Şimdi Ara

Migrostan 10 TL'lik kola alımına 2 ay fizy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/fizy-premium-coca-cola-kampanyasi?nativeapp=true&nativePlatform=android&appvi=

Arkadaşlar cola sevmiyorum yararlanmayacagim ama kodu ufak bir ücret karşılığında paylaşmak isteyen olursa memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fizy pre 3 ayligina 3 tl iken sekere 10 tl vermek

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Fizy pre 3 ayligina 3 tl iken sekere 10 tl vermek

Şekerin kilosu 5 lira iken, 7-8 litre şekeri 10 liraya alıp üstüne bir de hediye almak.

• quote:

Fizy pre 3 ayligina 3 tl iken sekere 10 tl vermek

Nerede 3 aylık 3 tl Gösterde inanalım
    12 aylık taahhütle 3 ay 3 tl sonra 9 ay 9,99 tl nasıl 3 tl ye denk geliyor bir anlat bakalım
  • Fizy ne ki? You tube da her şey bedava zaten. Fizy de olup da You tube da olmayan bir şey var mı?
  • volkan3156 kullanıcısına yanıt
    mobilde arka planda çalma youtube bu özelliği parayla satıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 16 Aralık 2017; 23:38:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Fizy ne ki? You tube da her şey bedava zaten. Fizy de olup da You tube da olmayan bir şey var mı?

Fizy kullanıyor ve turkcell li isen izlediğin video ve dinlediğin müzik internet kotandan düşmüyor Günde birkaç saat müzik dinleme durumunda olanlar için kota önemli bir detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

quote:

Fizy ne ki? You tube da her şey bedava zaten. Fizy de olup da You tube da olmayan bir şey var mı?

Fizy kullanıyor ve turkcell li isen izlediğin video ve dinlediğin müzik internet kotandan düşmüyor Günde birkaç saat müzik dinleme durumunda olanlar için kota önemli bir detay

Attigin linke tikladiginda altta xikiyor 3 aylik fizy preminium uyelik 3 tl diye istiyorsan link atip utandiriyim

• quote:

quote:

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/fizy-premium-3-ay-3-tl-kampanyasi?order=1&source=CMS&place=similar_campaigns

Buyrun 3 ay 3 tl

• Sanırım artık ben de bunu yazacak kadar uzmanlaştım:

Çöp

• fırsatlar forumu, duygusal forum değil biliyorum ama abi içmeyin şu salak şeyi.

bağımlıydım bende. önce gazoza geçtim. sonra meyveli sodaya. şimdi de sade soda-sıkma limon da sabitledim.

bırakın şu kolayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3aylik fizy yerine spotify olsaydi alev olurdu buralar.

• TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    sanane
  • quote:

quote:

quote:

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/fizy-premium-3-ay-3-tl-kampanyasi?order=1&source=CMS&place=similar_campaigns

Buyrun 3 ay 3 tl

Tekrar anlatayım
    3 ay 3 tl ye abone olmakla bitmiyor iş
    12 ay taahhüt alıyor turkcell Ben 3 aylık 3 tl ye alayım sonra işim bitti gibi bir durum yok 3 ay sonra iptal edersen aylık 4 tl cayma bedeli yansıtıyor faturaya
    9 ay daha 9,99 tl den devam etmek zorundasın
    Hatta daha açık anlatayım
    Bu paket 3 ay 3 tl çıkmadan önce aylık 5 tl yani senelik 60 tl idi
    Şimdi 3 ay 3tl devamında 9 ay 9,99 Toplamda 12 ay da 102 tl gibi bir rakama çıktı
    Turkcell bu kampanyadan önce yıllık 60 tl ye sattığı fizy servisini şimdi 3 ay 3 tl diye göz boyama yaptı ve artık toplamda 102 tl ye geçirmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 17 Aralık 2017; 3:50:59 >

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Chrome kullanırsanız youtube arka planda çaldırabilirsiniz

• TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Tüketilen glikozitlerden sadece bir tanesi kola. Birinden kaçsan birine çarpılıyorsun. Sağlık ucuz değil uzun vadede ama kısa vadede de sağlıklı beslenmek pek ucuz değil. Bu arada buralarda olduğunu görmek ne güzel. Bizim konuda(migros ana konu) da konu sahipliğine yönelik bir konuşma geçti akşam, üzerine rastlamak güzel tesadüf. Selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cola içmiyorum, alan ve kullanmayan varsa paylaşırsa sevinirim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.