Şimdi Ara

Migros - MoneyPay Fırsatları (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.099
Cevap
201
Favori
248.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
Giriş
    3 aydır borcu ödemediyseniz hakları var.
    Bir yere şikayet edemeziniz.
    Borcunuzu kapatın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

İcraya itiraz hakkım var 2-3 yıl sürüyor dava sonrasında tabi kapatacam ama İstanbul açılan davaya nerden itiraz edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • curky C kullanıcısına yanıt
    Nerelerde harcama yapılıyor denedim kredi kartı gibi kullanamadim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Varmı çekilen birşey herkes bir yerden öğreniyor biz hicbirsey ogrenemiyoruz

• Erkan0644 E kullanıcısına yanıt

komisyonsuz olandan 20 bin kadar çıkarmıştım sonra kapandı o kapı. komisyonlu olan hangisi?

• kulga kullanıcısına yanıt
    Zaten komisyonlu patlamış. Önemli olan kredi kartı gibi nereden harcama yapılıyor

• Moneypay'de moneypay bakiyeniz ile anlaşmalı kurumlar ile ücretsiz fatura ödemesi yapabiliyorsunuz, igdaş dahil.

• curky C kullanıcısına yanıt
    Başka varmı igdaş vb kurumlar

• emretek123 E kullanıcısına yanıt

normal kredi kartı gibi her yerde geçerli marketlerde akaryakıt alırken internet alış verişlerinde

• şu anda moneypay hiçbir yerden çıkarılamıyor belki komisyonlu 1-2 yer vardır ama onlarda yüksek oranlarda. yüklerken de migros deli gibi komisyon ödüyoruz. günün sonunda puandan fazla komisyon kalıyor.

ben ihtiyacım kadar yükleyip harcıyorum çok kalırsada internetten sarıkız alıyorum. zaten 3-5 aya kara geçiyor puanda cebe kalıyor

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Sarikizi nerden almayı tavsiye ediyorsun zararsız

• Anadolu şark kurnazlığı yapacaksın diye mahkemeyi gereksiz yere meşgul edeceksin bir de 2 3 yıl daha borcunu ödemeyeceksin öyle mi? İşte bunun gibiler yüzünden firmalar doğru düzgün kampanya yapmıyor artık. Nasıl aldıysan öyle öde borcunu umarım faiziyle hesaplarına haciz koyup söke söke alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 15 Haziran 2024; 23:11:34 >
  • Migros kasalarında moneypay yüklemesi tek seferde 2000 den fazla olmuyor.Ne zaman 2000 üstüne cıkar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Migros kasalarında moneypay yüklemesi tek seferde 2000 den fazla olmuyor.Ne zaman 2000 üstüne cıkar acaba?
    Bunu bize değil de Migros' a veya Moneypay' e sormanız lazım ha yine de cevaplamak gerekir ise ne zaman 2000 üstüne çıkar moneypay in canı keyfi ne zaman isterse 😀

• Moneypay de adres bilgileriniz eksik diye aranan var mıdır?Kimlik doğrulaması yaparken e devlet üzerinden adres için nvi kodu gibi bir şey istenmişti.Bunu alıp moneypay e vermemize rağmen halen nasıl bilgiler eksik olabilir?Dolandırıcılik olayina mı çattık acaba?

• Can851 kullanıcısına yanıt

2000 yüklemenin komisyonu hala 45 TL mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Moneypay de adres bilgileriniz eksik diye aranan var mıdır?Kimlik doğrulaması yaparken e devlet üzerinden adres için nvi kodu gibi bir şey istenmişti.Bunu alıp moneypay e vermemize rağmen halen nasıl bilgiler eksik olabilir?Dolandırıcılik olayina mı çattık acaba?
    Arandım bende iki üç gün önce kontrol ettim moneypay müşteri hizmetleri numarası zaten çok da bilgi istemedi dediğiniz gibi nvi kodu adres bilgisi ve teyidi

• quote:

Orijinalden alıntı: E006

2000 yüklemenin komisyonu hala 45 TL mi?

Bir süredir yükleme yapmıyorum ama en son 45 TL idi

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.