Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Bugün Turkcell hanımlar kulübü kodunu kiosk ile kupona çevirdim. Bu 10 TL indirim 75 TL'lik Turkcell kampanyasıyla birleşir mi ?
    80 TL'lik alışveriş yapsam, +5 TL GDİ ürünü alsam 85 TL yapar. Bu kuponu kullanarak 75 TL'ye alabilir miyim ?

5 haneli mi 8 haneli mi kod? ben 5 haneli olmuyor diye, 75 TL turkcell indirimini kullanırken hiç kiosk a yönelmemiştim

@TWiST_oF_FaCe gördün mü bir hata daha

dostum hanımlar klubüne de mi katıldın. alemsin :)

olsun yaw yine kullanacaksın indirimi ne fark eder.

Daha bonusutan yapmam gereken 2 tane 75 TL var

al işte....

diğer uyduruk kampanyalara katılacağım diye son haftaya 2 tane 75TL bırakmış.

kimbilir hangi gereksiz şeyleri alacaksın kotayı doldurmak için....

• Merhaba arkadaslar
    Numara tasima ve bonus kampanyasini bu hafta baslayarak kullanmayi dusunuyorum gecen hafta 84 tl daha harca 22 money kazan kampanyasi son gununde migrosa gittim cok fazla alacagim bisey yoktu kalani hediye ceki olarak alayim dedim saat 21.30 gibiydi bu saatte hediye ceki yukleyecek kimse yok gunduz gelin dedi kasiyer(izmit outlet center) bende dolphin migrosa gittim 5 dakka kala vardim kapanisa komple kepenkler inikti sikayet etmeye de ugrasamadim velhasilkelam 22 money uctu
    kalan kampanyalar icinde hediye karta fakli gunlerde 4 bonus cektirip ilerde kullanmak istiyorum
    Sizin tavsiyeniz varsa daha fazla somuru icin paylasirsaniz sevinirim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün Turkcell hanımlar kulübü kodunu kiosk ile kupona çevirdim. Bu 10 TL indirim 75 TL'lik Turkcell kampanyasıyla birleşir mi ?
    80 TL'lik alışveriş yapsam, +5 TL GDİ ürünü alsam 85 TL yapar. Bu kuponu kullanarak 75 TL'ye alabilir miyim ?

5 haneli mi 8 haneli mi kod? ben 5 haneli olmuyor diye, 75 TL turkcell indirimini kullanırken hiç kiosk a yönelmemiştim

dostum hanımlar klubüne de mi katıldın. alemsin :)

olsun yaw yine kullanacaksın indirimi ne fark eder.

Daha bonusutan yapmam gereken 2 tane 75 TL var

al işte....

diğer uyduruk kampanyalara katılacağım diye son haftaya 2 tane 75TL bırakmış.

kimbilir hangi gereksiz şeyleri alacaksın kotayı doldurmak için....

kontör

• Geçen gün x2 moneyden faydalandın.sözde 22 tl money yüklenmesi lazımdı dün baktım 11.50 tl yüklenmiş.bu gibi durumlarda ne yapabiliriz? müş. hizmetlerine gitsek acaba çözüm olurmu.elimde fiş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESTEEM

Geçen gün x2 moneyden faydalandın.sözde 22 tl money yüklenmesi lazımdı dün baktım 11.50 tl yüklenmiş.bu gibi durumlarda ne yapabiliriz? müş. hizmetlerine gitsek acaba çözüm olurmu.elimde fiş var.

444 ü ara, çözerler
  • gdi'nin her 50 TL'ye olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Ben 1 fişde sadece 1 kez gdi oluyor sanıyordum,
  • Başımdan geçen money card olayını anlatayım bilginiz olsun.

Geçen hafta bonusplus kartımı kapatmak için aradım. kapatmayın 50TL bonus verelim dediler. O zaman money' e çevirin dedim. kart ücreti ne zaman yansır dedim. 3.ay 4,49TL ve 12.ay 44,49 yansır dedi. OK dedim gönderin.

Şimdi money card' ı teslim aldım. hemen MH' yi aradım. kart ücretim ne zaman ne kadar yansıtılacak diye sordum. ilk ay 44.99 yansıtılacak dedi. Tabi hemen kapatın dedim, kapattırdım.

Tam üçkağıtçılık. kapattırmak için aradığımda başka, şimdi başka. aramasam hemen geçirecekler ilk ay.

3Eylülde 75TL bonus yatsın. onu da kullanıp kapattıracağım bonus plus' ımı da.

Bıktım artık...
  • quote:

quote:

Geçen gün x2 moneyden faydalandın.sözde 22 tl money yüklenmesi lazımdı dün baktım 11.50 tl yüklenmiş.bu gibi durumlarda ne yapabiliriz? müş. hizmetlerine gitsek acaba çözüm olurmu.elimde fiş var.

444 ü ara, çözerler

teşekkür ederim.pek ihtimal vermiyorum ama umarım çözülür :)
    bu arada gdı ne demektir :D
  • GDİ: Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın Kampanyası
  • quote:

Başımdan geçen money card olayını anlatayım bilginiz olsun.

Geçen hafta bonusplus kartımı kapatmak için aradım. kapatmayın 50TL bonus verelim dediler. O zaman money' e çevirin dedim. kart ücreti ne zaman yansır dedim. 3.ay 4,49TL ve 12.ay 44,49 yansır dedi. OK dedim gönderin.

Şimdi money card' ı teslim aldım. hemen MH' yi aradım. kart ücretim ne zaman ne kadar yansıtılacak diye sordum. ilk ay 44.99 yansıtılacak dedi. Tabi hemen kapatın dedim, kapattırdım.

Tam üçkağıtçılık. kapattırmak için aradığımda başka, şimdi başka. aramasam hemen geçirecekler ilk ay.

Bıktım artık...

niye kapatıyorsunki ver thh çatır çatır al paranı
    bende de plus var ama benden kesemiyor artık, extreme yıllık ücret kesiyor hiç aramıyorum bile direk thh veriyorum 40 gün sonra banka hesabıma yatırmış bile, bu ay yıllık ücret kesecekti kesmemiş bıktı benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 22 Ağustos 2011; 13:35:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Başımdan geçen money card olayını anlatayım bilginiz olsun.

Bıktım artık...

niye kapatıyorsunki ver thh çatır çatır al paranı
    bende de plus var ama benden kesemiyor artık, extreme yıllık ücret kesiyor hiç aramıyorum bile direk thh veriyorum 40 gün sonra banka hesabıma yatırmış bile, bu ay yıllık ücret kesecekti kesmemiş bıktı benden

haklısın dostum.

keşke zamanım olsa da sırf gıcıklığına o yoldan paramı geri alsam.

Ekleme: Yeni kart alımlarında da geçerli mi bu hakem heyeti ile ücreti geri almak? bildiğim kadarıyla, bankalar sözleşmelerini THH' nin istediği şekilde düzenledi. artık kartı alacak kişiler imzaladığı zaman olay bitiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 22 Ağustos 2011; 14:22:20 >

• Bugün tek fişte 100 tl geçince 12 tane indirimli ürün almama izin verdiler :) normalde 1 fişe 1 tane idi birde 25 tl çukulata var onada extra money verecekler fena değildi yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

gdi'nin her 50 TL'ye olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Ben 1 fişde sadece 1 kez gdi oluyor sanıyordum,

ilk öğrendiğin doğru..50tl yi geçen alışverişinde tek indirimli ürün alırsın.100tl oldu 2.yide alırım dersen indrimsiz alırsın.ayrıca 50tl o ürürnün indirimsiz fiyatıyla değil diğer ürünler toplamı olursa +5tl ödenerek alınıyor.

dün bizzat starcity de şefle test edip gördüm.ayrıca kasiyer 100tl de 2 GDi(=gördüğünüze duyduğunuza inanın ürünü)alınırsa 2. nin indirimsiz olarak geçtiğini ve bu yüzden müşteri ile yaptığı tartışmayı ve fiş iptallerini anlatıp gösterdi.
    onun yerine 2 tane 50tl lik olacak şekilde ürünleri ayırın birer tane GDi ekleyin .2 fişte ödeyin olur.

• ben dün 101TL' lik ürün aldım. 2 tane de tahsildaroğlu aldım toplam 111TL tuttu.

mağazadan mağazaya değişiyor herhalde bu durum. 100TL' ye 2 tane vermemeleri çok saçma olur.

iptal ederim 2x50 yaparım o zaman. (eğer katılmak istediğim başka bir kampanya (bonus 4x75TL gibi) yoksa)

EKLEME: Şöyle olabilir. 100TL için 50TL başına alacağınız ürünler eklenmeden alış-veriş tutarınız 100TL' yi geçerse 2 tane ürünü 5TL' den verirler. Ancak alış-veriş tutarınız örneğin 95TL ise birinci ürün için sorun yok, ama ikinci için problem ortaya çıkıyor. Şu hesap yanlış olabilir; 95TL + 14,90TL (tahsildaroğlu) = 109,90 diyerek indirim beklemek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 22 Ağustos 2011; 15:26:37 >
  • quote:

quote:

quote:

444 ü ara, çözerler

teşekkür ederim.pek ihtimal vermiyorum ama umarım çözülür :)
    bu arada gdı ne demektir :D

x2 moneylerin yarısını migros yatırıyor yarısınıda garanti bankası...migrosun yatırdıklarını moneyclub sitesinden takip edebilirsin...garantinin yatırdıkları ise internet şubesinde kart bilgileri görüntüleme sekmesinden bakabilirsiniz...ama garanti migros yatırdıktan yaklaşık 7gün sonra yatırıyor...

• bende bugün gidip 2. 75 tl lik alışverişimi yapacağım world kartla
  • geçen sene migrostan 100 tl üzerinde alışveriş yapmıştım, o zamanlar sütaş kaşar peynirini 1 tl ye veriyordu bende kasaya 2 adet sütaş kaşarla geldim, kasiyer yalnız 1 ürün kullanabirsiniz eğer 2 kart kullanıp alışverişi ikiye bölerseniz rahatlıkla alabilirsiniz demişti yoksa zamanla gdi değişti mi?
  • quote:

quote:

8 haneli kod. Babamın çalıştığı yerden birine mesaj olarak gelmiş. Migros kampanyalarını bu ara takip ettiğim için kodu bana vermiş

• quote:

ben dün 101TL' lik ürün aldım. 2 tane de tahsildaroğlu aldım toplam 111TL tuttu.

mağazadan mağazaya değişiyor herhalde bu durum. 100TL' ye 2 tane vermemeleri çok saçma olur.

iptal ederim 2x50 yaparım o zaman. (eğer katılmak istediğim başka bir kampanya (bonus 4x75TL gibi) yoksa)

bende senin gibi yapıcam...son bir 75 kaldı garanti kampanyası için...bugünkü gdi ürünlerini beğenmedim...yarınkiler daha uygun bana...birde hanımlar klübünden 2 çekim var...ödeme sırasında çekide kullansak gdi den çıkmıyoruz değil mi?...birde iki çekide aynı anda kullanabilir miyiz?...
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.