Şimdi Ara

Migros + PO 100+100 Alışverişte 10 Money + 10 Tl Positive para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
18
Favori
28.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://store.donanimhaber.com/af/55/a0/af55a06c040ec3116a7d89e26d3bb24c.jpg

KAMPANYA ŞARTLARI ;
    https://store.donanimhaber.com/77/fa/15/77fa1578cc06261240a3f5cbbaae1122.jpg

quote:

* Kampanya, 16 Ağustos ' 16 Eylül 2018 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter,Kipa ve Migros Sanal Market'ten, hem Money Club hem de Positive Card sistemine kayıtlı Money Club Kart veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

* Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 100 TL ve üzeri, Migros Grup mağazalarından da tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde (1000) Positive puan, toplam 20 TL değerinde puan kazanabilecektir.

* Kampanyadan her müşteri en fazla 2 kez yararlanabilir, en fazla toplam 40 TL değerinde puan kazanabilir.

* Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda mutlaka her iki firmada da aynı kartın kullanılması ve bu kartın hem Money Club Kart hem de Positive Card sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.

* Farklı kart kullanılırsa puan yüklenmeyecektir.

* Kullanılacak kartın Positive Card ya da Money Club Kart olması farketmez, aynı kartın kullanılması yeterlidir.

* Positive Card ya da Money Club Kartlar, Money Club kart sistemine kaydı için KAYIT yazılarak 7447'ye SMS gönderilip Money Club'tan SMS ile gelen form doldurularak, Money Club Kart web sitesinde yer alan form doldurularak (www.moneyclubkart.com), Migros Çağrı merkezini aranarak (4441044) veya Migros mobil uygulamasında yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir.

* Money Club Kart'ların Positive Card sistemine kaydı için ise AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir.

* Money Club Kart ya da Positive Card alışveriş öncesinde görevliye verilmelidir.

* Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 25 Eylül 2018'de alım yapılan karta yüklenecek ve ödül puanları 25 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.

* Migros alışverişlerinde harcama tutarına alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, ramazan kolisi, kurban satın alımı, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.

* Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

* Kampanyaya yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

* Petrol Ofisi alışverişi tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir.

* Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi'nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir. Kazanılan Money'ler ise hem Petrol Ofisi'nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir.

* Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir.

* Kampanya ve kart kayıtlılık detayları içinwww.moneyclubkart.com veyawww.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Migros ve PO işbirliği hakkında bilgiler PO MMC HAKKINDA BİLG İÇİN BKNZ

https://www.moneyclubkart.com/icerik/3/162/Petrol-Ofisi-İsbirligi.aspx

GEREKTİĞİNDE KULLANILMAK ÜZERE ŞURADA KIVRILSINLAR ;

Bu resmi gerektiğinde kullanmak için kenara kayıt etmiştim,
    Kimden aldığımı not almamışım,
    Konuda gezerken @Sauthern Man kardeşimden aldığımı tespit ettim,
    Katkılarından dolayı tşk ederim

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 16 Ağustos 2018; 0:16:11 >

• 2 farklı günde 2 farklı istasyondan 100 üzeri yakıt aldım.

İkisinde de kartı okutamadilar. Money bonus kredi kartı ile ödedim çıktım.

Sonra kredi kartı dönem içi harcamalar kısmında 2 istasyondan yaptığım yakıt alımlarının resmini çektim mail ile durumu anlattım. Dönüş yaptılar araç plakasını istediler istasyonlar ile iletişime geçtiler ve az önce baktım online işlemler de 2 sini de işlemişler sistem de görünüyor. Fiş dahi yoktu elimde fiş istemediler.

Aklınızda bulunsun.
  • buralar değerlenir vaziyet alalım
  • 20 de bkm kombolarsak 40 yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • po ya hangi banka gelecek acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazz48

20 de bkm kombolarsak 40 yapar
    Merhaba ;

Evet BKM kampanyası 16 Ağustos dahil ( ben öyle yorumluyorum ) olacağından ilk gün BKM ile kombolanabilir

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 14 Ağustos 2018; 17:40:54 >
  • Akabey üstad dan resitaller muazzam kombolar bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

po ya hangi banka gelecek acaba :)
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Akabey üstad dan resitaller muazzam kombolar bekliyor
    Melmeketin durumu ortada,
    Sinek / Yağ muhabbetine devam
  • Liste hazirlanmali bugunden, basvuru kosulu ne acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bkm ile nasıl birleşir anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar bkm ile nasıl birleşir anlatabilir misiniz?
    Ayni şekilde bunu düşünüyorum ben de daha önce hiç migros anlaşmalı petrol ofisi kullanmadım.

• quote:

16 ağustos tarihinde 100 liralık alışveriş'e bkm %20 iade verir.

Bu kampanyanın ilk aşaması yapılmış olur.

Daha sonra aynı kart ile po'dan 100 liralık yakıt alınıp görev tamamlanır.

Sonuç:20+10+10+(banka kampanyası olursa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Money bonusla positive kart eşleştirilebiliyor mu bilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

quote:

16 ağustos tarihinde 100 liralık alışveriş'e bkm %20 iade verir.

Bu kampanyanın ilk aşaması yapılmış olur.

Daha sonra aynı kart ile po'dan 100 liralık yakıt alınıp görev tamamlanır.

Sonuç:20+10+10+(banka kampanyası olursa)

Alıntıları Göster
    hocam yarın migrosta yapsam alışveriş aymaz değ lmi? yani 20 tl yi veriri mi yine?

• sofist67 kullanıcısına yanıt
    Eşleştiriliyor

• Paraf ile 109 migros + 100 po yapilirsa, 9 paraf üstü, 10+10 po kampanyası, 10 kurban kampanyası, 20 bkm ile 209 a 59 olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sencerile -- 14 Ağustos 2018; 21:53:58 >
  • Güzel haber işte bu

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim buldum money bonus ilk 6 hane + 10 hane min no msj atmak gerekliymiş.

• teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.