Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani çeşit çeşit kasiyer var.
    Yani banada hep kötü denk geldi :)

Kırmızı Pelerin tam uzman ama :)
    Uzman olunca rahat ve kendinden emin oluyor insan...
    Diğer kasiyerlerde hata yaparım sorunu var :)
    Özgüven ve bilgi eksikliği eklenince işte öyle modeller çıkıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 23 Nisan 2014; 12:29:53 >
  • sahinsah52 kullanıcısına yanıt
    peki anlamadığım şey; siz zaten GDİ ürününü alıp kasadan alışveriş ile geçirdiğinizde ; kasa otomatik olarak GDİ yi düşmüyor mu?
    Burda kasiyer manuel olarak GDİ girişimi yapıyor ki, Kasiyerin insiyatifine kalıyoruz?
  • sahinsah52 kullanıcısına yanıt
    Yani aptallık. Hani durduk yerde müşterisinin hakkına giren biri kendinine zanneder ki? Bir kere kafasından mı hesaplıyor tüm indirimleri? Çünkü tüm indirimler düşsün öyle vereyim demek ayrı bir salaklık. Net tutarı görmek için hesabı kapatır. Hesabı kapatınca da ürün ekleyemezsin fişe. Diyelim ki 50 TL üstü tuttu gdi vereceksin. O fişle tekrar mı uğraşacaksın! Şikayet edin bunları mail yoluyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    hiçbir işleme gerek yok. direk düşüyor.
  • jet kasalarda gdi geçerli mi?
  • kulgan kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

Geçen hafta bebek ürünlerinde 40 tl üzerine 5 tl money kampanyası vardı. Aynı zamanda deterjan ürünlerinde de 50 tl üzeri money kampanyası vardı. Dalin bebekler için çamaşır deterjanı aldık. İkisinden birden faydalanalım dye ama money yüklenedi. Bu ürün her iki kampanyada da kapsam dışıymış. E kardeşim son kocaman ayaklı pano koymuşsun dalin deterjanların önüne. Hiçbir yerde de bu üründe geçerli değildir yazmıyor. Ayıp değil mi?

Dalin deterjan ve yumuşatıcılardan 5 TL bebemoney şartları taşıyorsanız anında yükleniyordu. Ama alışverişten önce bebemoney'e kaydolmak ve eksikse kiosk'tan bilgi tamamlamak zorunluydu. Kiosk'tan bebemoney'e üye olmak isteyince önce bilgi güncelletiyordu ama sonunda bebemoney'e otomatik üye yapmıyordu (Biliyorum çünkü bilgi güncelleyince bana indirim vermedi diye iade edip, kiosktan aktive edip tekrar aldım).

Tekrar şikayet formu oluşturdum. Mağazaya gittim baktımdalkin deterjanların önünde hala tabela var 5 tl money diye. Mağazadaki görevliye sordum bu deterjan dahil mi diye. Dahil tabi neden dahil olmasın bebek ürünü sonuçta dedi. Peki dedim bu deterjan mı ona da dahil olmalı mı evet ona da dahil dedi. bana ikisinin de punaı yüklenmedi. şikayet kaydı oluşturdum bu ürünler dahil değil diye cevap döndüler dedim. Olur mu öyle saçma şey falan dedi. ben müdürümle görüşürüm genel merkezle de görüşürüm ama dahil olması lazım biz öyle biliyoruz dedi. Ben de kaldırın bu tabelayı buradan insanları yanıltmayın bari dedim. Tabelayı kaldırdılar. Bunun üzerine bu durumu da anlatır şekilde tekrar kayıt açtım. Ama sonuç aynı. Gene aradılar bu ürünler dahil değil o nedenle money yüklenmeyecek dediler. Ağzıma geleni söyledim. Tüketiciyi kandırıyorsunuz dedim. Dinledi, dinledi, dinledi. Teşekkürler ded,i kapattı. Pes ettim. 5 tl için bu kadar sıkıntı stres değmez hakkaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Geçen hafta bebek ürünlerinde 40 tl üzerine 5 tl money kampanyası vardı. Aynı zamanda deterjan ürünlerinde de 50 tl üzeri money kampanyası vardı. Dalin bebekler için çamaşır deterjanı aldık. İkisinden birden faydalanalım dye ama money yüklenedi. Bu ürün her iki kampanyada da kapsam dışıymış. E kardeşim son kocaman ayaklı pano koymuşsun dalin deterjanların önüne. Hiçbir yerde de bu üründe geçerli değildir yazmıyor. Ayıp değil mi?

Dalin deterjan ve yumuşatıcılardan 5 TL bebemoney şartları taşıyorsanız anında yükleniyordu. Ama alışverişten önce bebemoney'e kaydolmak ve eksikse kiosk'tan bilgi tamamlamak zorunluydu. Kiosk'tan bebemoney'e üye olmak isteyince önce bilgi güncelletiyordu ama sonunda bebemoney'e otomatik üye yapmıyordu (Biliyorum çünkü bilgi güncelleyince bana indirim vermedi diye iade edip, kiosktan aktive edip tekrar aldım).

Tekrar şikayet formu oluşturdum. Mağazaya gittim baktımdalkin deterjanların önünde hala tabela var 5 tl money diye. Mağazadaki görevliye sordum bu deterjan dahil mi diye. Dahil tabi neden dahil olmasın bebek ürünü sonuçta dedi. Peki dedim bu deterjan mı ona da dahil olmalı mı evet ona da dahil dedi. bana ikisinin de punaı yüklenmedi. şikayet kaydı oluşturdum bu ürünler dahil değil diye cevap döndüler dedim. Olur mu öyle saçma şey falan dedi. ben müdürümle görüşürüm genel merkezle de görüşürüm ama dahil olması lazım biz öyle biliyoruz dedi. Ben de kaldırın bu tabelayı buradan insanları yanıltmayın bari dedim. Tabelayı kaldırdılar. Bunun üzerine bu durumu da anlatır şekilde tekrar kayıt açtım. Ama sonuç aynı. Gene aradılar bu ürünler dahil değil o nedenle money yüklenmeyecek dediler. Ağzıma geleni söyledim. Tüketiciyi kandırıyorsunuz dedim. Dinledi, dinledi, dinledi. Teşekkürler ded,i kapattı. Pes ettim. 5 tl için bu kadar sıkıntı stres değmez hakkaten.

Sinir bozucu olmuş gerçekten. Tabelaları bizim burda kaldırmışlar, ama 5 TL bebemoney kampanyasında tabelada kocaman dalin, prima ve aptamil (veya unibaby) dahildir diye yazıyordu. (Hatta haftasonu özel indirimi diye dalin deterjan 18.99, kpns. yum. 8küsür olmuştu. 2 deterjan+1 kons. dalin yumuşatıcıya haftasonu indirimli fiyatın da üzerine 5 TL indirim verdi. Benim ve çevremdeki 5 karta.
    İnternetten sorgulattım ama resmini bulamadım.

Bence kiosk veya sms sizi bilginiz eksik diye kampanyaya sokmamış.

• çayçorba kullanıcısına yanıt
    Tabelanın reyonla birlikte fotoğrafını çekip tüketici hakem heyetine başvuracaktınız. Hem daha az uğraş olur hem de adam gibi iş yapabilen, kapsamlı düşünebilen insanları işe almayı akıl etmeleri yönünde bir adım olur belki. Gerizekalıları toplayıp duruyorlar.
    3 hafta önce sanalmarket siparişimde karta tanımlı 10 TL indirim+10 TL BKM express indirimi düştü. Money puanı işaretleyince BKM indirimi iptal oldu. Hemen işareti kaldırım 20 TL indirim olduğunu görünce siparişi bu şekilde tamamladım. 110 TL alışveriş 90 TL oldu. Velakin, gelen faturada 10 TL karta tanımlı indirim ve money puan düşmüş nasılsa. 3 defa şikayet kaydı oluşturdum "bakın, karttan 90 TL çekilmiş, bu ancak 20 TL indirim yapılırsa söz konusu olur" diyorum, dönüş yapınca "10 TL indirim, 3 TLmoney puan kullanımı olduğundan 97 TL alışverişinizde BKM indiriminden yararlanamıyorsunuz" diyen cmş'lar denk geldi hep. Banka online işlemlerden bekleyen provizyon ekran görüntüsünü bile gönderdim. En sonunda hakem heyetine ekran görüntüsü ile başvuracağım deyince bir tane akıllı denk geldi.
    Tabii, insanların güç bela işe girebildikleri, girince de köpek gibi çalıştırıldıkları bir dönemde yaşıyoruz ama müşterinin hakkının yendiği bir durumda azıcık çalışan tarafının da gözünü dört açması lazım.

• Haklısınız aslında ama gerçekten halim kalmadı benim bunlarla uğraşmaktan. Daha yeni alitalia müşteri hizmetleri ile savaşım bitti. 2 hafta uğraştırdılar beni hakkım olan bişeyi vermedikleri için. İnsanda sinir falan kalmıyor. Gücüm kalmadı bir de migrosla yeni raundlara hakikaten.
  • Arkadaşlar bugün mevcut Finish bulaşık makinesi jel GDI indirimi sepette düşmüyor. Ürün 21 TL ve GDI ile 7 TL olması gerek ancak son toplamda 21 TL olarak alıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar bugün mevcut Finish bulaşık makinesi jel GDI indirimi sepette düşmüyor. Ürün 21 TL ve GDI ile 7 TL olması gerek ancak son toplamda 21 TL olarak alıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Hocam dikkat ederseniz toplamda fiyat 7 lira üzerinden hesaplanıyor. 20 lira yazdığına bakmayın ürünleri toplayın en sonunda jel fiyatının 7 lira tuttuğunu görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Herkese selam, sezonluk olarak işime ve konuya dönüyorum yakında.

Sevindim dostum.

Başını ağrıtırız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar bugün mevcut Finish bulaşık makinesi jel GDI indirimi sepette düşmüyor. Ürün 21 TL ve GDI ile 7 TL olması gerek ancak son toplamda 21 TL olarak alıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Hocam dikkat ederseniz toplamda fiyat 7 lira üzerinden hesaplanıyor. 20 lira yazdığına bakmayın ürünleri toplayın en sonunda jel fiyatının 7 lira tuttuğunu görürsünüz.

Merhaba,

Ekte göreceğiniz üzere sepette fiyat hesaplamasında da 21 TL den hesaplıyor. Sizde nasıl 7 TL den hesapladı?

• Ürün Adı

Miktar

Tutar

Alternatif Ürün Tercihi

SOLO TUVALET KAĞIDI 32'Lİ

1 Ad

16,95 TL

LA VACHE QUIRIT KREM PEYNİR 400 GR

1 Ad

6,25 TL

FINISH KLASIK JEL 1300 ML

1 Ad

20,90 TL

BAHÇIVAN HELLİM PEYNİRİ 250 GR

1 Ad

8,90 TL

SÜTAŞ MİHALİÇ PEYNİRİ 350 GR

1 Ad

6,99 TL

SÜTAŞ ÇERKEZ PEYNİRİ 400 GR

1 Ad

6,99 TL

Kargo Ücreti: 4.90 TL (SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından karşılanacak)
    Ödeme Şekli: Garanti Bankası veya Bonus Kredi Kartları

Sipariş Tarihi: 24/04/2014
    Teslimat Tarihi: 24/04/2014
    İndirimler Düşüldükten Sonra Toplam Sipariş Tutarı: 32,98 TL

25tl turkcell sari kutu indirimi kullandim. Dikkat ederseniz finish jel haric 50 lira bile etmiyor siparis hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Her zaman:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Ürün Adı

Miktar

Tutar

Alternatif Ürün Tercihi

SOLO TUVALET KAĞIDI 32'Lİ

1 Ad

16,95 TL

LA VACHE QUIRIT KREM PEYNİR 400 GR

1 Ad

6,25 TL

FINISH KLASIK JEL 1300 ML

1 Ad

20,90 TL

BAHÇIVAN HELLİM PEYNİRİ 250 GR

1 Ad

8,90 TL

SÜTAŞ MİHALİÇ PEYNİRİ 350 GR

1 Ad

6,99 TL

SÜTAŞ ÇERKEZ PEYNİRİ 400 GR

1 Ad

6,99 TL

Kargo Ücreti: 4.90 TL (SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından karşılanacak)
    Ödeme Şekli: Garanti Bankası veya Bonus Kredi Kartları

Sipariş Tarihi: 24/04/2014
    Teslimat Tarihi: 24/04/2014
    İndirimler Düşüldükten Sonra Toplam Sipariş Tutarı: 32,98 TL

25tl turkcell sari kutu indirimi kullandim. Dikkat ederseniz finish jel haric 50 lira bile etmiyor siparis hocam.

Aldığınız Finish klasik jel in linkini gönderebilir misiniz?

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/31138396-31029-finish-bulasik-makinesi-jel-deterjan-1350-ml

Bu eklenince düşmüyor. Farkettim ki sizinkinde Klasik Jel yazıyor. Bu ürünü bulamıyorum.

• bugün gdi yok değilmi arkadaşlar?
  • ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm. Evimin bulunduğu bölgede bu ürün listelenmiyor. Demek ki yakındaki migrosta stoklarda yoktu. Farklı bir semt seçtim ve listelendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

bugün gdi yok değilmi arkadaşlar?

Vardı hocam finish bulaşık makinesi zımbırtısıyla katlanabilir oturak vardı sanirım

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.