Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41724173417441754176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: refyaa

Şimdi sanal marketten sipariş verdiğimde yarın olacak teslimatta gördüğünüze inanın indirimi yine geçerli oluyor mu acaba?

Bugunku gdi gecerli olur hocam. 15 gun sonra da teslim alsan da siparis verdigin tarih gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cook mutfak seti nedir acaba 6 parça

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Ben bugün gdi dahil 71 tl lik alışveriş yapıp tamamını money puan ile ödedim. Sıkıntı Yok.

TBG de tanımlı money veren ürünleri de money ile alırsan money kazanırsın. Ben bugün 18/4 yumurta aldım 16 tl yi money ile ödedim. Yarın 4 money yatar inş.

• Arkadaşlaar, sanalmarket siparişinde, ilk siparişi 80 tl ile yarın teslim için vermiştim. dolayısıyla kargo bedeli eklenecek.. fakat , şimdi o siparişe 200 tl lik "sipariş e ek" yaparsam toplamda 280 tl yapacağı için ve de 249tl üzeri kargosuz olduğu için sonuçta kargo bedelsiz mi fatura kesilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 18 Mart 2018; 22:51:53 >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    5 lira için uğraşma.kod kullan 60 lık yap daha mantıklı.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam, cevap için sağol..

Kod derken ?

Ayrıca, annem yeni liste yapmış yani illa ki ilave sipariş vereceğim.. 200 tl için yine kargo ödemeyim diye düşündüm.. Kargo bedeli için son fatura tutarını mı esas alıyorlar ?
  • Barkodla araması çalışan sanalmarket uygulamasının android sürümüne ait linki paylaşırmısınız?

Gözüme çarpmıştı eskilerde , Yarım saat aradım bulamadım.

Teşekkürler.

• Arkadaslar bu caykur altinbas abartildigi kadar iyi mi ? Burda online siparis yok magazadan 2.5 kilo altinbas (70 lira) 12 li kola almayi dusunuyorum (7 lira) money vb. kampanya var mi cayin ortalamasini biraz daha dusurebilir miyim?

1 ₺ nasıl oluyor ? 4 money tbg den, gdi olarak 5 ₺ mi? Gdı alınca gelecek mi 4 money?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Hocam, cevap için sağol..

Kod derken ?

Ayrıca, annem yeni liste yapmış yani illa ki ilave sipariş vereceğim.. 200 tl için yine kargo ödemeyim diye düşündüm.. Kargo bedeli için son fatura tutarını mı esas alıyorlar ?

MARKET İndirim kodu 17 Mart 2018 tarihinde 20:00 ile 00:00 saatleri arasında ve 18 Mart 2018 saat 00:00’a kadar geçerlidir.

teslimat ücreti ençok 5 lira.kod yazarsan 10 lira sepet indirmi yapar.her 60 ve katları için 1 er gdı ekleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

1 ₺ nasıl oluyor ? 4 money tbg den, gdi olarak 5 ₺ mi? Gdı alınca gelecek mi 4 money?

pirinç gdı sı 5 lira zaten.tbg 4 veriyor

EYVALLAH hocam Ben gözden kaçırmışım onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

21-22 mart pirinç gdi umarım 60/10 kod gelirde stoklarım. 2 kg baldo pirince cidden 5 tl çok iyi fiyat, ithal lapa pirinçlerin 2,5 kilosu 9 liraydı en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

21-22 mart pirinç gdi umarım 60/10 kod gelirde stoklarım. 2 kg baldo pirince cidden 5 tl çok iyi fiyat, ithal lapa pirinçlerin 2,5 kilosu 9 liraydı en son.

gelir bence.pirinçte kalite yani

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceli

Arkadaslar bu caykur altinbas abartildigi kadar iyi mi ? Burda online siparis yok magazadan 2.5 kilo altinbas (70 lira) 12 li kola almayi dusunuyorum (7 lira) money vb. kampanya var mi cayin ortalamasini biraz daha dusurebilir miyim?

Madem toptan alacaksın gittigidiyor/onlinemarketim'de 500gr*12 ücretsiz kargo 164 tl. İndirim çeki olmadan bile, senin alacağından daha uyguna geliyor. 80/20 hesapla alsa 6 kilosı 144 e gelecek. Kilosu 24 tl yani. Ayrıca Teb 100/10 puan, paraf 6 takside 10 puan veriyor.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    gittgidiyorda çek gıdada geçiyormu.n11 de gıdada kullanılamıyor.

Gittigidiyorda bugüne kadar tüm çekler gıdada geçti.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bakiyorum simdi

• TheEvent kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket 2.3.1 şeklinde ara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19mart gdi leri indirimi yansımıyor hala.. saat kaç gibi olur ?
  • 
Sayfa: önceki 41724173417441754176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.