Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 lü fairy platinum 1 tl idi , 50 tane alıp yanıda gdi dan yudum ege sızma ekledim, karlı bi alışveriş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

3 lü fairy platinum 1 tl idi , 50 tane alıp yanıda gdi dan yudum ege sızma ekledim, karlı bi alışveriş oldu

100 Tlye tamamlayıp 2 adet gdi.
    Bkm ekspres 10 tl indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

3 lü fairy platinum 1 tl idi , 50 tane alıp yanıda gdi dan yudum ege sızma ekledim, karlı bi alışveriş oldu

100 Tlye tamamlayıp 2 adet gdi.
    Bkm ekspres 10 tl indirim.

Bulunduğum yerde sanalmağaza uygulaması yok
  • sanal markette PARAFCARD Puan geçiyor mu?
    Biliyormusunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Ödemiyoruz. 5 lira yazıyordu, mağazadan alayım deyince o ücret kalktı ödeme sayfasında. Zaten hizmet bedelinin amacı, ayağınıza kadar gelmesi.

Bilgi için sağolun,migrosa sorduğumda da ''sanalmarket siparişini mağazadan alırken ücret ödenmeyeceğini ancak kredi kartı ile online olarak ödemenin internet üzerinden yapılması gerektiğini söylediler.Aslında ben internetten kredi kartı ile alışveriş yapmıyorum keşke mağazadan sanalmarket ürününü alırken kredi kartı ile pos'tan çekim yapsalar yada orada nakit ödense,ama migros sanal market görevlisi bunun mümkün olmadığını söyledi .
  • iki zeytinyağı ve ektekileri 98'e aldım. İyi oldu bu. ( 100,5 liraydı.2 money im vardı. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsasd

iki zeytinyağı ve ektekileri 98'e aldım. İyi oldu bu. ( 100,5 liraydı.2 money im vardı. )

o fişle 3 tane yağ veya 2 yağın yanına temizlik seti alınabilirdi, çünkü ipana pro expert 15 tl + 15 tel geçip ara top dan sonra indirimi düşmüş yani gör inan için bu tarz 1 alana 1 bedava olan ürünlerden tutardan faydalanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orijinalden alıntı: adsasd

iki zeytinyağı ve ektekileri 98'e aldım. İyi oldu bu. ( 100,5 liraydı.2 money im vardı. )

o fişle 3 tane yağ veya 2 yağın yanına temizlik seti alınabilirdi, çünkü ipana pro expert 15 tl + 15 tel geçip ara top dan sonra indirimi düşmüş yani gör inan için bu tarz 1 alana 1 bedava olan ürünlerden tutardan faydalanılıyor.

uyarınız için teşekkürler.

• adsasd A kullanıcısına yanıt
    Ben 1 adetle sınırlı bliyordum.
    100 üzeri olunca 2 adette alınabiliyormuş.
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    Ben de aynısını aldım , almadan önce fiyat düşmedi bende 444 10 44 ü aradım ve mail adresimi verince . teldeki bayan sistemlerimiz de bir sıkıntı var . Siz alışverişinizi tamamlayın . Yarın bizi tekrar arayın . İsterseniz money club kartınıza money olarak , isterseniz kredi kartınıza iade edelim dediler ...

Az önce çağrı merkezini aradım . İlgili bayana sipariş numaramı verdim , moneyclub kartıma iade istedim , 30 Hazirana kadar son kullanma süresi olacakmış ...

Sizde aynı yöntemi uygulayın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 27 Nisan 2014; 11:04:14 >
  • sanalmarketten sipariş verip mağazadan almak nasıl oluyor bilgisi olan yardım edebilir mi. Mağazaya gidip ürünleri mi seçiyoruz yoksa onlar hazırlıyor biz gidip alıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

sanalmarketten sipariş verip mağazadan almak nasıl oluyor bilgisi olan yardım edebilir mi. Mağazaya gidip ürünleri mi seçiyoruz yoksa onlar hazırlıyor biz gidip alıyor muyuz?

+1

Evet hazırlanmış mı oluyor...
    Yoksa danışmayla irtibata geçip yol mu gösteriyorlar.
    Mağazadan teslim alan açıklarsa seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

sanalmarketten sipariş verip mağazadan almak nasıl oluyor bilgisi olan yardım edebilir mi. Mağazaya gidip ürünleri mi seçiyoruz yoksa onlar hazırlıyor biz gidip alıyor muyuz?

+1

gittiğinizde hazır oluyor..
  • muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyimiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

+1

gittiğinizde hazır oluyor..

danışma gibi biryer var oraya mı gidip alıyoruz?
  • tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, ilk kez alışveriş yaptım sanal marketten.
    iki sorum olacak. Bu akşam 6 da siparişimi geçtim yarın teslim edilecek, gdi li ürünleri ekledim. Yarın gdi kampanyası bitmiş olursa aldığım tarihteki alışveriş geçerli olacak değil mi? Bir de alışveriş sepetindeki ürünler tek migros mağazasından mı tedarik ediliyor, yoksa o ürün o şubede olmazsa yakındaki migrostan da stok takviyesi yapılıyor mu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zucchero kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdiğiniz andaki durum geçerlidir. Yani bugün GDİ olduğu için teslimatı daha sonra bile olsa siz o haktan yararlanırsınız.
    Ellerinde kalmamış olursa telefon edebilirler. Ya başka bir ürün verirler ya da ödemenizden düşülerek işlem gerçekleştirilir.
    Başka şubeden tedarik genelde söz konusu olmaz. Ödemeyi ben kapıda ödeme şeklinde seçiyorum. Teslim aldığım kadarı için ödeme yapmış oluyorum
    Siz farklı bir ödeme yöntemi seçmiş olsanız bile eksik teslimat olursa, bundan kaynaklanan daha önce yaptığınız yüksek ödeme farkı kartınıza iade edilir.
  • teşekkürler hocam cevap için. bende kapıda ödemeyi seçecektim ama bkm indiriimi vardı mecburen seçtim, birde 15 wp veriyordu biraz daha zorlasam bedava yapacaktım alışverişi.
  • zucchero kullanıcısına yanıt
    Ben de geçenlerde BKM seçeneğini kullanmıştım. BKM tek seferlik kampanya olduğu için diğerlerinde kapıda ödeme yapıyorum.
    Turkcell Sarı Kutu 1250 puan karşılığı 25 TL indirimini de kullandım. Yudum zeytinyağı dün geldi bana. Bugün akşam yeni başka siparişim oldu.
    O da yarın öğleden önce yine Yudum GDİ ile gelecek. Hocam, BKM ödemeyle yapılmış olması sorun değil, eksik gelen ürün olursa aradaki fark kartınıza iade edilir.
  • teşekkürler hocam iyiymiş.
  • 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.