Şimdi Ara

Migrosta dond ızgara köfte 1kg 18.90tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
8
Favori
31.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Bu dediğin ekleme işi nasıl yapılıyor hocam bide moneylerinasıl kullanabiliyoruz sanal markette mümlün mü bi kısa bilgi verirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya ne zaman bitiyor arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fztemreaksoy

Bu dediğin ekleme işi nasıl yapılıyor hocam bide moneylerinasıl kullanabiliyoruz sanal markette mümlün mü bi kısa bilgi verirsen sevinirim

Hocam migros uygulamasina gir asagida kmpanyalar kisminda karta ekleye tikla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bişey çıkmıyor uygulamada sadece ürünlere git

Seçeneği var ama money yazıp 5818 e mesaj attım olmustur heralde

• Aklı olan bu mangal köftenin içindekiler kısmını okumadan almasın içinde aroma verici (mangal) yazıyor aromalı köfte mi olur ya

• Aldığıma pişman oldum çok kötü yedikten Bi saat sonra boğazım yanmaya başladı simdi midem agrıyor içindeki bişey dokundu mangal aroması olabilir

• Dana kuzu karışımı köfteden aldık döküm tavada yaptım hatta hafif acılık var köftelerde baharatından sanırım alacak kişiler bunu düşünsün biz beğendik uzman kasap klasik kadar iyi olmasa da bu fiyata çöp demek de imkansız tabi ki herkesin damak zevki ve mide hassasiyeti farklıdır kişiye göre durum değişir ben memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kal42kal42

Aklı olan bu mangal köftenin içindekiler kısmını okumadan almasın içinde aroma verici (mangal) yazıyor aromalı köfte mi olur ya
    zamanında bir şef gelmişti hamburger köftesi yapımı için. adam kıymanın içine mangal aroması ve toz gibi bir şey döktü. tozu dökünce 1 kg kıyma 2 kg oldu. sonra denemek için pişirip güzelce de yedik. bu şef restoranları, imalatçıları vs dolaşıp aroma ve bahsettiğim tozdan satıyordu. yani muhtemelen dışarıda yenilen çoğu köftede olan bir şey mangal aroması.

• Uzman Köfte markası iyidir. Ama bu kampanyadan aldığın köfteler küflenmiş çıktı. Geri verdim. Alanlar zaman geçemeden açıp baksınlar.

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Cozunmesini beklemeden mi yaptiniz cozdurup mu? Cozunmesini beklediyseniz kofteleri incelttiniz mi? Kac dk civari pişirdiniz?

• Money club kart olmadan alamıyor muyuz?

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Hocam benden size tavsiye, çocuklara mümkün mertebe beyaz ekmek yedirmeyin.

• Tadı gayet iyi hem poşet hemde kutudakinden aldım. Posetin biri bitti.Cok az yağ ile iyice pişirdim bu fiyata çok çok iyi.

• Fuaye migrosta var mı acaba bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZhanChi kullanıcısına yanıt
    Üzerine yazdığı gibi yaptım hocam yapmadan 15/20 dk önce çıkardım çok hafif çözüldü hatta bazı köfteleri atarken üZerinde hala buz vardı ben döküm tavada tavayı çok ısıtarak yapıyorum köftenin her tarafını iyice pişecek şekilde 10/12 dk toplamda sürekli döndürerek pişirdim tadı beklediğimden iyi çıktı çünkü uzman kasabın klasik dışında ki diğer köftelerini beğenmiyorum ancak bu köfteyi beğendim

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    Sicak firsati ben paylastim ama olurda başınıza bişey gelirse vebali ben degilim kimseye zorla aldirmiyoruz sonucta bende aldim yedim, bi kasap koftesi değil ama tadı kötü değil. Yinede 10 sene sonra ölen olursa hakkını helal etsin valla bilmiyodum.

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    hastaneden yazıyom
    küfteleri az pişmiş yiyince motor bozuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal marketten 6 kutu sipariş verdim. Sabah 4 kutu getirmişler. Çözülmemişti direk buzluğa attım. Köftelerin görüntüsü güzeldi.

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Ben de dokum tavada yaptim, kofteleri 5dk falan tuttum disarida, 30dkya yakin pisirmisimdir, dislari yandi icleri pişmedi :(

2. Kutuyu çözündükten sonra biraz incelterek yapicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZhanChi -- 10 Kasım 2018; 14:36:0 >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler.4 kilo mangal 1 kilo top köfte 96 TL.MANGAL köftenin tadı güzel.yusufa benziyor.ben tost makinasında yaptım kendi yağında kızardı. Migrosta dond ızgara köfte 1kg 18.90tl Migrosta dond ızgara köfte 1kg 18.90tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.