Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40144015401640174018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "... bulaşık eldiveni, fırçası veya sünger çeşitleri dahildir." şeklinde bir açıklamaları var. Dahil olması gerekiyor. Neye göre kabul etmiyorlar anlamıyorum. Şu yazılana göre dahil olması gerekiyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Markette içindekiler kısmını karşılaştırın. Çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Fairy kapsül ile migros bulaşık makinesi tabletini karşılaştırmıştım ve içerik şaşırtıcı derecede neredeyse aynıydı. Fiyat farkı ise 2.5 kat civarıydı.

hocam faıry naylon gibi cins bişey .biz uzun yıllardır finiş alıyoruz eskiden adı calgonitti.faıry reklam ürünü bi kere aldık pişman olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    bizde de eskiden finish kullanılıyordu ama sonra değiştirdik. Bardakları çiziyormuş tablet. söylenip duruyorlardı Sonradan kapsüle geçtik ama memnunuz şimdilik bir sıkıntı yok. Tabii finish' in de kalitesi ortada, diğer tüm markaları geride bırakır gibi geliyor bana.
  • Migros kampanya şartlarına sağlamana rağmen yatıyor moneylere böyle bazen şu ürün kampanya şartını sağlamadığınndan yatmamış falan diyor. Ancak müşteri hizmetlerni arayınca kayıt aldıkları zaman genelde düzeltiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Android uygulamasında sürekli hata veren tek ben miyim

1 haftadir bende de oyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt
    İnsört detaylarda mı yazıyor. Görmedim daha doğrusu okumadım mantıken bulaşık yıkama ürünü olarak aldım.

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşmayın tablet kapsul falanla. Jel kullanın kafanız rahat olsun. Çizme derdi yok kapsul gibi patlama derdi vs yok. Deterjan kalıntısı ihtimali yok. Biz Finish H1A jel veya Pril Gold Jel kullanıyoruz. Gayet memnunuz 5 yıldır hiç şikayet olmadı.

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Pril ürünleri bambaşka, diğerleri kimi zaman fiyatlarıyla cezbetse de bir türlü sepetime giremiyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smichov

tüm markalar ve tüm bulasik ürünleri dahil. tuz parlatıcı kapsul sivi koku vs

Hocam makine temizleyiciler dahil mi

Bilginiz var mı?

• Yakın zamanda güzel bir kampanya vs var mı ?
  • Sucuk kampanyasında vermiş olduğum siparişe yok çekmişlerdi ,bende inatlaştım kilosu 37.90 dan bugün getirdiler huggies bez için de yok demişlerdi

Siparişim 17 gün sonra teslim edildi

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: Eass4

Kahve geçen yıllarda öyle imiş. Kahve %50 düşüyor.
    Damak ve ananas ta %100

17 sihirli puan görünüyor1 .seviye.bu halde katılabiliyormuyuz

• https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/53062752-33365-l-era-fresca-limonlu-dondurma-500-ml

Lera Fresca dondurmalarını çok merak ediyordum 1 alana 1 bedava kampanyası varmış. Ne zamana kadar olduğu ve sanalmarkete mi özel olduğu yazmıyor. Bilgisi olan varsa ve bilgi verirse çok sevinirim zira çok denemek istiyorum mağazada geçerliyse alacağım.
    Damak 15 puandı sanırım. Ödül katoloğundan alabılırsınız.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    2017'nin sonlarına doğru basılan hediyem kartlarda sorun varmış ve bakiye sorunu ya da harcama sorunu yaşandığını söylüyordu kasiyerler.
  • smichov S kullanıcısına yanıt
    Prilin gold tabletini kullanıyorduk çok da memnunduk ama jel olan cam bardakları mahvetti lekeleri çıkarmadı hocam ben böyle kötü bir ürününe şahit olmadım henkelin. İşin garibi arkadaş söylemişti inanmamıştım nasıl olur diye . Gerçektende araştırınca şikayet sitesinde muzdarip olan çokmuş...(yağ çözücü olan çeşidi benim dediğim belki diğer çeşitleri iyidir...) bulaşık deterjanı kampanyasında 3 şişe de almış bulundum şimdi napacam kara kara düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Eass4

Damak 15 puandı sanırım. Ödül katoloğundan alabılırsınız.

burada 3 kere alınıyor yazılıyordu.orada 1 kere faydalanılır yazıyor

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Meyveli olanlar sorbe, geçen yıl bilmeden dondurma niyetine aldım. Sıcak havalarda serinlemek için bire bir.
    Dondurma için 1+1 bekliyordum.
    Paylaşım için teşekkür ederim.

İyi gelecek elcilerinde 1 defa alabiliyosunuz kartta 3 kez faydalanabiliyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Meyveli olanlar sorbe, geçen yıl bilmeden dondurma niyetine aldım. Sıcak havalarda serinlemek için bire bir.
    Dondurma için 1+1 bekliyordum.
    Paylaşım için teşekkür ederim.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=56714778&shopCategoryId=33365

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=53062825&shopCategoryId=33365

Bu ikisi sanırım sorbe değil. Tatlarını bilmediğim için en güzelleri hangisi bilmiyorum fakat antep fıstıklıyı çok övmüşlerdi. Diğerini hangisini alayım bilmiyorum. Tabi mağazada kampanya varsa.

• 
Sayfa: önceki 40144015401640174018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.