Şimdi Ara

Migrosta dond ızgara köfte 1kg 18.90tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
8
Favori
31.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun ve fotoğraflı mesajları alıntılamak yerine cevapla butonuyla yazarsanız sayfada 20 tane aynı resim olmaz. İn in bitmiyor.
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Thh verin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Thh verin :D
    işte orada bir püf noktası var herkes dikkat etmeli
    thh yi bele gerekli gereksiz şikayetlerle meşgul ederseniz şişli thh nin yaptığı gibim her başvurunuz red edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

60 kg alınca; 30 kilo alanları iptal ettiler :)
    yaktın milleti desene
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

işte orada bir püf noktası var herkes dikkat etmeli
    thh yi bele gerekli gereksiz şikayetlerle meşgul ederseniz şişli thh nin yaptığı gibim her başvurunuz red edilir

Alıntıları Göster
    haydar dümen gibi meşhur oldun .thh uzmanı tuvnera hakan bey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar köfteyi şimdi denedim iş görür alın bu fiyata pişman olmazsınız bir de money clup katılımı yapın kampanyalar kısmında donuk köfte bölümü 10 money
  • Az önce tükettim köfteyi, tadına kötü diyenler olmuş, paranızı çöpe attınız diyenleri de ekleyelim. O arkadaşlara yanıt vermek için tekrardan konuya yazıyorum. Öncelikle bu köfteyi, 1 kilo olarak 19 liraya aldığınızı unutmayın, üstelik dana ve kuzu karışık şekilde. Diğer bilimum uygun fiyatta satış yapan marketlerin dolabındaki yarım kiloluk köftelerle kıyaslandığında (onların fiyatı da 15-17 lira arası değişiyor, 500 gram için) tat olarak devasa farklar olduğunu söyleyelim. Hatta aynı anda pişirip tatlarına baktım, ucuz zincir marketindeki ürünün 15 liraya satılan 500 gramlık köftesini yerken sakız yediğimi düşündüm, sanki etleri Japon yapıştırıcısıyla birbirine tutturup birkaç çeşni eklemişler gibiydi.

Daha sonra Migros'tan aldığım bu köfteyi denedim, diğer köfteyi az daha çöpe atacaktım, aralarında inanılmaz fark vardı. Eğer, çok kaliteli ve lezzetli bir köfte arıyorsanız ve en az kilosunun 50 liraya satıldığı bir köfteyle kıyas yapıyorsanız onunla bile tat anlamında yarışabilecek potansiyelde bir köfte.

Üstelik, kilosu da sadece 19 lira. Hem de bu zamanda böyle fiyata. Kobe etinden yapılmış köfteyle kıyaslıyorsanız haklısınız, ben de tadamadım onu henüz, ne yapalım. İncelemenin sonuna gelirsek, gayet lezzetli olmakla birlikte çok iyi bir fırsattı. Yararlananları tebrik ederim, ağzının ve cebinin ayarını biliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

dostlar köfteyi şimdi denedim iş görür alın bu fiyata pişman olmazsınız bir de money clup katılımı yapın kampanyalar kısmında donuk köfte bölümü 10 money
    Ya ben ne yıllardır money kullaniyorum, dün int sipariş verirken baktım money 0 dur bakalım köfte sipariş edelim dedim,80 TL lik aldım (kapıda kk ödeme) gene money 0 ben niye money kazanamiyorum bir bilgin varmı

• Uzman kasap hamburger köftesiyle donuk hamburger köftesini lezzet bakımından karşılaştırabilecek olan var mı?
  • Nasıl pişirdin dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Ya ben ne yıllardır money kullaniyorum, dün int sipariş verirken baktım money 0 dur bakalım köfte sipariş edelim dedim,80 TL lik aldım (kapıda kk ödeme) gene money 0 ben niye money kazanamiyorum bir bilgin varmı

Hocam arada programa girip kartina eklemen lazim kampanyalari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat süper hiç laf atmayın. tavuğun kilosu bile kaç lira

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Bu ürünün linki var mıdır?

• blackkjack kullanıcısına yanıt
    Benim bölgede olmadığı için linki yok maalesef . Ben sanaldan değil mağazadan aldım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 9 Kasım 2018; 22:40:40 >
  • meyda avm de 5 m migrosta kaldı mı ona göre koltuklari yatirip geliyorum arabanin

• Bende 6 paket aldım sanaldan. Bakalım yarın gelecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

fiyat süper hiç laf atmayın. tavuğun kilosu bile kaç lira
    9 Lira.
  • 37 tl ye 2 kilo kofte al 10tl manoy versinler daha bu adamlar ne yapsin ben ilk defa dun denedim kofte ne dokundu nede yanma yada baska bisey yapti yemek olmadigi aksam hemen pratik yapilir cocuklara ekmek arasi devam bu paraya bu kalite ucuz beyler bayanlar

• Deli dana hastalıklı etler gelmişti sonra konu kapatıldı. O etler ne oldu :)

Bu hastalık 5-10 yıl sonra çıkar sonu da ölümcül ileri testler ile anlaşılır neden öldüğü bile anlaşılmaz o kişinin

Olsa da zaten söyleneceğini sanmam.

Deli dana hastalığının yanında şarbon grip gibidir nezle hatta
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.