Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41744175417641774178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BKM ile ödemedim, ancak sanalmarket'ten e-arşiv faturasına baktım, YKB web pos gözüküyor hakikaten. Migros'un sitesinden kaynaklı bir sıkıntı olmuş muhtemelen.
    Siz normalde parafüstü indirimi kazanıyor muydunuz? Teşekkürler.
  • oak_tree O kullanıcısına yanıt
    yok.bende geçenlerde garantinin benzeri bi kampanyasında aynı hatayı yapmıştım.artık ortak poslarıda saymıyorlar

kapıda ödemede faydalananlar olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 19 Mart 2018; 11:54:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros 2018 girdi gireli şu ana kadar hep sorunlu hep sorunlu

sistemleri 2018 geldi diye dikiş tutmaz oldu

neyi güncellesen ne alışveriş yapsan sorun ve yoğunlukları hiç bitmez oldu

hemen ulaşılabilen müşteri hizmetlerine 10 dakika sonra ulaştım hep yoğunluktan bahsetti

yahu şu sanal market mobil uygulama güncelledik hay güncellemez olaydım ürün fiyat arama okuma barkod sorunlu bir bakın dedim

sorun olup olmadığından habersiz ne diyeceğini bilemedi

bu migrosla bu sene adam olmaz zaten hemen hergün ürün fiyatları farkedilmeyecek oranda zam görüyor pardon güncelleniyor mani kazanacağız diye farkedemiyoruz

migros bitmiş!
    carrefourda pire.
  • elinde indirim kodu olan arkadaş varmı acaba?
  • kahve beyazlatıcını üzerini okudum. süt tozuyla hiç alakası yokmuş.glikoz şurubu yağ felan saçma sapan şeyler yazıyor

• Kalitesi hakkında bilgisi olan var mı?

• survivor ın her yayınlandığı gün indirim kuponu veriliyor mu, yoksa haftada bir defa mı veriliyor? bilgisi olan arkadaş paylaşırsa memnun olurum.
  • Arkadaşlar tbgleri money ile ödeyin e money gelmiyor mu artık? Cumartesi alışveriş yaptım 15₺ ödedim 76money kullandım tbgler yatmamış.

• oak_tree O kullanıcısına yanıt
    Sanal marketten ortak pos kullanıldığı İçin olmuyor. Kapıda ödeme isteyip not kısmından paraf posu isteyin. Geçerli olacaktır kampanya. Ayrıca jet kasada ortak postan çeker.

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    O zaman jet kasada da mı parafüstü kazanılmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaşlar tbgleri money ile ödeyin e money gelmiyor mu artık? Cumartesi alışveriş yaptım 15₺ ödedim 76money kullandım tbgler yatmamış.

merhaba bende 45/15 yağ TBG sini 60/10 sanal market kodu ve 2 kg zeytin ile kombileyip hesabımdan 31 money kullanıp 21,00 Tl kart ile ödeyip MONEY KAZANIMI bekledim ancak yatmadı,

Aksiyonun ilk günleri alışverişi olduğundan iki gün bekleyip daha sonra MH ne arayıp kayıt açtırdım,

telefonda onlara hiç fikir yürütme şansı tanımadan kişiye özel tanımlanan TBG kampanyasında ödemenini TAMAMINI money ile yapsam da KAZANIM SAĞLAMAM gerektiğini izah ettim kaydı buna göre açtırdım, iki gün sonra 15,00 moneyim yattı,

Ancak x2 gününden sonra genel olarak money yüklemelerinde sorun var,
    diğer hesabımdan yaptığım 24,75 Tl lik ETİ LİFALİF alışverişimin moneyleri halen yatmadı,

sanalmarket iletişim sekmesindenhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/complain.do konu kısmından
    KAMPANYA SORUNLARI alt başlığını seçerek durumu izah ettim,
    tahmin ediyorum birkaç güne yatacaktır İNŞAALLAH.

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 19 Mart 2018; 14:49:30 >

• migrostan alışveriş yapmak nekadar zormuş arkadaş Tıp okuyup doktor olmak daha kolaydır

15 yıldır mahallede migros var,daha gözümüz yeni açıkdıki adamlar cimrileşti

• Üstadım teşekkür ederim deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Üstadım teşekkür ederim deneyeceğim

Estağfirullah üstadlık iddaamız yok,

El elden üstündür,
    Amacımız ahkam kesmeden, palavra sıkmadan, kısaca boş yapmadan KESİN BİLDİĞİMİZ konularda yardımcı olmak,

İyi forumlar keyifli alışverişler

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 19 Mart 2018; 15:5:52 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Maalesef 2 kez denedim olmadı. Yanlış bir şey yaptıysam ödeme aşamasında düzeltir daha tecrübeli arkadaşlar ama denendi sonuç başarısız...

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    O zaman benim jetkasa planlarım yattı...Artık önümüzdeki maçlara bakarız...
  • Bu arada et şarküteri 35/5 money kampanyasına servis reyonu ibaresini eklemişler.dikkatli olun...artık paketli olanlar dahil değil,sanırsam..
  • bende1+1 polez fümelerle 4 paket alıp jet kasada kombo yapacaktım

• 60TL'yi aşan miktarda ürünü sepete ekledim (ürünlerden hiçbiri elektrikli-elektronik ürün veya bahçe mobilyası değil) sepetimde üst kısımda gdi 60TL alışverişe 7TL'lik ürünler kısmında 12lik kola var, onu da sepete ekliyorum ama fiyatı 19.90TL oluyor, 7TL olmuyor. Ödeme adımına kadar ilerlediğim halde sonuç aynı. Tarayıcıdan yapıyorum diye mi düşünüp uygulama indirdim, onda da sonuç aynı.

Neyi yanlış yapıyorum?

• Bahçıvan gdi kaşara aman dikkat

Az önce ziyaretlerde bulundum mağazaları ürünü inceledim facia...

Kalite olarak gözüme hiç iyi gözükmedi.

Alacakların dikkatine !

• 
Sayfa: önceki 41744175417641774178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.