Şimdi Ara

Migros şampuanlarda %40 indirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
5.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Orijinalden alıntı: snl_

5M migrosta clear kalmamış hepsi yağmalanmış gibi alınmış..
    internetten alıcam onada 100 tl sepet olmadan sipariş almıyoruz sınırı getirildi..
    15 tl sanalmarket çeki ile kaldık :) stoklayamadan :)

Eve teslimatta geçerli olabilir mi? Şubeden teslimatta o sınır yok bildiğim kadarıyla.

zaten şubeden yani en yakın migrostan gidip teslim alıcam.. ama olmuyor alt limit 100 tl şuan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Orijinalden alıntı: snl_

5M migrosta clear kalmamış hepsi yağmalanmış gibi alınmış..
    internetten alıcam onada 100 tl sepet olmadan sipariş almıyoruz sınırı getirildi..
    15 tl sanalmarket çeki ile kaldık :) stoklayamadan :)

Dogru mu anladim dostum, sanal marketten 50 tl alis veris yeterliydi, bugun 3 deisik siparis verdim. Artik sanal marketten minimum 100 tl lik alis veris mi yapmak gerekiyor artik, saka gibi ? :(

isterseniz deneyin farklı tarayıcılardan denedim.. ama bu uyarı ile karşılaşıyorum..
    Uyarı!
    Özür dileriz, 100 TLnin altındaki siparişinizi kabul edemiyoruz.

bence bu şampuan kampanyasından sonra normale dönerler..
    şuan 100 tl altında online alışveriş kabul edilmiyor.. ister şubeden ister eve teslim farketmez..

• Bende bugün bunu aldım 450ml 17.90 iyimidir , diğer uyduruk şampuanları tercih etmedim ...

Migros şampuanlarda %40 indirim
  • Oha 100 tl mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 50 lira diye biliyorum ve 2 gün önce öyle gördüm bugünde 101 liralık yaptım gdi de düştü sucuk aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan 54 liralık alışverişte kaldım..

Migros şampuanlarda %40 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 19 Ekim 2015; 0:37:53 >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    hocam deneme amaçlı 50 tl şampuan ekledim, siparişte sorun yok adrese teslim geliyor, acaba sizin bulunduğunuz yer mağazaya çok mu uzak, sizde 100 tl alt limit yapmışlar...
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Uyarı!
    Özür dileriz, 50 TLnin altındaki siparişinizi kabul edemiyoruz.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    bende şampuanlara bakarken bunu gördüm deneme amaçlı küçük boyunu aldım.

inşallah iddia ettiğini yerine getiriyordur. kokusu güzel ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam deneme amaçlı 50 tl şampuan ekledim, siparişte sorun yok adrese teslim geliyor, acaba sizin bulunduğunuz yer mağazaya çok mu uzak, sizde 100 tl alt limit yapmışlar...

öncelikle ilginize teşekkür ederim..
    daha önce hatta geçen hafta torium 5M migrostan teslim almak üzere alışveriş yaptım..
    60 lira civarındaydı alışveriş.. toriuma yakın sayılırım.. bende anlamadım.. ürünleri silip
    tekrar deneyelim bakalım..
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    hocam basmalı var mı ki ben hep 650 ml gördüm
  • Siparişim geldi 101 lira tuttu 30 liralık tıraş ürünlerinden 15 money
    Hijyenik pedlerden 5 money
    Çikolata vb. 3 money

Gelerek toplamda 23 money geri yüklenecek birde gdi sucuk aldım tabi şampuanları saymıyorum hep 900ml lik aldım

• Head & Shoulders fiyatları baya uygun
  • En yakındaki migros getir dediğin sanıyorum küçük migroslara getirmiyorlar, büyük migroslara getiriyorlar değil mi?

Bende x2 Tresan Isırgan Otlu aldım, aslında bir tane de Head&Shoulders alabilirmişim.

• GÜZEL
  • son gün yarın sanırım.bikaç daha alayım gidem de.
  • Adam telefon açtı ürün stok da yok diyor belli ki satma niyetiyle alıyorsun diyor.
    Bu tip 1 sepet yada 1 bagaj dolusu alanlardan dolayı arada bizde kaynıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Adam telefon açtı ürün stok da yok diyor belli ki satma niyetiyle alıyorsun diyor.
    Bu tip 1 sepet yada 1 bagaj dolusu alanlardan dolayı arada bizde kaynıyoruz.

Mağazadan teslimat seçin, gidip mağazadan almaya kalktığında kafalarına göre stokta yok diyemezlerdi.
  • bugün kafayı sıfıra vurdurduğum için bir anlamı yok
  • Migros sanal marketten sipariş vermek problem. Sipariş deyince ne anlaşılır sanırım bi migros çalışanları anlamıyor. Sanal market çalışanı sipariş gelince hazırlamayız, sipariş günü yada saatini bekleriz diyor, tabii o zamana ürün kalırsa.Kampanyalı ürün siparişi vermezseniz problem yok kampanyalı mi ??? 120 tl lik sipariş verdim aradılar şunlar şunlar yok geriye kaldı 40 tl lik sipariş ürün ekleyin dediler uğraşamam deyip iptal ettim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.