Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41584159416041614162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kubilay A

60 lira alışveriş + 1 gdi = 62 lira olduğunu varsayarsak -

bu alışverişi 44 money ile ödeyebilir miyiz ?

yani moneyler 60 lira hesabına engel mi

Engel değil 60 tl ister öde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeytin okadar pahalımıymış bilseydim hepsini zeytin alırdım

tavukta hafta sonları 6 liraydı 8 olmuş. neyse fırına atarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• 58 liralık alışveriş yaptım. Normal tutarı 97 gibi bir rakamdı. GDİ, çek, normal indirim derken fiyat 58 oldu. 10 lirada TBG gelecek 48 diyelim. Seviyorum seni migros.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

inandıkta 20 lira verip alan oldumu acaba mağazalardada %70_80 yazıyor ona baksan üste para almamız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

60 lira alışveriş + 1 gdi = 62 lira olduğunu varsayarsak -

bu alışverişi 44 money ile ödeyebilir miyiz ?

yani moneyler 60 lira hesabına engel mi

Sanal marketten siparis vericek iseniz 60/10 konsey kodu kullanir iseniz 44 money max ödeyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 16 Mart 2018; 13:21:40 >
  • arkadaşlar migrosta su kampanyası vardı bir zamanlar. yeni kampanya gelir mi dersiniz. Suya ihtiyaç var :)
  • 1 ananas 2 kg zeytin 20 tane nescafe üçü bir arada 1 tane migros 100 gr Türk Kahvesi; konsey kodu ve mağazada teslimatla 52,35 ödedim. Sinema biletlerini aldığım ücrette forumda satıyorum, üçü bir aradayıda tanesi 40 kuruşa markete okuturum. Migros bu yüzden bir numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 16 Mart 2018; 14:26:58 >
  • delgado12 D kullanıcısına yanıt
    jfukyflu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 16 Mart 2018; 14:26:13 >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    bende diyorum bu biletleri nereden alıyorlar.yinemi migros.tanesi kaça geldi biletin,kaça gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 16 Mart 2018; 13:59:55 >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    515454

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekan_02 -- 16 Mart 2018; 15:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

tanesi 12 lira hocam 4 tanesi değil

pahalıymış üstadlar onu ucuza getirir.kırmızı pelerinin bilet sattığını görünce şüphelenmiştim

her taşın altından migros çıkıyor, bunları ekonominin başına getirmek lazım.

• Arkadaşlar TBG 8 TL süt alımına 2 money vardı, 4 tane Migros süt aldım (10 TL) ama 2 money de yatmadı çift 4 money de yatmadı. PL ürünler hariç miydi?
  • 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Mh de aynı şekilde mağazadan yardımcı olurlar dedi. Bakalım göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar aklımızda kalbimizde seninle ...
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Benim de bugün Moneyler yattı ama tbg eksik. Twitter'dan yazdım dönüş bekliyorum.. tbg'de pl ayrımı yok. Insert son günü olduğu için sıkıntı oldu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Benim de bugün Moneyler yattı ama tbg eksik. Twitter'dan yazdım dönüş bekliyorum.. tbg'de pl ayrımı yok. Insert son günü olduğu için sıkıntı oldu bence

Ben de arayayım bakayım.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    ihtiyaç olursa forumun iyi niyetli arkadaşlarından talep ediyorum bendede olduğunda paylaşıyorum tesekkurler

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

money bonusumda geldi.şimdi tam migrosçu oldum

hemen hediyem kart alıp 3*100 yükliyim

• Migroslarda size göre en iyi çikolata hangisi? Lindt falan denedim ama Godiva daha güzel geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 41584159416041614162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.