Şimdi Ara

Migros Sanal Markette 200/60 TL Bonus ve Dahası da Var (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
36
Favori
94.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptal ettim de tekrar yüklenir mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garanti pay ile ödeme sıkıntılı mı hâlen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartboy.34 S kullanıcısına yanıt
    İşte o şüpheli, o yüzden iptal etmeyin dedim. 2 gün sonra bonusflashta kampanyaya yansıyacaktı alışveriş

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam neyse sağlık olsun artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 220 tl yaptım 20 tl indirim otomatik çıktı onu kullandım. 200 tl üzerinden garanti pay ile öde dedim bonus flaş a attı. Onay verdim. Bir problem olur mu ? Şu anda provizyonda yarın akşam teslim olacak

• Urun stok sorunu yasanmaz yani tutar 200 tl nin altina dusmezse urunler teslim alindiktan bir gun sonra kazanimlar bonus flasta gozukur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 15 Eylül 2019; 17:34:28 >
  • quote:

quote:

hocam nasıl yaptınız ödemeyi. Biz garantipay ile ödeme yapamıyoruz. Acaba farklı olan ne var anlamadım. Benim gibi ödeme sorunu yaşayan başka arkadaşlar da var. Nasıl yaptığınızı anlatırsanız belki bizim de sorunumuz çözülür öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktor.Mehmet -- 16 Eylül 2019; 11:31:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moneyler halen yüklenmemiş arkadaşlar ne yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: grimer

Arkadaşlar 220 tl yaptım 20 tl indirim otomatik çıktı onu kullandım. 200 tl üzerinden garanti pay ile öde dedim bonus flaş a attı. Onay verdim. Bir problem olur mu ? Şu anda provizyonda yarın akşam teslim olacak
    yarın eksik teslim olursa yüklenmez ben 220 tl sipariş verdim eksiksiz geldi
  • dün 23de kapıda ödeme seçeneğiyle sipariş geçtim, bugün gelecek.
    Dün biten money kampanyasından yararlanabiliyor muyum?

not: eşimin migros hesabıyla denedim ve kredi kartlarının hiçbiri çalışmadı sanal markette bazı Hesaplarda sorun mu var??
  • moneyler yüklenmedi hala sıkıntı nedir arkadaşlar arayıp bilgi alan oldu mu?
  • garantipay la dun odeme yaptım normal kartımla sıkıntı cıktı sanal kartla islem gerceklesti.
  • moneyler yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Eylül 2019; 14:25:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Bugun saat 23.59 a kadar zaman var son 29 dk kampanyalara mobilden katilmayi unutmayin.
    Kampanyalara hangi programla katılıyorsunuz.aşağıya resmini eklediğim migros sanal market isimli programı kurdum ama pek stabil çalıştığı söylenemez.sürümünde kaynaklanıyor olabilir mi
    Migros Sanal Markette 200/60 TL Bonus ve Dahası da Var

• economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam mobil uygulamadan katılacaksınız pc den değil.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    hocam bal reçel 50 ye 10 ve 15 tl yumurta ya 3 money için karta ekleme şartı varmı acaba,,, uygulama da görünmüyor kampanyalar

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    eklediğim resim pc değil zaten.resimdeki programın ismi "migros sanal market"..google playden indirip kurdum ama hiç stabil değil.Sormak istediğim şey Bu programlamı kampanyalara katılım sağlıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

eklediğim resim pc değil zaten.resimdeki programın ismi "migros sanal market"..google playden indirip kurdum ama hiç stabil değil.Sormak istediğim şey Bu programlamı kampanyalara katılım sağlıyoruz
    Migros uygulaması ile, sanal market ile değil hocam. Migros uygulamasını kullanın.
  • Hocam mobil uygulamalarda fırsatlar kısmına bakın alta doğru kampanyalar var kartınıza ekleyin.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.