Şimdi Ara

Mikrodalga Fırın almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
2
Favori
165.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 169,90 lira hepsiburada dan hocam.. Tesekkürler
  • Kenwood'un mkrodalgaları güzeldir ve ürün çeşidi boldur.Belki Samsung ve LG'de güzel olabilir.Mesela bizim önceki mikrodalgamız Vestel'di.Ama kutusunda LG-Goldstar yazıyordu yani LG üretimi.Yaklaşık 20 yıl sorunsuz kullandık.
    Daha önce de belirttim.Mikrodalga fırının esas amacı mikrodalga olarak kullanmak.Izgara,ekmek,pizza v.s yan özelliklerdir.Başlıbaşına çok kullanışlı olmaz diye düşünüyorum.Yani aleti gözünüzde fazla büyütmeyin,hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Belki ızgara mikrodalgayla pişmiş bir ürünü kızartmak için kullanılır.
  • Arkadaşlar mikrodalga fırında Kenwood dijital olan mı yoksa Elektrolux analog olan mı tavsiye edersiniz? Birde Arnica prochef var o nasıldır bilmiyorum?

Edit:Marka ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opt -- 15 Nisan 2009; 13:54:18 >
  • 6 yıldır aynı bosch marka mikrodalga fırını kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkmadı şuana kadar mükemmel bişey
  • Ben Bosch innowave kullanıyorum.Fiyat olarak yüksek belki ama hiç sorun cıkarmadı ve çok kullanışlı.Aslına bakarsanız mikrodalgadan hep tırsmışımdır:))) Ne kadar güvenli olduğunu bilsemde,brainiac deneylerinden sonra insan çekiniyor kendisinden :P
  • Merhabalar bende mikrodalga almayı düşünüyorum fakir mw90230 modelini tavsiye edermisiniz?
  • selamlar mikrodalga fırın konusunda bosch fason falan denmiş.
    ama şu an kullandığım ankastre model mükemmel bir performansla çalışıyor. Çin malı olması pek önemli değil bence.

Ayrıca asıl ilk mikro dalga fırnımız efsanedir 1986 model Bosch dijital kumandalı, ızgaralı, Elektrikli turbo fırınlı 3 ü bir arada bir alettir ve halen sorunsuz çalılşmakta :). sadece artık sesi çıkmıyor :D Bir de ben korkuyorum kapağından sızdırıyor mudur diye :)

Bu arada mikrodalgada donmuş pizza pişiremezsiniz. donmuş şeyleri başka bir alette pişirmek için çözdürebilirsiniz.
    (pizzayı denemeyin bile) (zamanında denemiştik oradan biliyorum :) )

Eğer normal fırın varsa sadece ısıtma amaçlı kullanacaksınız öneriyorum kısaca.

öbür türlü gidin ızgaralı mikrodalga fırın alın. yani mikrodalga ve ızgara bir arada. (aynı anda kullanılmıyor).
    pizzanızı ızgarada yaparsınız.

iyigünler.

• Bosch'un ankastre modelleri İngiliz malı ve Bosch'un orijinal üretimidir. İçiniz rahat olsun. Ben fason derken şu 180 TL civarına satılan alt modelini kastetmiştim.
  • Fakir'in MW90230 modeli hakkında bilgisi olan var mı??

http://www.eavantaj.com/x_fakir-fakir-mw-90230-mikrodalga-firin_173104.php

Ürünün bir alt modelini inceleme fırsatım oldu ve gerçekten kaliteli işçilik çıkartmışlardı..

FAKİR MW90230 modeli kullanan bilen paylaşabilir mi yorumlarını??
  • mikrodalganın kapağında kaçak olduğunu anlamanın bir yolu varmı peli
  • Mikrodalga fırın almak isterseniz, mikrodalga fırın modelleri incelemek ve fiyatları karşılaştırarak alışveriş yapabilirsiniz.http://www.ucuzu.com/mikrodalga-firin-c3179/
  • http://www.caginpolisi.com.tr/12/9-10.htm korkanlar ve tereddüt edenler için odtü gmb tarafından bir yazı.
  • http://www.bicok.com/index.php?gkid=&p=arama&k_id=8059&ara=mikrodalga

şu siteden arnica veya sunny i mobil ödeme ile almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz?

dijital mı analog mu ne dersiniz? arnica olsa marka olarak ne dersiniz. kimisi en ucuzunu alın demiş kiminiz analog olsun demişsiniz. Muammayı giderebilirsek kafamda olan arnica dijital modeli. ne dersiniz? Görüşleriniz benim için büyük önem taşımaktadır. Saygılar

Mikrodalga Fırın almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

Mikrodalga Fırın almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 20 Aralık 2009; 4:09:01 >

• up
  • Ben de Kenwood MW-570 almayı düşünüyorum.Fakat hepsiburada.com'da onemoreacupofcoffee'nin de dediği Arnica Prochef Lux Dijital Izgaralı Mikrodalga indirime girmiş.139 TL.Arkadaş da resmini vermiş zaten.
    Bu indirimden dolayı biraz kararsızım.

Arnica Prochef Lux : 800 W,21 Lt,Döner Tabla ? ( 139,90 TL )
    Kenwood MW-570 : 900 W,25 Lt,Döner Tabla 31,6 cm ( 159,90 TL )

Bu konu altına yazılmış tüm mesajları okudum.Bu sebeple Kenwood MW-570 e karar verdim.Ama bu bu Arnica Prochef Lux ile de ilgili bir şeyler söylenebilse daha mutlu olurum.Bir de bazı modellerin çok gürültü çıkardığı söyleniyor.Bu konuyla ilgili de fikri olan varsa sevinirim.

Not:Izgara özelliği olması benim için şart değil.Ama dijital istiyorum.

Teşekkür ederim

• arnica hem ızgaralı hem digital. Bana sorarsan git kenwoodu al. Neden arnica değil dersen birincisi mikrodalga işinde en basit en ucuz ama iyi bir marka almak gerekiyor. Ben Arnica aldım sağolsunlar kimse yardımcı olmadı birazda mecbur kaldım mobil ödemeyle aldığım için gözüme en uygun o gözüktü. kenwood filan yoktu o esnada aldığım yerde.

Ama dijital almadığıma birazda pişmanım. çok daha mantıklı ama bi arıza yaparsa kaldır at fırını. daha elime ulaşmadı Arnica fırınım bakalım pazartesi bekliyorum.

Şu da önemli Hepsiburada memnuniyetsizlik yaratacak bir ürünü satmaz. Bu da önemli bir husus. Arnica hakkında pek yorum yok ama bu meretlerin hepsi aynı tek ve önemli bir fark servis olayı kenwood bu konuda iddalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 25 Aralık 2009; 12:21:11 >
  • Ben de Kenwood da karar kıldım ama yine de fırınınız gelince tecrübenizi iyi-kötü yazarsanız sevinirim.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alameti_farika

Ben de Kenwood da karar kıldım ama yine de fırınınız gelince tecrübenizi iyi-kötü yazarsanız sevinirim.Teşekkür ederim.

Bence doğru tercih Kenwood size ulaşınca telefonla garatiyi aktif edince kapınızda servis uygulamasına dahil oluyorsunuz. yani bir sorun oldu servise götürme yok arıyorsunuz kargo gönderiyorlar ürünü alıp tamir edip kargo ile geri getiriyorlar.
  • Sevgili Arkadaşlar sizlere hesaplı konveksiyonel fırın alma yolunu anlatacağım.
    Carrefour home (HMC28-7) markasıyla konveksiyonel fırınları 300TL den satışa sunmuş.
    Müşteriler mikrodalga fırın ile kıyasladıkları ve tanıtımı yapanların yeterli bilgiye sahip olmaması sebebiyle elinde kalmış.
    Ürünü şu anda 149 TL den satıyor. Ben kard indirim günü aldığım için 141 TL ye indirdi.
    Kartımada 7 TL yükledi, yakşık 135 TL ye almış oldum.
    Ürnün konveksiyonel olduğunu içindeki kullanım klavuzundan anlayacaksınız.
    Ben Anadolu yakasında Natülüs Carrefourda buldum bazılarında bitmiş.
    Bu Bulunmaz Fırsatı kaçırmayın. ALANLAR GÜLE GÜLE KULLANSIN.
  • arnica aldığıma hiç pişman değilim meretlerin hepsi aynı kenwoodun servis artısı var. onun dışında çok memnunum 1-2 hafta oldu fırınım geleli. ızgarasının olması büyük avantaj. dijital mi ızgara mıd erseniz ızgara derim tabi her ikiside olursa tadından yenmez. keşke 50 kontr daha verip dijital alsaydım diye düşündüğüm de oldu ama dijitalin çokta gerekli olmadığını öğrendim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.