Şimdi Ara

migros sanalmarket 150 tl üzeri bkm ile alışverişe anında 40 tl indirim !!! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
32
Favori
26.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heart_attack

Merhaba Arkadaşlar,
    Elinde Migros çeki olup (50/15, 75/15, 100/15, 150/15 vb.) satmak isteyen olursa DM mesaj yollarsa sevinirim.
    Teşekkürler.

Aynen.bana da lazım.satmak isteyen olursa ücret karşılığında alabilirim.ama bkm Express kampanyası geçerli olmak koşuluyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

yeni aldığım axess kartı daha önce kullandığım bkm hesbaına tanımladım. 121 tl ödeme yaptım.AXESS kampanyasından 25 tl chip para kazandınız 17.06.2016 tarihine kadar harcayabilirsiniz mesajı geldi bu nedir bilen var mı?

ek kart çıkar 25 TL chippara şeklinde bir kampanya vardı o olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

sanal marketten 2xnutella aldim, toplamda 30 tl. ustu idi. sanalmarket gorevlisi urunde degisiklik yapmis ve faturada toplamda 30 tl. altina gelerek bal/recel e 10 money yatmadi. simdi urunu iade edip baska urun alsak, bkm indirimi geri alma yada problem olurmu.

problem olmaz. iade edip yeniden alın, ürünleri götürmenize de gerek yok, sadece fiş ile gidin yeter. Yanınızda money kart veya kart numarası olsun. iade işlemi telefon numarası ile başlatılamıyor.
  • Tek seferde 30TL ve üzeri krem çikolata, reçel, helva veya tahin-pekmez alışverişine 10 Money hediye edilecektir.

bu katagoride acaba fiskobirlik fındık ezmesi geçerli olur mu bileniniz var mı? money krem çikolata için demiş ama arama kısmında "krem çikolata,ezme" beraber çıkıyor, fiskobirlik fındık ezmesinde money alabilirmiyiz?
  • Hopi paraciklar aninda geldi mi beyler bana gelmedi de

• nicktyler kullanıcısına yanıt
    bana siparişi teslim aldıktan 1 gün sonra geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

bana siparişi teslim aldıktan 1 gün sonra geldi.

Tesekkur ederim.

• Arkadaşlar katlanır kamp sandalyesi fiyatı 29.90 ve bkm ile indirim sağlanıyor. İhtiyacı olanlar bu fırsatı değerlendirsin, Bim'de bile bugün 32.5 TL idi.

TOUCH ME REJİSÖR KOLTUK(3069)
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56669128-33671-touch-me-reji%CC%87sor-koltuk-3069
  • bkm express ile ödeyince axess ramazan kampanyası 11 tl gelmedi. mh sanal pos olarak görünüyor market olarak görünmüyor dedi var mı yapabilecek birşey. iptal edip başka banka kampanyasından mı yararlansam acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

daha dün gece 109 liralık alışveriş yaptım. Neyse bu haftasonu değerlendirmeye çalışacağım. Paraf kartın haftasonu market ve parafüstü kampanyasıyla çok iyi bir kombo yapılabilir.

kombo 1 : Paraf kartı olanlar için.. 159 liralık bir sepet oluştur, 40 lira bkm indirimi, 5 lira parafpara , 9 lira da parafüstü indirimi ile 54 liralık bir indirim kazanılmış olur. Hesapta 15 liralık indirim çeki varsa sepetin 174 lira olması gerekir , 174-15-40-5-9=105 liraya mal edilir. Kazanılan indirim tutarı 69 TL, indirim oranı % 40.

kombo 2 : Garanti Bonus kartı olanlar için.Bonusflaş 100 tl Market alışverişine 10 tl (23-24 Mayıs) kampanyası ve hesapta 15 lira indirim çeki ile birlikte 165 liralık sepet oluşturulup 165-15-40-10= 100 liraya mal edilir. Kazanılan indirim tutarı 65 TL, indirim oranı % 40.

hocam bana axess ramazan kampanyasından puan gelmedi. mh market olarak değil bkm ödemesini sanal pos olarak görüyor. garanti veriyor mu market puanlarını

• Sanal markette club kartımızı nasıl görüyoruz, içinde puan varmı vs diye

• poet3333 kullanıcısına yanıt
    garanti veriyor ama paraf sanalmarket üye işyerisi olmasına rağmen iade paranın üstüne yatmıştı.
  • umacar U kullanıcısına yanıt
    Üyelik güncellemeden kart numaranızı eklerseniz hesabım kısmından moneyi görebilirsiniz.

Bonusla alışveriş yaptım bekleyen provizyonda market olarak görünmesine rağmen kampanya takipte 1. İşlem yapılmadı görünüyor aynı problemi yaşayan var mı??

• arkadaslar benim 2 adet hesabım var daha once bkm kullanılmadan alısverıs yapılmıs olan..
    her ıkısınde de 160 tl sepet yapıyorum.
    bkm odeme secenegını sectıgımde 40tl ındırım gorunmuyor..,
    mh kampanya bitmiş olabilir diyor..
    bilgisi olan var mı?
  • hopiyi eklerken hatalı numara uyarısı veriyor nedense
  • saat 11:00 civarında alışveriş yaptım sorunsuz bir şekilde indirim uygulandı.
  • ucgunmuhlet kullanıcısına yanıt
    aynen kampanya mı bitti acaba :s
  • barkin_berk B kullanıcısına yanıt
    Alırsın

• Bitti sanırım düşmüyor artık
  • bkm 150/40 bitti, geçmiş olsun kullanıp alanlara hayırlı olsun..(denendi,dün 150/40 düşen hesabımla bugün denedim düşmüyor artık)
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.