Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40154016401740184019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Meyveli olanlar sorbe, geçen yıl bilmeden dondurma niyetine aldım. Sıcak havalarda serinlemek için bire bir.
    Dondurma için 1+1 bekliyordum.
    Paylaşım için teşekkür ederim.

öfff çalışıyorum, 3-4 gün giç migrosa gidemem. umarım gidene kadar kalır. çok kaliteli bir dondurmadır.

1+1 ken artık stok yapmak lazım. önümüz yaz. dolapta zaten 3-4 tane maraş usulü var. duruyor, yazı bekliyorum.
  • 45 TL sıvıyağ alışverişine 11 money TBG gelmiş,money bonus indirimi ile birleşir mi? Yani 55 TL sıvıyağ alıp hem money bonus ile 45 TL ödeyip hemde 10 money kazanabilir miyiz?
  • Mart ayı kampanya planı;

İlk haftasonu 3-5 Mart

jel ve kapsül çamaşır deterjanları %30
    Sabunlar %30
    Kadın bağı - ped grubu %30
    El yüz vücut bakım kremleri %50
    Kadın Parfümler %50
    Makyaj malzeme ve ürünleri %50
    Kadın deodorant %25
    Kadın kışlık tekstil %50
    Termal taytlar %25
    Elektrikli küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri %25

7 - 8 mart kadınlar günü özel gdi

Çikolatalar 3 al 2 öde

Hafta sonu

Bisküvi kek 3 al 2 öde
    Yumuşatıcı %30
    Sil süpür kampanyası
    Paşabahçe borcam % 40
    Havlu haftası

Eklemeler olacak, ama ana hatlar böyle ay başı güzel sonu pek kampanya yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ewv tşk ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampuan indirimi ne zaman dı geçmemiştir inşallah bu arada puanlar silinmesin diyor bu nedir bakamadım bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Money clup internet sitesine girip yeni yasa gereği güncellenen hükümleri kabul edeceksiniz, yoksa money kartlar tamamen iptal olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Money clup internet sitesine girip yeni yasa gereği güncellenen hükümleri kabul edeceksiniz, yoksa money kartlar tamamen iptal olacak.

Hocam yanlış olmasın , money club sitesine girdim telefon numaram ile giriş yaptım hangi sayfadan bilgilerimi güncelle kısmında öyle bir ibare yokda
  • quote:

ben ediyorum, girince yine uyarı çıkıyor. acaba olmadımı diye tekrar güncelliyorum. 50 küsürde puan var, evham yaptım bak şimdi. puan kasıp bir ay market alışverişini cebimden para çıkmadan sadece moneylerle yapma gibi bir idealim vardı ama bu hafta kullanayım diyorum.
  • Tüm evcil hayvan mama ve aksesuarlarında %50 indirim var. Kampanya 25 şubata kadar geçerli paylaşıldı mı bilmiyorum ben baya aldım.
  • Eass4 E kullanıcısına yanıt
    evet, orada yazıyor. Yani haklı olmanız lazım bu konuda
  • smichov S kullanıcısına yanıt
    bir ara jel de aldık ama istediğimiz gibi olmadı. İyi bir markadan alıp denemek lazım bir gün tabii, bizim denediğimiz finish değildi.
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Uzman Kasapları 9.95e nasıl aldınız sanalmarkette 12.95 görünüyor

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Marketten aldım hepsini. Markette 9.95 tl fiyatı vardı tanesinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Uzman Kasapları 9.95e nasıl aldınız sanalmarkette 12.95 görünüyor

defalarca yazdık markette 10 lira. hatta ben bikaç tane 7.5 e aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

ben ediyorum, girince yine uyarı çıkıyor. acaba olmadımı diye tekrar güncelliyorum. 50 küsürde puan var, evham yaptım bak şimdi. puan kasıp bir ay market alışverişini cebimden para çıkmadan sadece moneylerle yapma gibi bir idealim vardı ama bu hafta kullanayım diyorum.

Müsteri hizmetlerini aradim nereden onay vericegimle ilgili kendisi bakip onaylanmis dedi esimin kartinada bakti sorun yok dedi herhangi bir islem yapmadim kendinden onayliymis kartlar sizde arayip teyyit ettirin iciniz rahat olsun

• dostlar sakın tost peyniri almayın diğer peynirleri eriterek yapıyorlar besin değeri tadı yok kaşar yazanları alın

cam kampanyası için tavsiye var mı lav çay bardağı almıştım başka alınacak birşey var mı

• 3 saat önce migrosun ios için gelen güncellemesini yaptım program çalışmıyor. Yapacakları işin

• Dün money yüklenir mı diye denemek için bu üründen aldım 20 tllik bugün 10 Money yüklenmiş. Tanesi 1,60a geliyor tüketenler varsa kaçırmayın. Bu fiyata asla alamazsınız normalde
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smichov -- 22 Şubat 2018; 9:33:0 >
  • Yeni uygulamanın açıklamasında 5-6kerr salla kazandan bahsedip durmuş yakındır başlar

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• smichov S kullanıcısına yanıt
    aynı karta denemediniz değilmi

oreo yabancı markamı diğerlerinden neden pahalı ,bilenler yazabilirmi.20 liralık alayım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 22 Şubat 2018; 9:53:47 >
  • 
Sayfa: önceki 40154016401740184019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.