Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.417
Cevap
331
Favori
511.990
Tıklama
Giriş
    31 Mesaj
    arkadaşlar 197 TL MC yıllık üyelik ücreti kesmişler .. yaklaşık 3 yıldır bu kartı kullanıyorum ve her üyelik ücretinde telefon ile aradığımda iade ettiler.. o ümitle biraz önce telefon ettim, fakat iade edemeyeceklerini ve 1 yıl kapatmaz isem 1000 mil vereceklerini söylediler. Geçen sene iade olduğunu söyleyince de, banka şartlarımız değişti gibisinden bir cümle etti. Bende daha sonra tekrar arayacağım deyip kapattım.. yani maaşımı Garanti'den alıyorum artı 2 garanti kartım daha var.. ne önerirsiniz? iptal edin deyip ne teklif sunacaklar diye merak ettim aslında.. ama okudugum kadarıyla bazı kişilere tamam deyip hemen kapatmışlar kartı.. öyle de olsun istemiyorum yani iptal de etmek istemiyorum ama 197 TL çok yüksek bir üyelik rakamı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smurfy87 -- 27 Mart 2018; 8:55:6 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: smurfy87

arkadaşlar 197 TL MC yıllık üyelik ücreti kesmişler .. yaklaşık 3 yıldır bu kartı kullanıyorum ve her üyelik ücretinde telefon ile aradığımda iade ettiler.. o ümitle biraz önce telefon ettim, fakat iade edemeyeceklerini ve 1 yıl kapatmaz isem 1000 mil vereceklerini söylediler. Geçen sene iade olduğunu söyleyince de, banka şartlarımız değişti gibisinden bir cümle etti. Bende daha sonra tekrar arayacağım deyip kapattım.. yani maaşımı Garanti'den alıyorum artı 2 garanti kartım daha var.. ne önerirsiniz? iptal edin deyip ne teklif sunacaklar diye merak ettim aslında.. ama okudugum kadarıyla bazı kişilere tamam deyip hemen kapatmışlar kartı.. öyle de olsun istemiyorum yani iptal de etmek istemiyorum ama 197 TL çok yüksek bir üyelik rakamı..

iptal et 7 gün içinde arayacaklar seni yeni teklif için orda daha iyi bir teklif alırsın eğer aramadılar ise 6.gün sonra sen ara kapatmak istemiyorum demişsin 1000 mili kabul edip bakacaksın yoluna ama kart çöp oldu 197 tl edecek değeri kalmadı karar sende formül bu

15 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Arkadaşlar cp 33k milim var elite e gidemiyorum geri çekiyor hesap :) kredi karrtı alıp 7000 mil alsam mı böyle birşey şuan mümkün mü

Her hafta 1k mil kazanıyorum

sorunu kimse anlamamış tekrar yazarsan seni elite yaparız el birliği ile

Teşekkürler patron. Garanti bankası müşterisiyim. Kart parası var diye m&s kullanmıyorum.

Şuan clasic plus olarak seyahat ediyorum 35bin statü milim var. hatta 2 aya tekrar yenilenecek 18.0000 mili tamamlıyorum. 1 yıl geri çektiği için her hafta ekleniyor ve stabil 35 te kaldım. Şuan statü mili alsam 80dolar civarı istiyor yanlışım olmazsa. 80*5 400 dolar a gidiyor.

Dün birşeyler gördüm avans mil falan. Avans mili alıp statü mili yaparak vs çözebilir miyiz bu 5bin mili
    |
    |
    travegostar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
    15 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Teşekkürler patron. Garanti bankası müşterisiyim. Kart parası var diye m&s kullanmıyorum.

Şuan clasic plus olarak seyahat ediyorum 35bin statü milim var. hatta 2 aya tekrar yenilenecek 18.0000 mili tamamlıyorum. 1 yıl geri çektiği için her hafta ekleniyor ve stabil 35 te kaldım. Şuan statü mili alsam 80dolar civarı istiyor yanlışım olmazsa. 80*5 400 dolar a gidiyor.

Dün birşeyler gördüm avans mil falan. Avans mili alıp statü mili yaparak vs çözebilir miyiz bu 5bin mili

şimdi eskiden kartı alınca kredi kartını avans mil alıp onu 5 de 1 oranında statüye çeviriyodun vede böylece elite olabilirdin ama şu an bu yöntem olurmu olmazmı garanti veremiyorum çoğu kişi böyle yaptı başka türlü uçarak elite olman zor anlattığın koşullara göre

aldığın avans mili 18 ayda tamamlama zorunluluğun var tamamlamazsan ise 1 mil 4 kuruş kalan mil örneğin 10.000 400 tl öder cezayı kurtulursun

25,000 mil alacaksın avans olarak onu 5000 statüye çevirebilirsin eski yöntem aktif ise denemek gerekir

bu arada limitin ne ise onun 100 katı avans alırsın yani en az sana 2500 tl limit vermeli garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 27 Mart 2018; 10:20:20 >

• Yarbay
    12801 Mesaj

Üzüldüm bunu şimdi öğrendiğime. Garanti kredi kartımda var. 2 senedir aynı sıkıntıyı çekiyorum. Elite olamıyorum. kısaca 1000₺ zarar girme ihtimali var. 25.000 mil 1 sene her hafta uçmak demek aşağı yukarı.
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: smurfy87

iptal et 7 gün içinde arayacaklar seni yeni teklif için orda daha iyi bir teklif alırsın eğer aramadılar ise 6.gün sonra sen ara kapatmak istemiyorum demişsin 1000 mili kabul edip bakacaksın yoluna ama kart çöp oldu 197 tl edecek değeri kalmadı karar sende formül bu

Cevap için teşekkür ederim. dediğiniz gibi yapıcam.. eğer 6 gün ses çıkmaz ise ben arayıp iptali geri çektiricem.. umarım daha iyi bir teklif gerir ya da iade olur.. yüksek bir rakam çünkü
    |
    |

• Yüzbaşı
    394 Mesaj
    arkadaşlar 2 kartımı da iptal ettirdim.aidatı iade etmediler.1000 mil teklif ettiler.7 gün içinde aramıyorlar.Aidat yansıtmadan kartı iptal ettirin.banka politikası değişmiş.kartın hiçbir avantajı kalmadı
    Eski Kullanıcı Adı:
    4SP4WN

Arkadaşlar Lounge hizmeti Ankara Esenboğa Havalimanında, American Express karta ücretsiz midir acaba?
    |
    |

Nisanın ilk haftası bende kapattırıyorum . Dünya para + artık vergilerle diğer firmaların fiyatlarıyla aynı olmaya başladı. Yıllık ücreti yüksek ve 3. havalimanı gelince diğer firmalar gelince THY iyice fiyat olarak binilmez olacak. Neyse son millerimi kullanır miles smilesida kapatırım :)
    |
    |
    renklinot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn: ll_renzokuken_ll

gt: vRENZOKUKENv
  • Yarbay
    4920 Mesaj
    Thy den bilet alırken şöyle bir ekran çıkıyor, 600 statü 600 bonus mil kazanacakmışım... Bu yeni mi çıktı ? Ayrıca bilet 395 lira olduğundan mc ile öde 395x2 de mil kazan diyor... 395 iralık biletten 2000mil kazanacaksam iyiymiş ama anlamadım....

Ek: bilet tek yön 2 kişi... ( diğer yolcu kendi için ayrı mil kazanacak herhalde)

FİKRİ olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

statü olan kart leveli için sanırım hocam öyle diye düşünüyorum yani 1400 mil kazanmış oluyorsndur..
    |
    |
    sarpuli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    mart ayı sonuna kdr dı sanırım thy ve garanti anlaşması uzattılar herhalde farklılık yok şuanda..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Thy den bilet alırken şöyle bir ekran çıkıyor, 600 statü 600 bonus mil kazanacakmışım... Bu yeni mi çıktı ? Ayrıca bilet 395 lira olduğundan mc ile öde 395x2 de mil kazan diyor... 395 iralık biletten 2000mil kazanacaksam iyiymiş ama anlamadım....

Ek: bilet tek yön 2 kişi... ( diğer yolcu kendi için ayrı mil kazanacak herhalde)

FİKRİ olan ?

ödediğin tutarın 2 katı mil kazanırsın milesi garanti ile ödersen
    thy de mil olayı eski bir şey yeni değil herzmaan öyle oldu 600 bonus mil kazanırsın uçuşlarda kullanmak için aynı mili birde statü olarak kazanırsın onda da kart seviyeni korumak için

• Er
    6 Mesaj

Sakın 6 gün bekleyim aramazlarsa kapatayım deneyin.

Ben çarşamba günü kapatın dedim, zart diye cuma günü kapattılar kartı. Aradığımda “7 gün içinde” kapatıcaz dedik, 7 gün sonra kapatıcaz demedik dediler. ( h.sonu kartsız kaldım, çok kötü duyguymuş kartsızlık :)

Neyse p.tesi oldu müşteri hiz aradım kartı tekrar açtırma talebinde bulundum, sonrasında haklı müşt hizmetlerini aradım, derdimi anlattım, hem kartımı açtılar hemde kart aidat iadesi yaptılar.

Olay 2 ay önce oldu ve 5 yıldır aktif kullanıyorum kartı..

Not: sanal kart kapanınca tekrar aktif olmuyor, yeni kart oluşturdum, bilginize..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

FİKRİ olan ?

ödediğin tutarın 2 katı mil kazanırsın milesi garanti ile ödersen
    thy de mil olayı eski bir şey yeni değil herzmaan öyle oldu 600 bonus mil kazanırsın uçuşlarda kullanmak için aynı mili birde statü olarak kazanırsın onda da kart seviyeni korumak için

Şimdi anladım ama bu şekilde yazarsan ben 1200 kazanacağım sanarım Bonus mili başka kanallardan da kazanmak mümkünken statü sadece uçarken kazanılıyor. Ben bu yazıdan ikisi de ayrı ayrı kazanacağım anladım :(
    |
    |

• Yarbay
    2399 Mesaj
    ben de geçen ay iptal etmek istedim arayıp, 1 sene açık kalsın almayalım aidat dediler iki karttan da, dedim uyar. 1000 mil teklif etseler kabul etmez, kapattırırdım. 1000 mil dediğiniz şeyin karşılığı 15₺, aldıkları kart ücreti 250 lira

Orijinalden alıntı: jrbatu

ben de geçen ay iptal etmek istedim arayıp, 1 sene açık kalsın almayalım aidat dediler iki karttan da, dedim uyar. 1000 mil teklif etseler kabul etmez, kapattırırdım. 1000 mil dediğiniz şeyin karşılığı 15₺, aldıkları kart ücreti 250 lira

nasıl 15 TL ?

bunu her yazdığımda niye böyle tepki alıyorum ben ya?

Hiç mi okumuyorsunuz kullandığınız şeylerin kullanım şartlarını, ALIŞVERİŞLERDE milin tl karşılığını vs?
    |
    |
    hamucera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.