Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41804181418241834184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gEÇEN HAFTA 14 ÜNDE 2 KAT PUANLARIN YARISI YATMIŞ
    Bu durum başına gelen var mı aCABA
    tarih de yanlış 15 i gözüküyor?
  • DOAL MEYVEDEN ŞEKER 750 ML ALANA MİGROS İRMİK 500 G HEDİYE! ( 15.03.2018 - 28.03.2018 arasında geçerli fiyattır.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar eşimin İGE hesabını bazen ben takip ediyorum, face ve twitter ekleyebildim ama instagram hesabını eklemek istediğim zaman ya hiç eklemiyor hesabı, ya da geçen gün yaptığı gibi bu hesap başkası tarafından kullanılmaktadır gibi bir şey diyor. Fikri olan var mı?
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    bu DOAL gerçekten doğal mı acaba? mısır şurubu mu?

DOAL MEYVEDEN ŞEKER 750 ML satmak için sık sık acayip kampanyalar yapıyor Migros ama olmuyor satamıyorlar Uzman köfte gibi.millet yemiyor Doal kullanmıyor uzman köfte yemiyor olmuyor migros
    ne moneyler ne indirimler verdiler müşteri sevmiyor emrivaki yapıp kakalamaya çalıştığın ürünleri

ürün yelpazesi düşen ve marka çeşitliliği azalan migrosda hemen herşeye kolay farkedilemeyecek derecede zamcıklar gelmiş
    haberiniz olmuştur herhalde bugün akşam Migrosa gittim bomboştu müşteri iyice azalmış
    alan bira rakı filan alıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Beyler migros taze kaşarın üreticisi kim

Kervan süt ürünleri tic ltd şti.

metrodan alınmış aro kaşar 700 gram var şuan. ona bakıyordum. onun üreticisi de aynıymış meğerse. migros olan 20.45, aro 18.75.

üreticinin aynı olması birebir aynı olduğu anlamına gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

bu DOAL gerçekten doğal mı acaba? mısır şurubu mu?

DOAL MEYVEDEN ŞEKER 750 ML satmak için sık sık acayip kampanyalar yapıyor Migros ama olmuyor satamıyorlar Uzman köfte gibi.millet yemiyor Doal kullanmıyor uzman köfte yemiyor olmuyor migros
    ne moneyler ne indirimler verdiler müşteri sevmiyor emrivaki yapıp kakalamaya çalıştığın ürünleri

ürün yelpazesi düşen ve marka çeşitliliği azalan migrosda hemen herşeye kolay farkedilemeyecek derecede zamcıklar gelmiş
    haberiniz olmuştur herhalde bugün akşam Migrosa gittim bomboştu müşteri iyice azalmış
    alan bira rakı filan alıyordu

Doal Meyveden Şeker , tamamen elmadan üretilen, doğal ve sıvı bir meyve şekeridir. Rafine şeker tüketmeyenler için alternatif olarak tercih edilebilir.

böyle yazıyor

• Değerli forumdaşlarım, bir üyenin attığı mesajdan şikayetçi olduğunuz durumda bunu konu içinde belirmek yerine, lütfen şikayet sistemi aracılığıyla veya özel mesaj ile belirtin. Hakaretlerle, ithamlarla herhangi bir sorun çözülemez. Kusurlu görünen her mesajda aynı işlemler uygulanıyor. Siz ceza puanı alıyorsanız, karşı tarafta aynı ceza puanını alıyor. Bu durumların konuya yazılmaması, gerçek olduğu durumunu değiştirmez.

Lütfen, şikayet ettiğiniz konular hakkında, şikayet edilen olmayın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • survivor kod paylaştımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

survivor kod paylaştımı?

bana da lazım bilen varsa paylaşırsa seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

ARkadaşlar eşimin İGE hesabını bazen ben takip ediyorum, face ve twitter ekleyebildim ama instagram hesabını eklemek istediğim zaman ya hiç eklemiyor hesabı, ya da geçen gün yaptığı gibi bu hesap başkası tarafından kullanılmaktadır gibi bir şey diyor. Fikri olan var mı?

telefon numarası değiştirdiyseniz sorun ondan kaynaklı moneyclup sayfanızda yeni teliniz görünüyordur fakat İGE eski nonuz görünüyordur migros İGE deki noyu düzeltmediği için instagram hesabınızı ekleyemiyorsunuz.İnstagramdan İGE lerine mesaj yazın ve money kart nonuzuda yazın bir arkadaşta aynı sorunu yaşamıştı bu şekilde çözüldüğünü söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

survivor kod paylaştımı?

yarın akşamı bekleyin arkadaşlar.bugün sorvi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 21 Mart 2018; 7:29:37 >
  • merhaba money club kartla benzin alınıyormuş.peki migros hediyem kartla alınıyormu .alınıyorsa 300 lira bakiyem oldu depoyu fulleyip sıfırlayayım.

cevaplarınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

merhaba money club kartla benzin alınıyormuş.peki migros hediyem kartla alınıyormu .alınıyorsa 300 lira bakiyem oldu depoyu fulleyip sıfırlayayım.

Hediyem kart ile sadece alışveriş yapabilirsin benzin alınmaz

• quote:

quote:

merhaba money club kartla benzin alınıyormuş.peki migros hediyem kartla alınıyormu .alınıyorsa 300 lira bakiyem oldu depoyu fulleyip sıfırlayayım.

hayallerim yıkıldı

BEYPİLİÇ POŞETLİ BÜTÜN PİLİÇ dün baktım 4.95 ti bugün 7.90 olmuş.nasıl oluyor ben serapmı gördüm

• quote:

quote:

quote:

hayallerim yıkıldı

BEYPİLİÇ POŞETLİ BÜTÜN PİLİÇ dün baktım 4.95 ti bugün 7.90 olmuş.nasıl oluyor ben serapmı gördüm

Migroskop ürünü değil ise satın alma istediği gibi oynar fiyatla kasalarada güncelleme gelir mağaza ekibide değişim gösteren ürün menüsünden etiketleri basar.

• quote:

quote:

quote:

metrodan alınmış aro kaşar 700 gram var şuan. ona bakıyordum. onun üreticisi de aynıymış meğerse. migros olan 20.45, aro 18.75.

kervan iyidir ben beğeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

quote:

quote:

kervan iyidir ben beğeniyorum

pahalı değilmi

• Arkadaşlar merhaba. Biraz konu dışı olacak ama sanal market, türk telekom prime kullanıcıları için 150'ye 25 tl indirim varmış. Zahmet olmazsa eğer kod paylaşacak olan var mı aranızda.
  • ibrahim0674 İ kullanıcısına yanıt
    Çek satış sayfasında o kodu yaklaşık 10 liraya satıyorlar oradan bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim0674

Arkadaşlar merhaba. Biraz konu dışı olacak ama sanal market, türk telekom prime kullanıcıları için 150'ye 25 tl indirim varmış. Zahmet olmazsa eğer kod paylaşacak olan var mı aranızda.

uğraşma hocam.haftada 2 kere 60/10 kod zaten ücretsiz veriliyor.

• 
Sayfa: önceki 41804181418241834184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.