Şimdi Ara

Migros mu? CarrefourSA mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uzun zamandır Migros üzerinden alışveriş yapıyorum. Migros Sanal Market, Money kart ve Moneypay gibi Migros'a dair her şeye bulaştım.

Geçen CarrefourSA uygulamasına denk geldim ve ürün bakımından sanki daha fazla seçenek varmış gibi gördüm. Üstelik fiyatlar birbiriyle anlaşmış gibi aynı veya maksimum 1 TL oynuyor. Hatta bazı önemli ürünlerde CarrefourSA daha ucuz.

Sizce hangisi üzerinden fiziksel ve sanal olarak alışveriş yapmak daha mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KPossible -- 25 Ekim 2023; 23:30:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Valla bence bazı ürünler de değil pek çok üründe Carrefour daha ucuz.

Uygulama ve kampanya kısmında çok gerideler Migros'a göre.

Arkadaşım Migros'un fiziksel mağazasından piyasaya göre %10 daha ucuz cep telefonu almıştı.

• Migros'a bir daha bulaşmam. Bunların Uzman Kasap diye kendi markası var. Geçen iki paket köfte aldım. Son kullanma tarihinin bitmesine birkaç gün kalmış. Paketi açtım bir koku, bazı yerler kararmaya başlamış...

İade için aradım, gelip aldılar. Para iadesi 10 gün oldu ha bugün ha yarın sallıyorlar.

Herhalde nadiren olan bir şey falandır dedim ama ekşi'de ve başka yerlerde de aynı durumla karşılaşan insanların mesajlarını gördüm.

üç gün sonra çöpe atacakları ürünü müşteriye gönderiyorlar.

koskoca Migros bozuk bir kilo etten bile para kazanmaya uğraşıyor. yazık hakikaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.