Şimdi Ara

Milangaz BEŞİKTAŞ takımının sponsorluğundan çekildi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
2.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurolig'e falan gitmeye gerek kalmadı artık, defter kapandı. Gerçekten şu kadroya yazık oldu. Artık bir zamanlar tüm takımları yenip, 3 kupa alıp tarih yazmıştık muhabbeti yaparız.
  • ergin ataman da biliyordu bence böyle olacağını ondan dolayı devamlı sponsor deyip deyip duruyordu. sponsor da olmayınca ki olmayacağını bildiğine eminim direk takımdan ayrılmayı düşündü.

ayrıca ben galatasaray a da gideceğini pek düşünmüyorum. büyük ihtimal rusya ya gidecek.

oktay mahmudi ile anlaşsak bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake~Kakashi

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Çok güzel oldu.. Yeni sponsor teklifleri olmaz mı var tabii ki.. Umarım öyle azbuz bir şeyler teklif etmezler en azından..

Hocam yeni sponsor teklifi illaki vardır ama Milangaz BJK'ye 10 milyon € dan fazla para veriyordu. Medical Park bile bize bu yıl 9 milyon vermişti. Yani Milangaz'ı ve Ülker'i saymazsak basketbola 5 milyon € dan fazla sponsorluk yapacak şirket yok bu ülkede.

Bir hatan olacak.. Gs'nin sponsorluk anlaşması toplamda 19 milyon dolar.. Bjk'nin ki 9 veya 7 idi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

ergin ataman da biliyordu bence böyle olacağını ondan dolayı devamlı sponsor deyip deyip duruyordu. sponsor da olmayınca ki olmayacağını bildiğine eminim direk takımdan ayrılmayı düşündü.

ayrıca ben galatasaray a da gideceğini pek düşünmüyorum. büyük ihtimal rusya ya gidecek.

oktay mahmudi ile anlaşsak bari.

Keşke bu olaylar olmasaydı da Siz Ataman biz de Mahmuti ile yola devam etseydik
  • demirören'lerin şiketi olan milangaz beşiktaş'ın ismini lekeliyordu çok çok sevindim İNŞALLAH doğru haberdir..beşiktaş'ı batırmaya gelip de batırıp yalanlarıyla KAÇANLAR beşiktaş'a sponsor olma yüzsüzlüğünü nereden buluyorlardı acab....defolsunlar, beşiktaş'ın gururu var şerefi var, hiçbir kupa için beşiktaş'ı batıran bir grubun şirketine muhtaç değildir..gitsinler fenerbahçelerine sponsor olsunlar..
  • Çok pardon bizim ki 4.3 milyon...
  • Oh be kurtulduk !
  • quote:

quote:

quote:

Çok güzel oldu.. Yeni sponsor teklifleri olmaz mı var tabii ki.. Umarım öyle azbuz bir şeyler teklif etmezler en azından..

Hocam yeni sponsor teklifi illaki vardır ama Milangaz BJK'ye 10 milyon € dan fazla para veriyordu. Medical Park bile bize bu yıl 9 milyon vermişti. Yani Milangaz'ı ve Ülker'i saymazsak basketbola 5 milyon € dan fazla sponsorluk yapacak şirket yok bu ülkede.

Bir hatan olacak.. Gs'nin sponsorluk anlaşması toplamda 19 milyon dolar.. Bjk'nin ki 9 veya 7 idi..

Toplam 19 milyon dolar ama 2 veya 3 yıllık için 19 milyon. Yoksa 1 seneye vurursak Milangazın ki yine daha fazla oluyor.

• Bu takim 3 kupa almis geleni geceni yenmis ve hala sponsor tartismalari var.
    But akim ispanyol italyan alman olsa sponsor ARAMAZ SECERDI
    Yani sponsorlar kapisinda yatardi abi bizi sec diye
    Ama bizim ülke de ya Fb ya Gs takimi olacan ki sponsorlar para yapsin yanlis anlamayin Bjk en az onlar kadar büyük ama reklmam taraftar acisindan demek istedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Toplam 19 milyon dolar ama 2 veya 3 yıllık için 19 milyon. Yoksa 1 seneye vurursak Milangazın ki yine daha fazla oluyor.

Milangaz'ın ki 4.3 milyon.. Düzelttim denim.. Sizin ki yaklaşık 2 katına geliyor..

• Korktugum başıma geliyor. Bu sene hayvan gibi başarılı olan bir takım var elimizde, ve Dağıtmaya başlıyoruz haydi bakalım...

Milangaz gitsin problem değil de, Ergin Ataman ve oyuncular dağıtılrısa, Euroleague da madara oluruz!
  • beşiktaş'ı samet aybaba'lara muhtaç edenler,
    UEFA'ya YALAN belge verip tüm dünyaya beşiktaşı rezil edip bizi avrupadan edenler,
    üç kuruşluk t-shirt için mecburen feda yalanını uydurtup beşiktaşı şu hale sokanlar,
    tek haneli borç rakamlarından 600 trilyon TL borçla beşiktaş'ı batırıp genel kurulda da YALAN söyleyip ortadan KAÇANLAR' ın sponsorluğuna ihtiyacımız yok..

defolun gidin bir daha beşktaş'ın tuvaletine bile girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Korktugum başıma geliyor. Bu sene hayvan gibi başarılı olan bir takım var elimizde, ve Dağıtmaya başlıyoruz haydi bakalım...

Milangaz gitsin problem değil de, Ergin Ataman ve oyuncular dağıtılrısa, Euroleague da madara oluruz!

Ya zaten Milangaz'ı kara kaşı, gözü için sevmiyoruz, her şey para için

Ergin Ataman ve takımın bozulmaması için elinden geleni yapmalı kulüp, yoksa Eurolig'e gitmenin anlamı olmaz.

Medicana Sağlık Grubu istiyordu bir ara, acaba onlarla anlaşılırsa kalırlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Bu takim 3 kupa almis geleni geceni yenmis ve hala sponsor tartismalari var.
    But akim ispanyol italyan alman olsa sponsor ARAMAZ SECERDI
    Yani sponsorlar kapisinda yatardi abi bizi sec diye
    Ama bizim ülke de ya Fb ya Gs takimi olacan ki sponsorlar para yapsin yanlis anlamayin Bjk en az onlar kadar büyük ama reklmam taraftar acisindan demek istedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Milangaz'ın ki 4.3 milyon.. Düzelttim denim.. Sizin ki yaklaşık 2 katına geliyor..

O zaman Ergin Ataman'ın her çıktığı yerde ağlamasına gerek yok ki Milangaz yoksa ben de yokum diye. Koskoca BJK 5 milyonluk bir sponsor bulamayacak mı Allah aşkına. Yoksa YD ile bir bağlantısı mı var ki E.Ataman'ın. Çok ciddiyim adam röportajlarda sponsor bulunmazsa giderim demiyor. Milangaz ile anlaşamazlarsa giderim diyor.

• Yanlışlıkla hayrın dokundu ya, hemen içine et şerefsiz.. Allah seni bildiği gibi yapsın.
    Ergin Hoca giderse yolu başarılarla dolu olsun. Bize yaşattıkları için de teşekkürler..
  • sponsor bulamadı diye yönetime kızıyorsunuz ama 2 gün öncesine kadar bu milangaz denen şirket devam edeceğiz dememişmiydi yönetim devam edeceğiz dendiyse niye sponsor arasın?adam son kazığını attı.allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın başka birşey demiyorum daha.
  • Erdem Ulus : Ergin hoca da LPG ile mi çalışıyor anlamadim ki. Milangaz olmadı diye ayrılacak deniyor?

Bu arada Ergin hoca gs'ye giderse, maçlarda Ona edilecek küfürlere de anlayış gösterir artık, sonuçta taraftar da profesyonel artık
  • Beşiktaşın durumu ortada,milangazı bahane ederek yönetimi zor durumda bıraktı kendisi.Tribünde erdoğan demirörenle maç izler sonra feda tşörtü giyer.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.