığı takdirde 12 Aralık 2019 tarihinde yapılacaktır. 12 Aralık 2019 tarihinden sonra bu kampanyaya ilişkin Mil yüklemesi yapılmayacaktır. / *The earned miles will be loaded in to customer's TK account on 5th and 12th of December 2019.
    * Jestiniyap, katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek içinwww.jestiniyap.com/kampanyalar sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. / * Jestiniyap can change the terms and conditions of the campaign at anytime, All participants must visit thewww.jestiniyap.com/kampanyalar site to track the changed terms and conditions.
  • freezone00 kullanıcısına yanıt
    hiç iyi yapmadın paylaşarak

Geçen ay 5 katı idi, bu onun yanında az.

• Bu ay aidat geldi. 240 tl aradim mt yi komple iade etti. Hemde hic ugrastirmadan :)

• Merhaba bayadır miles&smiles kampanyalarını takip etmiyorum 1400 mil var ne yapabilirim tavsiyeniz ?

• Bu arada Miles&smiles ve shop fly iki kartida kullaniyorum. İki karti karsilastircak olursam shop fly da cok kampanya var daha kolay mil birikiyor. Miles&smiles te cok az isime yarayan kampanya yakaladım. Ama thy ofisinden bilet aliyorsaniz 1 e 1 mil verdigi icin iyi.
    Bilet alirken uzun ucuslarda abd meksika vb. miles&smiles daha iyi.
    Kisa mesafelerde shop&fly daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: berk_2828

Merhaba bayadır miles&smiles kampanyalarını takip etmiyorum 1400 mil var ne yapabilirim tavsiyeniz ?
    biraz daha biriktir, 3800 e tamamlarsan tek yön bilet alırsın.
    450 si yanacak ondan dolayı bir yıldırda uçuş da yapmiyorum

• Arkadaşlar, 15 bin mil sattım. Bu senenin sonuna yanacak 15 bin civarı daha var. Almak isteyen makul bir fiyattan vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.