Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28212822282328242825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrebelci

Satış Fiyatı 129.90
    Delist 19.00

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Ooo amma pahalıymış. Ben 2 tane aldım. Ama çok kaliteli ve güzel. Teşekkür ederim sayende baya bir şey aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Sanal market de puan kullanmak çok riskli artık. Benim de başıma geldi bir kaç defa. İptal olan sipariş de puan kullanmışsanız puan ay sonuna kadar provizyonda bekliyor. Ay sonunda da puanın kullanım süresi dolduğundan puanlar uçuyor. Çözüm: puanları migros hediyem karta yükleyip ordan kullanıyorum.

• tbgye gdiler dahil mi hala
    yani 51 liralık kasap ürününe 10 money veriyor bu durumda gdi 9 lira olarak mı geçer 20 lira olarak mı?
  • işine yarayan olabilir 4 litre sıvı savun 9 tlye inmiş

8-21 Aralık tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak Duru marka katı veya sıvı sabun alışverişine 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

işine yarayan olabilir 4 litre sıvı savun 9 tlye inmiş

8-21 Aralık tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak Duru marka katı veya sıvı sabun alışverişine 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.

4 litre 9 liraya inmiş dediğiniz sıvı sabun bu sanırım:http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22768046-32206-duru-saf-ve-dogal-sivi-sabun-4-l

kampanya ile ilgili haber verdiğiniz için teşekkürler :)

• kaziiim kullanıcısına yanıt
    Migros benim icin iyi bir kariyer, daha da gelistirilebilir bir yapi olabilirdi. Ama o kadar aleni olmaya basladi ki, Anadolugrubu'na ve sahibine yakindigim gibi; ya tek seferlik degil sureklilik arz eden cozumler sunun ya da yapmak zorunda degilsiniz ki.Bim,A101,carrefour hakkinda sikayetci degilim cunku aldigim ve vaad edilen belli. İzmir'deki catrefour hiper 2 yil sonra donmek uzere kapatti mesela.

Bugun bunlari yazdim da istemiyorum ki beni arayip ozur dilesinler devamli:
    "...Money club musteri hizmetleri temsilcisi Aysun Hanım da sanalmarkette kredi karti puani kullanmamami onermistir.Bu nedenle, yasadigim her problem ders alinmasi gereken ogreti niteligindedir.Gecmisten bu yana, ne kadar sıklıkta kayıt olusturup telefon ettigime bakarak sadece degindigim problemleri ya iyilestirmenizi ya da o daldaki faaliyetten vazgecmenizi oneririm. Rakiplerinizi goz onunde bulundurarak swot analizinizden bir parca sunacak olursam; Migros potansiyelinden fazlasini kapasitesini asan miktarda vaad ederek pazarlamaya calismaktadir.Bu yok satma yani musteriyi ugrattigi hayal kirikligi da kalite beklentisini asagi cekmektedir.Diger taraftan ucuzluk marketleri ve diger zincir magazalar,hayalleri suslemek ve puan sistemiyle musteri tutundurmak yerine musteriye reyonda gordugunu satarlar.Sorun varsa magazada cozulur.Yoksa,migros'unki gibi gorulmemis dertleri basa sarip da musteriyi pesinden kosturmak degildir musteri memnuniyeti."

Umarim ilettigim su onceki ozur diletigim mesajdan da gereken cikarimi yapmislardir:

"...Gittiğim her Migros'ta kasiyerinden yöneticisine birçok personele,hem müşteri hem de yönetici bakış açısıyla adeta işbaşı eğitimi vererek Migros'un gelişimine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyorum. İlk kez gittiğim mağazalarda gizli müşteri veya denetmen sanılırım. Benim yapıcı,özverili ve Migros'u benimseyen tavrıma karşılık karşılaştığım bu muamele bana reva mıdır? Bulunduğunuz pozisyonların kıymetini biliniz.Eğer,İzmir için yaptığım başvuru için İK beni de değerlendirme imkanı sundaydı, raporlama uzmanı olarak başlayacaktım.Unutmayın ki, Sayın Tuncay Bey'in yönetiminde gerçekleştirilen tv programını bir lise mezunu kazanmıştı.Yani hiçbir zaman, ey migros yönetimi kendinizi iletişimden kaçınarak etkili olduğunuzu sanmayın.Gün gelir,benim gibi sizlerin aksine sistemi seven ve müsterilerle etkileşimin önemini bilerek onları sisteme dahil eden daha üst zihniyette bir yönetici pisman eder.Mağaza yöneticilerinize fayda sunuyorken, idari kadroya da öğüdüm olsun; öğrenen örgüt yapısı üzerine geliştirin ki kendinizi, moneyclub ve sanalmarket sitelerindeki aksaklıklara karşı geciken düzeltici faaliyetler yerine önleyici faaliyetler ortaya koyabilin.

Saygılarımla"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacinalper -- 17 Aralık 2016; 23:50:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Güzel bir kalite yönetim dersi olmuş, Migros yetkilerin dikkate alması temennisi ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Hocam benim gördüğüm en kullanışsız sistem e hediyem olayı her kullanımda Yen'i numara geliyordu numara silindi benim bakiye de o numarayla uçtu gitti fiziksel hediyem kart harici yalan bu işler

Bikmadim,usanmadim ,yazdim,cizdim,tel.no ya kalan bakiyeyi gonderdiler

• http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/21178-hafta-sonu-kampanyasi-urunleri

Uygulamada yazan haftasonu fırsatlarının dışında bazı ürünlerde de indirim varmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de 22 tl ye satılan tuvalet kağıdına 39 tl fiyat çekmeye devam ederlerse işleri zor. Dün şöyle bir girdim, çöp alamadan çıktım, uçmuş fiyatlar. Yerel marketten bulaşık mak. malzemelerini - tablet, mak.temizleyici, parfüm - resmen yarı fiyatına aldım. El insaf migros
  • moneyleri mile çevirme işlemi için sms ile tk nonuzu kaydettirdiyseniz artık eskisi gibi ayın 10 unda milleriniz dönüşmüyor

yeni sistem şu: daha önce tk no ile kaydınız varsa; MILDONUSTUR yazıp bi boşluk bırakıp dönüştürmek istediğiniz money sayısını yazıp 5818 e gönderin.. işlem bu kadar 5 dk da thy mil hesabınıza yükleniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

N11 de 22 tl ye satılan tuvalet kağıdına 39 tl fiyat çekmeye devam ederlerse işleri zor. Dün şöyle bir girdim, çöp alamadan çıktım, uçmuş fiyatlar. Yerel marketten bulaşık mak. malzemelerini - tablet, mak.temizleyici, parfüm - resmen yarı fiyatına aldım. El insaf migros

Bim a101 markalı ürünler ile migros markalı ürünlerin fiyatları birbirine çok yakın. Ama migros bence bu ürün grupların da genelde daha kaliteli. Örneğin türk kahvesi, salça, ketçap, mayonez, garnitur vb. Ama eğer markaya girerseniz çok pahalı. kampanyalarla ve tbg ve gdi vede banka kampanyası ile 10 numara oluyor. Yine bir örnek metro veya albeni 5 liden 4 adet alın 2.95 den 1.95 e geliyor ve adet fiyatida 0.39 tl.

• agtr A kullanıcısına yanıt
    n11 de 16.90 a satılan tuvalet kağıdı migros ta 26 lira. varın siz hesap edin, neler döndüğünü.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    O 22 liralik tuvalet kagidi migrosta aylarca 23,90 a satildi ve yok satti. Simdi fiyati 28,95.

Migros'un gideri cok fazla, bim formatina giris yapsa cok daha farklı olur. Bir ayda 2milyon ciro yaptigi magazanin net kari tum giderler, depo masraflari ve lojistik ciktiktan sonra 80bin lira civarinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

O 22 liralik tuvalet kagidi migrosta aylarca 23,90 a satildi ve yok satti. Simdi fiyati 28,95.

Migros'un gideri cok fazla, bim formatina giris yapsa cok daha farklı olur. Bir ayda 2milyon ciro yaptigi magazanin net kari tum giderler, depo masraflari ve lojistik ciktiktan sonra 80bin lira civarinda.

tüketiciyi bu detay ilgilendirmez ama sonuçda rekabet var iyi ozaman bizde migrosun gideri fazla hadi 3-4 tl fazla verelim batmasın diyecek hali yok sende sonuçda maaşlı çalışanısın senin içinde geçerli
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    agtr A kullanıcısına yanıt
    SelamünAleyküm ustalar link alalım
  • Merhaba, kusura bakmayın eskiden bu yana yakıp etmediğim için bilemiyorum, bu delist dediğiniz ürünler nedir? Nasıl bulunur? Biraz bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tigrisim

Merhaba, kusura bakmayın eskiden bu yana yakıp etmediğim için bilemiyorum, bu delist dediğiniz ürünler nedir? Nasıl bulunur? Biraz bilgi verebilir misiniz?

hocam delist denen ürünleri bulman için büyük migroslardan birine iş başvurusu yapıp kabul edilmen ve gelen fiyat güncellemeleri kontrol edip ihtiyacın olan delist ürünü alabilirsin tabi senden önce müdürlerin, müdür yardımcısının, depocuların ,reyon görevlilerinin ve senden önce işe başlayan ihtiyaç sahiplilerinin ve tanıdıklarının o ürüne ihtiyacı yoksa sana kalır belki.) farz edelim o ürüne seninde ihtiyacın yok o zaman biz müşteriler alabilir bilmem anlatabildim mi bu ülkede aç çok millet tadımlık ürünleri bile önünde kuyruk olarak tüketiyor düşünün artık bir gram çikolatalı ekmek yiyecem diye millet birbirini eziyor yada sadece tadımlık ürün yemek için ortada gezen tipler var bu ortamda fiyatı düşük ürün size pek kalmaz saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmm -- 18 Aralık 2016; 15:23:31 >

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    bugün baktım yağ da alayım dedim. bu palmoliveler 7.95in yarısı ise stok yapayım diye, gittim %50 indirimli yazıyor. 11.95 olan fiyatı çizip 7.95 demişler. hadi dedim 11.95in yarısı 5.95 olsa normal bari alayım 60a tamamlayım dedim yok fiyat inmiş hali 7.95 Allah belanızı dedim. pantene şampuan çaktım 4 tane bide bikaç parça şeyle 60 yaptım yağ aldım 9tl ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

quote:

Orijinalden alıntı: tigrisim

Merhaba, kusura bakmayın eskiden bu yana yakıp etmediğim için bilemiyorum, bu delist dediğiniz ürünler nedir? Nasıl bulunur? Biraz bilgi verebilir misiniz?

hocam delist denen ürünleri bulman için büyük migroslardan birine iş başvurusu yapım kabul edilmen ve gelen fiyat güncellemeleri kontrol edip ihtiyacın olanını alabilirsin tabi senden önce müdürlerin, müdür yardımcısının, depocuların ,reyon görevlilerinin ve senden önce işe başlayan ihtiyaç sahiplilerinin ve tanıdıklarının o ürüne ihtiyacı yoksa sana kalır belki.) farz edelim o ürüne seninde ihtiyacın yok o zaman biz müşteriler alabilir bilmem anlatabildim mi bu ülkede aç çok millet tadımlık ürünleri bile önünde kuyruk olarak tüketiyor düşünün artık bir gram çikolatalı ekmek yiyecem diye millet birbirini eziyor yada sadece tadımlık ürün yemek için ortada gezen tipler var bu ortamda fiyatı düşük ürün size pek kalmaz saygılarımla

Ne alaka ??

Bulan arkadaşlar nasıl buluyor ??

Boş beleş konuşmuşsunuz yorum olsun sadece diye !?!?

Ayda bir konuya post atan vatandaşları kaale almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeFfAh-1903 -- 18 Aralık 2016; 14:16:52 >

• 
Sayfa: önceki 28212822282328242825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.