Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.147
Cevap
353
Favori
633.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zabit86

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Sanmam silineceğini... Kartı iptal ederim direk !... :)

arkadaslar sabah benim kartim da upgrade edilmisti,
    hatta kosullara baktim son 3ayda 20000tl harcama 15000statu mili sahipleri diyordu, benim sahip oldugum durumdu bu yani uyuyordum istedikleri kritere,
    ogleden sonra mail geldi classic plus kartiniz hazir kargoya veriyoruz diye,applicationda classic plus gorunuyordum,
    aksamustu 5de baktim tekrar classice dusurmusler
    aradim thy yi nedir durum dedim
    garantiden hatali bilgiler geldi kampanyadan verilen upgradeler geri cekildi bankanizi arayin dendi
    su an tekrar classic gorunuyorum ve kizginim epey
    bankayi arayan var mi
    ya da upgradei geri alinan?

Tahmin ettim ben imkanı yok böyle bir şeyin çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zabit86 Z kullanıcısına yanıt
    Benim ki duruyor ama muhtemelen gider o zaman :(((( Gösterip de vermedi garanti :(((( Bu arada son 3 ayda 20.000 ve 15.000 statü milini ben yapabilirim aslında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 24 Mart 2018; 20:20:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • normalde cok yanlis okumam, degistirilmis demekte istemiyorum ama suan ki durum soyle sitesinde;

Classic’ten Classic Plus’a terfi etmek için hem son 3 ay her ekstrede en az 20.000 TL harcama yapılması hem de son 12 ayda 15.000 uçuş mili kazanılması ya da 25 adet ücretli uçuş gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İki koşulun aynı anda kazanılması gerekir.

her ay 20000tl harcayan babayigitleri gormek isterim yani ben son 3ayda 20000tl harcamisim yuh dedim nereye gitti bukadar para,kendimi sorguladim,heray 20000 harcayacak insanin classic plusa ihtiyaci olacagini dusunmuyorum acikcasi.
  • quote:

quote:

Sanmam silineceğini... Kartı iptal ederim direk !... :)

arkadaslar sabah benim kartim da upgrade edilmisti,
    hatta kosullara baktim son 3ayda 20000tl harcama 15000statu mili sahipleri diyordu, benim sahip oldugum durumdu bu yani uyuyordum istedikleri kritere,
    ogleden sonra mail geldi classic plus kartiniz hazir kargoya veriyoruz diye,applicationda classic plus gorunuyordum,
    aksamustu 5de baktim tekrar classice dusurmusler
    aradim thy yi nedir durum dedim
    garantiden hatali bilgiler geldi kampanyadan verilen upgradeler geri cekildi bankanizi arayin dendi
    su an tekrar classic gorunuyorum ve kizginim epey
    bankayi arayan var mi
    ya da upgradei geri alinan?

Bankayı arayacak sensin hocam mağdur olan sensin aradın mı kamoyu açıklama bekliyor neden iptal edilmiş birde kampanya linki atsana

• https://www.milesandsmiles.net/tf1

bu ayda 20k olayini okuyup yine kampanya degilde yalan dolan isler olduguna kanaat getirdim,aramayi suan itibari ile dusunmuyorum.
  • quote:

https://www.milesandsmiles.net/tf1

bu ayda 20k olayini okuyup yine kampanya degilde yalan dolan isler olduguna kanaat getirdim,aramayi suan itibari ile dusunmuyorum.

O şartları yerine getiren adam zaten elite elite plus dır.

25 uçuş 20k harcama :)

Garantiye bak sen

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    sabah app'ten baktığımda "classic plus" görünüyordu , hatta hemen basılı kart talebinde bulundum.

şimdi kontrol ettiğimde geri classic e düşmüşüm! e ayıp ama hataysa kendi hataları :D

miles&smiles kredi kartım bile yok, nasıl büyük çaplı bir hata yapmışlar ortada.

keşke sabahla öğle arası bir uçuşum olsaydı da CIP'i kullansaydım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

sabah app'ten baktığımda "classic plus" görünüyordu , hatta hemen basılı kart talebinde bulundum.

şimdi kontrol ettiğimde geri classic e düşmüşüm! e ayıp ama hataysa kendi hataları :D

miles&smiles kredi kartım bile yok, nasıl büyük çaplı bir hata yapmışlar ortada.

keşke sabahla öğle arası bir uçuşum olsaydı da CIP'i kullansaydım :))

giremezdin cip e

Her ay 20k harcama bana imkansız ama son 12 ay da 15.000 mil ve 25 uçuş (gidiş dönüş kaç tane sayılıyor ?) Bana uyar... Bu 3 şarttan ikisini yapmak mi yetiyor ? 3 ünü de yapsam zaten kapmaya ile işim olmaz:)

Edit: Okudum anladığım son 3 ayda her ay 20k şart (çüşşşş) + 15k mil veya 25 uçuş... Bu kadar takla atacam elde edeceğim kuru pasta şu çay kahve Sizin olsun mezarcı garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 24 Mart 2018; 21:45:23 >
  • quote:

Her ay 20k harcama bana imkansız ama son 12 ay da 15.000 mil ve 25 uçuş (gidiş dönüş kaç tane sayılıyor ?) Bana uyar... Bu 3 şarttan ikisini yapmak mi yetiyor ? 3 ünü de yapsam zaten kapmaya ile işim olmaz:)

Edit: Okudum anladığım son 3 ayda her ay 20k şart (çüşşşş) + 15k mil veya 25 uçuş... Bu kadar takla atacam elde edeceğim kuru pasta şu çay kahve Sizin olsun mezarcı garanti

evet hocam eger degisiklik yapmazlarsa suan orada yazan ilk kural her ay 20000tl harcamak ben guluyorum artik sadece

• Konu canlandı

• Bu saçma kampanyaya bakılırsa garanti thy ortaklığı devam edecek gibi maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben para verip kullanmaya devam :) Hatta kartı da iptal etmeye yakınım :) Uygulamada bende döndüm eskiye

• dükkana mal almak için ortalama 10 bin tl gidiyo her ay. kişisel harcamada fix 2-3 bin ama 20 bin zor ya. bu arada biletlerimi genelde mil ile aldığım için ne statü milim yüksek, ne de uçuşlar bu durumda ücretli sayılır. geçen yaz 30'a yakın uçuşum oldu ama en az 25'i milledir. bu kampanya sıcak fırsatçılara yaramadı /:

ek olarak mil ile business class bilet almak da zorlaştı gibi. daha mart ayındayız yaz için bilet bakıyorum limitli kapasite hep dolu.
  • quote:

Ben para verip kullanmaya devam :) Hatta kartı da iptal etmeye yakınım :) Uygulamada bende döndüm eskiye

Dedim sana yedirmezler 25.000 statü mili demek en az 30.000 tl lik uçuş demek adama öyle bir kıyağı kimse yapmaz üzüldüm ama kardeş

Ben bu yavruyu alacam diye kaç kez uçarak aldım ahh bi bilsen :))

Ama on numara dış hatlar uçarken yanımda bir kişiyi de sokabiliyorum istanbul thy lounge aman aman :)

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım kısmet değilmiş :) Ben para ilr kullanmaya devam yapacak birşey yok... Son 12 ay da 19.000 lere kadar çıktım ama 25 hiç olamadı :)

Bir sitem maili atacağım ama garantiye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 24 Mart 2018; 23:14:37 >
  • quote:

Ne yapalım kısmet değilmiş :) Ben para ilr kullanmaya devam yapacak birşey yok... Son 12 ay da 19.000 lere kadar çıktım ama 25 hiç olamadı :)

Bir sitem maili atacağım ama garantiye...

Avans mil alıp statüye çevir anında clasik plus olursun eksiğin var ise eskiden oluyordu temsilci olmaz demesine rağmen mis gibi oluyordu 30.000 avans mile 5/1 çevirme ile 6000 statü mili olarak uprage olursun

30.000 avans mil dediğiniz 1200 lira... Verdiklerine değmez...

• quote:

30.000 avans mil dediğiniz 1200 lira... Verdiklerine değmez...

Onu şöyle hesapla

2 yılda toplam 100-200 kez uçarsan hiç bişey değil

1 tane su 3 tl iken havalimanında

Ama yılda 10-20 uçuş var ise değmez

Yılda 100 kere uçsam zaten 25.000 i tamamlarım. Şu an tahminen 30-40 uçuşun oluyor 19k da tıkamıyorum:)

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.