Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28192820282128222823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta haftasonu kampanyaları nasıl? Geçen hafta çok kötüydü.
  • Arkadaşlar TBGlerde diyelim 10a 2 veriyor biz tek seferde 20 yaparsak 2 money mı 4 money mı verir
  • Sanalmarketten alışveriş yapıp, Sushico kodu gelen ve kodu kullanmayacak olan varsa pmden iletebilir mi?
  • Sushico kodu nedir? Hangi şartlar altında alıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğadan bitki çayları 2.81
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • fenerli1965 F kullanıcısına yanıt
    Tbglerde 10 tl süt alımına 2 money diyorsa siz 20 tl ya da 30 tl de süt alsanız 2 money yüklenir.

• 4 hafta sonu fırsatı da bir işe yaramaz,uygulamada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Bu haftasonu daha da kötü hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: acerdogan

doğadan bitki çayları 2.81

Hocam mağazada fiyat farklı olabilir mi

• "TRUST URBAN 21227 PRİMO POWERBANK 8800 PORTABLE CHARGER ASİL TALİHLİLERİ

Çekilişin yapıldığı tarihten itibaren 30 iş günü içerisinde, kazanılan ödül için başvuru yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde ödül hakkı geçersiz sayılacaktır."

Adrese gönder arkadaş, 3 kuruşluk ürün için iş çıkarıyorlar.
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    aynı fiyat. pendik migrostan satın aldım
  • Delist

Kendi sitesinde 29.98 EUR

http://www.fontignaccollection.com/en-US/collection/ovenware/id-141/rectangular-dish-32-cm/

Migros'ta

Satış Fiyatı 49.90

Delist Fiyat 6.00

• sitede sorun mu var acaba fotoğraflar gözükmüyor
  • Kartıma tambana göre kampanyası olarak kayıtlı 20tl lik paketi et şarküteri alımına 4 money kampanyası var.Ayrıntılara baktığımda füme de dahil.Şimdi migroskop ta namet hindi füme var 12.75 bir alana bir bedava.Bu fümeden iki adet alınca 4 money yatarmı.Yoksa 4 adetmi almalıyım.Sonuçta bir alana bir bedava ürünü.Ödediğimiz tutarmı önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 17 Aralık 2016; 12:19:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Kartıma tambana göre kampanyası olarak kayıtlı 20tl lik paketi et şarküteri alımına 4 money kampanyası var.Ayrıntılara baktığımda füme de dahil.Şimdi migroskop ta namet hindi füme var 12.75 bir alana bir bedava.Bu fümeden iki adet alınca 4 money yatarmı.Yoksa 4 adetmi almalıyım.Sonuçta bir alana bir bedava ürünü.Ödediğimiz tutarmı önemli.

selamunaleyküm,

hocam siz füme deyince füme konusu ile ilgili arama motorundan biraz baktım ne olduğuyla ilgili. fümenin zararlı olduğuna dair yazılarda vardı. ben kendim okuyup size haber vermeyebilirdim belki bu konu ile ilgili. ama bunun doğru olmayabileceğini düşündüm ve sizlede paylaşmak istedim onun için.

belki fümenin zararlarını az çok biliyorsunuzdur. ama sizlede paylaşmanın doğru olacağını düşündüm insanlık açısından.

füme zararları ile ilgili bulduğum bir link:http://www.zararlari.org/fume-et-zararlari/

umarım yanlış anlamazsınız. insanlık açısından paylaşmanın doğru olacağını düşündüm sadece. tercih sizindir tabi. iyi günler dilerim.

• Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Dikkat et denerken silinmesin ürünler
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için ama artık çok geç bu gün aldım 2 adet. money yatarsa buraya yazarım.En azından 1 alana 1 bedavalarda tambana göre alışverişlerinde money kazanılıyormu öğrenmiş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 17 Aralık 2016; 14:23:32 >
  • Palmoliv 500milimlerde yuzde 50indirim demis ama 7.95 gosteriyor inmis hali mi 7.95 yoksa inmemis hali mi

• liveistodie L kullanıcısına yanıt
    Inmemis hali o inmiş fiyati ise 3.97 tl

• gezegen64 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu ACE alışverişinde 10 money hediye de verilmeyecekmiydi. Ben yanlış mı hatırlıyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 28192820282128222823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.