Şimdi Ara

Migros + PO 100+100 Alışverişte 10 Money + 10 Tl Positive para (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
18
Favori
28.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 farklı günde 2 farklı istasyondan 100 üzeri yakıt aldım.

İkisinde de kartı okutamadilar. Money bonus kredi kartı ile ödedim çıktım.

Sonra kredi kartı dönem içi harcamalar kısmında 2 istasyondan yaptığım yakıt alımlarının resmini çektim mail ile durumu anlattım. Dönüş yaptılar araç plakasını istediler istasyonlar ile iletişime geçtiler ve az önce baktım online işlemler de 2 sini de işlemişler sistem de görünüyor. Fiş dahi yoktu elimde fiş istemediler.

Aklınızda bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mesajları okudum ama benim soruma yanıt bulamadım. Ben money kartımla migrostan 100 tl üzeri alışveriş yaptım sonra bu kampanyayı gördüm ve bu money kartımı po sitemine mesaj atarak tanıttım. Po yakıt alınca kampanya olacak mı? Yoksa kartı sonradan tanıttığım için alışveriş yapmamış mı sayılırım. Bilenler cevaplarsa sevinirim.

• Kampanya için Migrostan 100 tl alışverişi yaptım,Şimdi PO dan yapacağım.
    Sorum:1.PO dan yapacağım alımda Money Club kartımdaki 100 moneyi kullanırsam kampanya geçerli olur mu?
    2.PO dan yapacağım alımda Kredi kartımdaki 100 bonus puanı kullanırsam kampanya geçerli olur mu?
    Deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Kampanya için Migrostan 100 tl alışverişi yaptım,Şimdi PO dan yapacağım.
    Sorum:1.PO dan yapacağım alımda Money Club kartımdaki 100 moneyi kullanırsam kampanya geçerli olur mu?
    2.PO dan yapacağım alımda Kredi kartımdaki 100 bonus puanı kullanırsam kampanya geçerli olur mu?
    Deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler...
    po da gerek money gerekse kk puan kullanımı sonrası kazanım hakkında bilgim yok abi
  • bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Money kullanımı neyse de atıyorum akbank,yapıkredideki puanı kullanıp da yakıt alımına kim ne diyebilir

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartındaki 100 puanı harcayıp po puan işlenir ayrıca 100 moneylede akaryakıt alıp yine işletirsiniz fakat yakıt almadan money kartınızı pompa görevlesine verin ki money için özel takılan aparattan geçirsin ki puan işlensin ayrıca her istasyonda money kart aparatı olmuyor yakıt almadan sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Po pompa görevlileri nasıl beceriyorlarsa her seferinde hata yapıyorlar.daha önce 2 defa kampanyaya katıldım fakat bedava yakıt alamadım, Ben de po kartımı kırdım attım. Artık petrol ofisinin önünden bile geçmiyorum. Kafam rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • positive card online işlemler menüsünden ne zaman görebiliyoruz yaptığımız harcamayı? bu da money gibi sonra mı yansıyacak? işlem sorgulama sekmesi var oraya bugünün tarihini yazarak arama yapıyorum ama çıkmıyor, ertesi güne mi kalıyor? ya da başka yerden mi bakılıyor?
  • Mehmet Emin kullanıcısına yanıt
    Son tarih bugünün değil yarının olsun.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı puanı harcamada sorun yok ama money harcamada ben tereddütlüyüm çünkü kampanya tanıtımında "Money kullanılarak yapılan ödemelerde money tutarı harcama kotasına dahil değildir." diyor. Bu sadece Migros tarafı için mi geçerli yoksa iki taraf mı bilemiyorum.

• mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Hocam poda money kullanmak için pos cihazından money puan harcanak pompada akaryakıt görevlisine okutması için kart tekrar verilecek.

Migros tarafı içinse money kullanıldıktan sonra sigara alkol olmadan en az 100 tl ödemek lazım.

Kart okutma işlemlerinde sorun yok ancak 100 money kullanınca kart okutulsa bile kampanya için geçerli olur mu? Benim tereddütüm onda.

Po da olur sistem puani ayri cihazdan yuklemeyi pompaya takilan aparattan yapiyor.

Dediğiniz gibi olabilir ama telafisi olmadığı için ben bu riske hiç girmedim.

• Gaziantep şehir merkezinde bu kampanyaya dahil petrol ofisi istasyonlarının adını bilen varsa ve yazabilirse çok makbule geçecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederim hocam, tarihi dediğiniz gibi yapınca çıktı harcamam. İlk harcamayı BKM zamanında yapmıştım 100tl üzeri, BKM ile yapılan harcamalar da geçerli oluyordu değil mi?
  • Mehmet Emin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bkm de olur.

• önce migros alışverişi yapmakta sakınca yok herhalde.birde kart money ve po sistemine kayıtlıysa ilave bir kayıt veya katılım işlemine gerek yok diye anladım.
  • Bende kampanyanın migros tarafı tamam, şimdi iş evde money kartı bulmakta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.