Şimdi Ara

Mikail Hoca Plus Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mikail hocadan video alıp izleyeniniz var mıdır? Nasıldır konu anlatımı? Çözdüğü soruların zorluğu nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mikail Hocaefendi sevmeyenler bir zahmet go to hell
  • BR öneririm ben adamın sayesinde netlerim ateş ediyor
  • Ben aldım hocam Mikail hoca cidden baya iyi anlatmis en ince detayı var kolaydan zora gidiyor ama en büyük artısı zor sorularda neyin nerden geldiğini tek tek anlatiyor

• +++++

• Plus ise iyidir hocam

• Caplon C kullanıcısına yanıt
    kardeş gerçekten öğrenmek istiyorsan mikail hocayı kesin dinlemelisin plus bölümü muhteşem olmuş,aklında hiçbir soru işareti kalmaz,bence daha kalitelisi yok.dersler ortalama 9-10 saat böylesini b
  • 8 saat sayı basamakları mı olur allah aşkına soru çıkmama olasılığı olan bi bölümde bile bu kadar kasmak kötü. Trigonometriyi 23 saatte anlatıyor ki bence çok uzun

• Limit türev integral nasıl olur acaba

• Plus önermem alınca yamuluyor diyolar

• yaa bir defa adam bu sürenin hepsin de konu anlatmıyor soru çözüyor mikail hoca trigonometride 350 soru çözdü.gidin 10-15 dakika anlatan hocalara bakın siz sonra soru bankalarıyla bakışırsınız ondan sonra.basit eşitsizliği dinledim geçen 234 soru çözdü şimdide mutlak değer alıcam ondanda 227 soru var diyor.Mikail hoca zaten ön izlemelerinde bu işi 1-2 saatte halledebilen ve sonrasında her soruyu çözen varsa bani dinlemeyin demiş.sınavda adam size fire verdirmemek için kendini yırtıyor resmen.ciddiyetsiz hiçbir dakika yok derste.
  • mikail hocanın dersini dinlediğin zaman yarım olmazsın tam olursun.yok kısa süre bana yeter birazcık bahsetsin falan dersen git tonguçu,şenol u dinle ve biraz daha hızlı olsun tak, tak üstün den geçsin biliyormuşum gibi dersen bahzatı dinle.behzatta iyidir ama mikail hocanın farkı zor sorularıda anlaşılacak şekilde ve ispatlarıyla anlatıyor ve bu da kalıcı oluyor.bence çoğu sorusu daha kaliteli.
  • arkadaşlar mikail hoca çok fazla soru çözen biri bize de bu lazım değilmi sen trigonometri denen herşeyin içine yapışmış olan bir konu yu 1 saattemi bitirmesini istiyorsun kendisi trigonometri mat 2 nin babası demiş ön izlemede.size sınava kadar bu işi öğreteceğim demiş. inşaallah bir aksilik çıkmazda konuların hepsini çeker.
  • Bende şimdi baktımda temel kavramları denemek için alıcam.Biraz uzun ama olsun işe yararsa hepsini alırım.

• rose1071 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Mikail hocayı da izledim söylediğin bi çok şeye katılıyorum ama Behzat hocanın sorularından daha kaliteli değil soruları ve behzatta neyin nerden geldini gayet anlatio

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanulasli

Hocam Mikail hocayı da izledim söylediğin bi çok şeye katılıyorum ama Behzat hocanın sorularından daha kaliteli değil soruları ve behzatta neyin nerden geldini gayet anlatio

profil fotoğrafına ++++
  • Behzatı yedirtmeyiz ulan! Bu forumda sadece behzatın reklamı yapılır o kadar!

• Tarhana Çorbası kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün videolarını izledim en karizmatik halı bu

• Mikail hoca alıcamda sitesinde kredi kartı seçeneği yok.

• Mikail hoca plus ne ahahahah.

Mikail arapca, hoca farsca, plus ingilicce.

Kultur baskenti olmus adam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.