Şimdi Ara

Migros + PO 100+100 Alışverişte 10 Money + 10 Tl Positive para (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
18
Favori
28.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sende de var ama zaten temassız özelliği hiçbirinde yok.

Mmc dediği Migros Money Club kart 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya şartlarında '* Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 25 Eylül 2018'de alım yapılan karta yüklenecek ve ödül puanları 25 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.'yazıyor.Özellikle money puanın harcama tarihine dikkat etmek lazım,zira money puanlar Aralık sonunda silindiği için buradan gelecek money puanın harcanması unutulabilir.
  • 100 liralık benzin aldım. Anlaşmalı istasyon boy boy money reklam afişi mevcuttu istasyonda. Kampanya için benzin aldım dedim ona göre bişey yapılması gerekiyorsa yapılsın dedim. Hiç bir şeyden haberleri yok bilmiyoruz dediler. Herhangi bir yere de okutmadilar kartı. 100 TL çekti verdi karttan. Fişi de bulamıyorum boşa mı gitti şimdi bu?

• MAG M kullanıcısına yanıt
    Money kart icin belli pompalara aparat takilmis, akaryakit almadan once pompaciya vermeniz lazimdi, fisiniz olsa po cagri merkezine fis gorseliyle gonderebilseniz musteri memnuniyeti adina manuel isledikleri de oluyordu, fisiniz yoksa isletme imkani kalmamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir çorba.. Okumaya uşendim. Sürekli migrostan alisveris yaparim ama katilima usendim PO ya degmez hele boyle karmasik bir kampanyada zaman israfi..

• PO ile kart kampanyaları birleşince bu yaz birçok kez PO Dan benzin aldım. Bazı istasyonlarda kasada money kart çekiliyor, bazı istasyonlarda pompada. Yalnız ilginç olan her pompada money kart okuyan alet yok. Geçiyorsun bir pompaya, 100 liralık doldur diyorsun, money kartı uzatıyorsun. Görevli arkadaş diyor ki, abi bu pompada okuma aleti yok şuna geçer misin. Ee kardeşim zaten verdiği üç kuruş puan, doldur deyip geçiyorsun.

• ccordeshi C kullanıcısına yanıt
    Yatar sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ilk alışverişimi migrostan bayram öncesi yaptım (100tl) dün de po dan yaptım (125tl).

Bugün önce po dan yapsam sonra migrostan yapsam sıkıntı olmaz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: M i M

Arkadaşlar ilk alışverişimi migrostan bayram öncesi yaptım (100tl) dün de po dan yaptım (125tl).

Bugün önce po dan yapsam sonra migrostan yapsam sıkıntı olmaz değil mi?
    Biz bunun varvasyonlarını yapmıştık😂😂😂

@ccordeshi

Sorun olmaz yatar tabiki.

• Arkadaşlar 2defa po kart ile yakıt aldım.. Ama şimdi market alışverişi için po karti nosunu sanalmarket.com eklesem ve oradan 100tl lik alışverişi yapsam. Kabul olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 26 Ağustos 2018; 0:43:21 >
  • Positive card ile Petrol Ofisinden yakıt alınca pocard mobil uygulamasında hemen işlem görünüyor mu arkadaşlar? Normalde 100 TL'lik yakıt alınca 50 puan(50 kuruş) falan gelirdi, ordan anlardım kartımı okutmayı başardıklarını. Bu sefer karta puan gelmemiş. Acaba işlemler hemen yansımıyor muydu?
  • PO dan telefon numarası ile mpney club karta işleme yapamıyorlarmı migrosdaki gibi??

• arkadaşlar iki sorum olacak sorulduysa daha evvel kusura bakmayın :)

ilk sorum money kartla po'ya kaydolurken bir şifre geldi. araca yakıt alırken bu şifre gerekli mi yoksa sadece puan kullanırken mi gerekecek?
    ikinci sorum da migrostan alışveriş yaptım ben günler evvel. normalde alışveriş yaptıktan sonraki gün mobil uygulamada bu kampanyadan faydalandınız diyor ya tabi ben po'dan yakıt almadığım için bu uyarıyı alamadım henüz, migros ve po yakıt alışverişi yapıldıktan sonra kartınıza tanımlı kampanyalarda bu uyarıyı alan oldu mu?
  • Mehmet Emin kullanıcısına yanıt
    Şifre puan kullanırken gerekli. Uyarı bana da gelmedi

• Merhaba bende araç yok yakıt alma gibi bir durumum olmadığından 100 liralık market alışverişine 10 money yatarmı

• Arkadaş, sıcak fırsatların da tadı kaçtı. Öyle sorular soruluyor ki, cevap vermek için para verseler gene de bu meslek yapılmaz. Sabır...

• Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm kampanyayı petrol ofisi yaptığından her iki görevide yapmak gerekiyormuş sadece market yada yakıt alımlarıma 10 money yatmazmış bilginize.

• Edit: Silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quidditch06 -- 26 Ağustos 2018; 19:58:9 >
  • mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Ben sorulacak soruları başta sordum yine de soruluyor😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.