Şimdi Ara

Migros'ta 2x money (1 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
193
Cevap
10
Favori
21.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce TV reklamında gördüm, 1 Mart'ta tüm Migros'larda alışverişlerinize 2x money veriyor. Detay bulamadım görebilen paylaşabilir mi?

Mevcut Money kampanyaları

18 TL ve üzeri Nestlé Kahvaltılık Gevrek alışverişine 3 Money
    3 adet Lay’s Fırından alışverişine 4 Money
    30 TL tutarında DOVE markalı ürün alışverişine 8 Money
    6 TL Falım alışverişine 2 Money
    10 TL ve üzeri Yayla Hazır Yemek alışverişine (Çorba,Bulgur Pilavı,Pilaki ve Haşlanmış) 2 Money
    20 TL ve üzeri canlı çiçek alışverişine 5 Money
    50 TL ve üzeri çay, kahve alışverişine 10 Money
    200 TL ve üzeri Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri alışverişine 20 Money
    30 TL ve üzeri kağıt havlu, peçete alışverişine 8 Money

Bu kampanyalarda 2x Money kazanılabilir. Çay/kahve ve Kağıt havlu/peçete 2x Money ile sıcak olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag13 -- 28 Şubat 2019; 22:37:42 >

• hocam yanlış anlamayın da, sürekli migros konusunda görüyorum sizi ve sürekli şikayet halindesiniz. hiç mutlu olduğunuzu görmedim, diyebilirim. pahalı olduğunu bilerek, niye gidip alışverişinizi migros'tan yapmakta ısrar ediyorsunuz?
    migros ana konusundaki arkadaşların bir çoğu (ben dahil) hesabını, kitabını bilen insanlar. başka yerde ucuzunu bulduğumuzda, migros da babamızın şirketi olmadığından, orayı tercih ederiz mantık olarak.
    bana 400 küsur liralık alışverişimin yarısını geri ödeyen market bulun, oraya gideyim. (biraz da delist olursa fena olmaz.)
    bu arada bu saate kadar puanlarınızın yatmaması normal bir durum değil. tbg'ler, dove ve lays x1, genel money kampanyaları x2 olarak yattı hesaplara.
    ya uygulamadan katılmayı unuttunuz, ya da eksik alışveriş yaptınız.
  • Ana konuda paylaşılan görsel bu:

Belirtilen kampanyalara migros uygulamasından katılım yapılıyor. 2x money kampanyası için ayrıca bir işleme gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 28 Şubat 2019; 22:37:42 >
  • kaç günüdr ortalık yıkılıyor herkes alacağını belirlemiş biraz geç kalmışsınız
  • Migros'ta 2x money (1 Mart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 28 Şubat 2019; 22:51:35 >

• Baya iyi gibi duruyor. 30 lira kagit havlu 14 liraya geliyor
  • Sepeti hazırladım.
  • Bugün bir migros mağazasında kasiyere "1 Mart'ta x2 money kampanyası varmış diye söyleniyor, doğru mu?" diye sordum, anlamsız bir yüz ifadesiyle bana baktı. Bildiğin fail oldu yani. Neyse dedim, tamam dedim çıktım.
  • Tesekkurler.
  • fiyatları bindirmiştir migros bu huyundan vazgeçmez.
  • a101 çok ucuz, adeta bedava, hatta üste para bile veriyormuş bazen.
  • Kağıt havluda tuvalet kağıdı da var mı acaba
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Yok. Kağıt havlu ve peçetede geçerli
  • Örneğin şampuan için katil düğmesi yok bunlarda da X2 olur mu? Cips de aynı şekilde
  • Mobil uygulamaya özel den kasıt sanalmarket ten alışveriş demek değildir herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet2626

Örneğin şampuan için katil düğmesi yok bunlarda da X2 olur mu? Cips de aynı şekilde
    Evet ×2'den yararlanırsınız.
    Dove, lays, falım, nestle gevrek ve yayla kampanyası için katılım şartı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 1 Mart 2019; 0:15:10 >
  • Dove kampanyasına tıklayınca 15 tane şampuan çıkıyor, sadece onlarda mı geçerli yoksa sabun duşjeli vb.. bütün dovelarda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

fiyatları bindirmiştir migros bu huyundan vazgeçmez.
  • 1 siparişte 1 den fazla yararlanma oluyor mu acaba.mesela 30 pecete siparişine 16 money diyor 1 siparişte 60 liralık alsak 32 money gelir mi ve bunun sınırı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

1 siparişte 1 den fazla yararlanma oluyor mu acaba.mesela 30 pecete siparişine 16 money diyor 1 siparişte 60 liralık alsak 32 money gelir mi ve bunun sınırı var mı
    Genel money kampanyaları iki kez, Tam Bana Göre kampanyaları 1 kez. Söylediğiniz kampanya genel money kampanyası ve iki kez yararlanılır.
  • Gecen hafta jazandigimiz manilwr vede 1 kac haftaki ler ne zamana kadar kullaniliyo uygulamaya girince 30tl manim gorunmuyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.