Şimdi Ara

Migros (Kipa) 'da Xiaomi A1 1.099 TL - % 10 Money Bonus İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
6.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Forum Bornova Kipa'da gördüm. Xiaomi A1 1.099 TL. TL idi. Hatta internetten de fiyat baktım. Ayrıca Money Bonus Kartla Elektronikte geçerli %10 İndirim yazıyordu. Bende olmadığı için tam bakamamıştım. Cep telefonunda da geçerliydi.
    Almak isteyenler kontrol edebilir. Fiyat iyi geldi bana.

Şimdi kampanyayı da buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 3 Şubat 2018; 12:20:46 >

• 100 tl değil hocam %10 indirim 100tl bonus değil hocam %10 direk indirim bir müşteri en fazla 200 tl indirim kazanabilir
  • Sar degeri dusundurucu.Yoksa kacirmazdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a1 i kim alıp ne yapsın redmi 5 plus bekliyo herkes
  • "Fakat Bonus Money olabilir."
    Tahmin üzere konu mu açılır?

Kampanya özeti:
    Migros ve Kipa'da Money Bonus ile yapacağınız 1000₺ üzeri elektronik ürün alışverişlerinizde %10 indirim var. İndirim 200₺ ile sınırlı. Yani 2000₺'ye kadar %10'u hesaplayın, 2000₺ üzeri kaç olursa olsun 200₺ düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 3 Şubat 2018; 12:27:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

"Fakat Bonus Money olabilir."

Kampanya özeti:

Migros ve Kipa'da Money Bonus ile yapacağınız 1000₺ üzeri elektronik ürün alışverişlerinizde %10 indirim var. İndirim 200₺ ile sınırlı. Yani 2000₺'ye kadar %10'u hesaplayın, 2000₺ üzeri kaç olursa olsun 200₺ düşer.
    money bonus veya başka bonus değil direk indirim yansıyor ürün 1000 TL ise 900 TL oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 3 Şubat 2018; 9:57:52 >
  • Bu markalar nedense guven vermiyor bana, belki de iyidirler bilmiyorum

• quote:

"Fakat Bonus Money olabilir."

Kampanya özeti:

İlana sonradan resim eklemiştim. Acele yazmak, bilgilendirmek istedim. Fakat her zaman düşünmdüğüm şey başıma geliyor. Money Bonus'a % 10 İndirim olduğunun görselini de eklemiştim ama bravo. Bu sefer de pişman etmeyi başaran birileri çıktı.
    Artık bedava birşey bulsam, birilerinin tepki verip, boşuna mesajlar yazacağını 52 yaşında çok iyi öğrendim.
    Siz burada yazışın. Benim işlerim yoğun. Yalnız ben sanki kötü birşey yapmışım gibi laf atıp durmayın.

• guven35 G kullanıcısına yanıt
    Abi o halde resim vs ekledikten sonra metni, konu başlığını vs biraz güncelleyin. Akıllarında yanlış bir şey kalmasın milletin. Konuya girip eksik kalmasınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Abi o halde resim vs ekledikten sonra metni, konu başlığını vs biraz güncelleyin. Akıllarında yanlış bir şey kalmasın milletin. Konuya girip eksik kalmasınlar.

Güncelledim zaten. Fakat örneğin 100 TL değil, % 10 diyenler bile yazmış da ben zaten % 10'dan heaplayıp, 100 TL diye yazmıştım. Haaa 100 TL değil, 109,9 TL. yaparmış. Hatama bak.
    Money Bonus olduğundan emin değilmişim. Koskoca resmi de görmek istemiyorlar sanırım.
    Neyse mesaj yazanlar bana sataşıp, laf atıp da pişman etmesinler yeter.
  • Bu fiyata bu telefon alınır mı diyenler de başlıkta açıkça yazan modelin konusuna neden girip, kötülerler anlamıyorum. Bazıları her markayı, modeli kötülemeyi alışkanlık yapmışlar.
    Ben Mi Max 2 almıştım. Almasam bu fiyata Money Bonusum olsa kaçırmazdım. Bu fiyata bu özellikte başka telefon mu var?
  • Benim kartım yok ama başvurdum çıktı kart basimi gerçekleşmiş şubeye teslim edin dedim lakin alınacak telefon bulamadım hepsi piyasa fiyatının üstünde

• guven35 G kullanıcısına yanıt
    Salla herkesi. Xiaomi tarzı ürünlerin takipçileri için zaten ii bir sey yapmışsın. Ürünleri tanımayanların zaten hürmet göstermesi beklenemez. bence piyasada 2000 tl civarı satılan tüm telefonlardan daha iyi bir ürün diyebilirim.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-a1.html inceleyin ve kafanızdaki ürünle karşılaştırın derim...
  • 1.75 sar değeri, bildiğin kimyasal silah bu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    telefon çift hatlı, bu testler çift hat takılı iken yapılıyor. tek hatlı hali iPhone 8 den az diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    İnanır inanmazsınız bilemem de, dün sırf bu sar değeri yüzünden gittim vatan’dan 8 taksit Huawei p9 lite 2017 aldım. İleride bir gün Allah korusun eşim kanser olursa suçu biraz da kendimde bulurdum. Vicdan azabından yaşayamam dedim.

• sar değeri tek hat ile çift hatta değişir. arkadaşlar . hepsinin aldıgı radyasyon 2 katına cıkıyor yanlışsam lütfen düzeltin
    Hocam çok ciddi birşey söylemek istiyorum şahsen doktorum ve bu değerlerin hepsinin eğitimini aldık kullandığın fırın televizyon laptop yada masaüstü bilgisayar bunun verdiği değerin en az 5 katı fazlası sar değerine sahip hele ki mikro dalga fırının varsa senin dediğine göre geçmiş olsun hatta istersen bir ölçü aleti alıp evinin içinde sokakta ölçüm yap bakalım kaç çıkıyor yani 1.75 kanser yapsaydı şimdiye dünya yok olmuştu.ama şunu söyleyim ben mi note 3 aldım çünkü a1 Android one ile geliyor miui ile değil o yüzden alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabuburak -- 10 Şubat 2018; 10:56:28 >
  • yabuburak Y kullanıcısına yanıt
    Yani, herkesin dikkat etmesi lazım. Ben mikrodalga çalışırken önünde durmam, buzdolabı motorunun arkasındaki odada bitişikte yatak bulundurmam,sebzeyi meyveyi mevsiminde yerim. Bu telefonun değeri normal sınırın üst limiti yakınında, tıpta bile limit 0-50 ise, 45 olunca, normal olmasına rağmen dikkat çekiyor, dimi hocam?

Kimi diyor ki sar değerine bakıp telefon mu alınır? Telefonu alacağınız kişiye bağlı bu, kendinize alın ama çocuğunuzun beynini küçük yaşta pişirmeyin derim.

• o kadar da kasmamak lazım.Burası Türkiye...

sar değerine gelinceye kadar otobüz durağında beklerken bile üstünüze otobüs çıkıp ölebilirsiniz...

her türlü ölebilirsiniz yani bu ülkede çeşit çeşit,bol çeşit....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.