Şimdi Ara

Mikrotik geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurttaki internetimde mikrotik engeli var. k.adı ve şifre ile giriş yapabiliyorz. bunu nasıl aşabiliriz?

• Bende şirketteki ağı mikrotik ile yönetiyorum. Daha o engeli aşabileni görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Bende şirketteki ağı mikrotik ile yönetiyorum. Daha o engeli aşabileni görmedim

Ya nette proxy adresi ile asabilenler var ama sistemlerimiz ayni mi acaba onu bilmiyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Bende şirketteki ağı mikrotik ile yönetiyorum. Daha o engeli aşabileni görmedim

Ya nette proxy adresi ile asabilenler var ama sistemlerimiz ayni mi acaba onu bilmiyorm

Kullandığınız mikrotik yada başka bir router cihazı için vpn engellemesi yoksa vpn ile dışarı çıkabilir ( yasaklanmış alanlara erişebilirsiniz ) fakat bu tarafta hız limitleri ile ilgili bir çözüm sağlayamazsınız. paket bazlı kontrol edildiği içi hız limitlerini aşamazsınız.

• uzmanmax kullanıcısına yanıt
    Merhaba sanirim mikrotik hakkında bilgi sahibi birisiniz.

Mikrotik CCR1072-1G-8S+ elimde mevcut ddos korumasi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Özellikle botnet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

Merhaba sanirim mikrotik hakkında bilgi sahibi birisiniz.

Mikrotik CCR1072-1G-8S+ elimde mevcut ddos korumasi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Özellikle botnet

Benim kullandığım kodlar, yanlız özelleştirmek size kalıyor TCP,UDP PORT v.s gibi

/ip firewall filter add chain=forward protocol=tcp tcp-flags=syn connection-state=new action=jump jump-target=SYN-Protect comment="SYN Flood protect" disabled=yes
    /ip firewall filter add chain=SYN-Protect protocol=tcp tcp-flags=syn limit=400,5 connection-state=new action=accept comment="" disabled=no
    /ip firewall filter add chain=SYN-Protect protocol=tcp tcp-flags=syn connection-state=new action=drop comment="" disabled=no

/ip firewall filter
    add chain=forward connection-state=established comment="allow established connections"
    add chain=forward connection-state=related comment="allow related connections"
    add chain=forward connection-state=invalid action=drop comment="drop invalid connections"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codered1983 -- 18 Nisan 2017; 5:46:44 >

• codered1983 kullanıcısına yanıt
    mikrotik arkadasında 2 sunucu korumayı düşünüyoruz.
    1gbps hat ile bakalım n kadar başarılı olucagız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

mikrotik arkadasında 2 sunucu korumayı düşünüyoruz.
    1gbps hat ile bakalım n kadar başarılı olucagız.

ücretli destek sağlayabilecek bir network uzmanı biliyorum. Dilersen özel mesaj atabilirsin.
  • staj yaparken ankara büyükşehirin firewallını(hangi ürün bilmiyorum) ultrasurf ile aşıyordum. ama acayip yavaştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.