Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

arkadaşlar birşey danışmak istiyorum size. axxes 500 tl ye 25 tl puan ampanyasına girdim. bugün son gün. 200 250 tl açığım var. market benzin restoran harcaması gerekiyor. alacak bişi de yok. mifgrosun hediye kartından alsam o da market harcaması olarak geçer mi. bide bunun limiti var mı. misal 100 lük kart 150 li lik kart gibi . bi de bu çek gibi mi tek seferde harcaman mı gerekiyor yoksa harcadıkça azalıyor mu içindeki bakiye
    teşekkürler

o kampanya büyük ihtimalle iptal edildi.

neye dayanarak iptal edildi diyorsunuz. gayet de yerinde duruyor kampanyahttp://www.axess.com.tr/kampanyalar/axessten-bayram-firsati

Büyük ihtimalle demisim zaten

Dun gözükmüyordu.

@kadirekinci bence sen bir mola ver foruma 1 hafta. Kampanyayı nasıl görmezsin
    @yedikeresekiz Migros'la ilgili her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kartlara bedava alışveriş yüklemişler demin kartıma bakarken gördüm kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamu Spotu -- 31 Ağustos 2012; 17:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkbjkbjk1903

kartlara bedava alışveriş yüklemişler demin kartıma bakarken gördüm kontrol edin.

bende de var ama tam olarak nedir ??
  • quote:

kartlara bedava alışveriş yüklemişler demin kartıma bakarken gördüm kontrol edin.

İstanbulda da var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kazandınız demiyor kazanabilirsiniz diyor kazanamayadabilirsiniz (karşılaşamamakta var yani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozaksoy -- 31 Ağustos 2012; 23:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addicttomango

quote:

İstanbulda da var mi

Tansaş sadece ege de var

• hafta sonu gdi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

hafta sonu gdi varmı ?

yok hocam olsa sanalmarket'e girince pop-up cıkar uyarı verir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: addicttomango

quote:

İstanbulda da var mi

Tansaş sadece ege de var

Tansaş, Ç.kale, Balıkesir, İzmir, Manisa, Aydın, Muğla ve Antalya'da var.
    Benim kartlara 3er adet tanımlamışlar. Az önce 6,95 tutarındaki alışverişimde hiçbir şey olmadı.
    Bekleyelim görelim. Elbet birilerine denk gelir.

• yeni money visa kart aldık ama x2 iade olayı bitmiş :( ne zaman bitti bu olay ve de geri gelecekmi bilgisi olan var mi ? boşuna mi aldık kartı, ne gibi avantajları var su an ? :( teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

yeni money visa kart aldık ama x2 iade olayı bitmiş :( ne zaman bitti bu olay ve de geri gelecekmi bilgisi olan var mi ? boşuna mi aldık kartı, ne gibi avantajları var su an ? :( teşekkürler

x2 biteli 3-4 ay oluyor.
    Şuan için money kartın bi esprisi kalmadı,sıradan bir bonus kart konumunda.
    Eğer kartı migros için aldıysayınız malesef boşuna aldınız.
  • Izmir fuarinda money standindan alinan kagidin arkasina,10 tedarikcisinin standindan sticker yapistirdiginizda 5-25 tl arasinda cek kazaniyorsunuz.Tum tansaslarda gecerliymis.

• quote:

yeni money visa kart aldık ama x2 iade olayı bitmiş :( ne zaman bitti bu olay ve de geri gelecekmi bilgisi olan var mi ? boşuna mi aldık kartı, ne gibi avantajları var su an ? :( teşekkürler

Ramazan da hedef puan - garanti bankası bonus kampanyaları vardı , şuanda pek bir şey yok.

katalog indirimi - bonus kkartı kampanyası indirimlerine ( GDİ olacak içinde yoksa avantaj olmaz ) katılacaksınız.

otomatik fatura ödeme- total benzin ve yeni başlayan 75TL market - giyim - kırtasiye alış verişine toplam +20TL bonus vb . aktif olarak devam eden kampanyalar.
  • en azından önceden olduğu gibi 35 kuruşa süt kampanyası bari yapsalar.. evdeki süt stokları bitti. süte para vermek ağır geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

x2 biteli 3-4 ay oluyor.
    Şuan için money kartın bi esprisi kalmadı,sıradan bir bonus kart konumunda.
    Eğer kartı migros için aldıysayınız malesef boşuna aldınız.

bonus kart da değil hocam, arada bişey,,, misal; avans bonus vermiyor garanti efendi money visa'ya,,,
  • evet ben de avantajlı bir bonus alacam. Altın bonusu kaçırmamız kötü oldu.
  • bu saatten sonra migrostan avantajlı birşeyler beklemiyorum. poşetleri bile uyduruk olmuş. hemen yırtılıyor ve küçük. iki tane iç içe kullanın diyorlar. yıllık aidatı ödememiş olsam iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mysticus

bu saatten sonra migrostan avantajlı birşeyler beklemiyorum. poşetleri bile uyduruk olmuş. hemen yırtılıyor ve küçük. iki tane iç içe kullanın diyorlar. yıllık aidatı ödememiş olsam iade edeceğim.

hakkaten poşetlere ne yaptılar yahu bunlar
    kolayca yırtılıyor. birtane burn patlattım bunların yüzünden yırtılıp düştü, daha kolay kırılacak bişi olsa tuzla buz olmuştu
  • son mesajı göremiyorum problem mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6582

son mesajı göremiyorum problem mi var

ewt dün akşam sorun vardı düzelmiş.

bugün tıkla kazan da ne var hala mesaj gelmemiş.
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.