Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gdi lardaki sızmayı çaktırmadan riviyera yapan migrosu buradan esefle kınıyorum....
  • Hediye kart alsak gdi alabilirmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Hediye karta yükleme yaparken GDİ alamazsın, hediye kart ile ödenen alışveriş yaparken GDİ alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

gdi lardaki sızmayı çaktırmadan riviyera yapan migrosu buradan esefle kınıyorum....

Sızma da iyi değil, 3 şişe var, bakalım nasıl bitecek, tadını hiç beğenmedim, sanki ayçiçek yağı karışık

Hayır

• 20 lt fazla gdi da verdiği sızma var
    Olsayine alırım. Kesinlikle alırım kalite olarakta en az diğer yağlar kadar iyi Tunus menşei

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Hediye karta yükleme yaparken GDİ alamazsın, hediye kart ile ödenen alışveriş yaparken GDİ alabilirsin.

O zaman hediye karta neden yükleme yapayım dostu 😄

Kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için tabii ki.
    Money Bonus 3*100 e 45 TL money
    Adios 100 TL ye 10 TL puan
    Parafly 109 TL ye -9 TL indirim vb.
  • Hopi ile ödeme yapıldığında 15-5 piliç kampanyasından 5 money yatarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için tabii ki.
    Money Bonus 3*100 e 45 TL money
    Adios 100 TL ye 10 TL puan
    Parafly 109 TL ye -9 TL indirim vb.

Gdi için diyorum dedinya hediye karta yükşyip o kartla alırsan gdi alırsın bende dedimkş o zaöan direk kartımla alırım bi daha hediye kartla neden uğraşayım manasında

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: realstory

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

Şartlarmı değişti, dün tbg 16 liralık bakliyat almıştım 3 money yatmamış ,müşteri hizmetlerini aradım money puan kullanmışsınız, money puan kazanamazsınız diyor

Dün ben de gdi 14 tl sebze meyve aldım. 10 money kullanıp 4 tl nakit verdim. Benim de yatmadı.

Yarını bekleyelim. Çünkü money ler için 2 ğün içinde yatar diyor.

Dediğiniz gibi şartlar değişmişse işimiz yaş :)

Dünkü alışverişlerin TBGleri yatmadı. Ben money kullanmamıştım, benim de yatmadı.

Sıkıntı yok, benim de yatmadı, 85 tl sipariş, 54 money kullanmıştım, 29 money bekliyorum TBG'lerden

Halen yatmadı

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realstory

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

Şartlarmı değişti, dün tbg 16 liralık bakliyat almıştım 3 money yatmamış ,müşteri hizmetlerini aradım money puan kullanmışsınız, money puan kazanamazsınız diyor

Dün ben de gdi 14 tl sebze meyve aldım. 10 money kullanıp 4 tl nakit verdim. Benim de yatmadı.

Yarını bekleyelim. Çünkü money ler için 2 ğün içinde yatar diyor.

Dediğiniz gibi şartlar değişmişse işimiz yaş :)

Dünkü alışverişlerin TBGleri yatmadı. Ben money kullanmamıştım, benim de yatmadı.

Sıkıntı yok, benim de yatmadı, 85 tl sipariş, 54 money kullanmıştım, 29 money bekliyorum TBG'lerden

Halen yatmadı

benimki yattı geldi 34 money

• sanal markette moneyleri nasıl kullanıyoruz?

• 13 Nisan akşamı sanalmarketten sipariş verdim, TBG ' de 25 tl bakliyat alımına 5 money vardı. 60 TL lik de yumoş çamaşır yumuşatıcı aldım. Neyse siparişin faturalandırılması ertesi gün yani 14 Nisan oldu. Doğal olarak yeni katalog çıktığı için moneyler yatmadı. Her zamanki gibi aradım kayıt oluşturdum az once dönş yaptılar. Telefondaki kadın nerdeyse sesiyle beni dövecek hem bilgisiz hem ukala. TBG leri yatırmadılar hadi onlara ses etmedim. 60TL yumuşatıcıya 20 money de yatırmadı dahil değil dedi. Diğer kartımla yaptığım siparişi örnek gösterdim başka siparişte yatmış bakın dedim inceledi bu sefer 10TL yatırabilir dedi. Sordum neden 20 değil. Koşulları inceleyin orda öyle yazmıyor diyor ne kadar anlatmaya çalışsamda anlamadı. Yemin ederim bu migrosun çağrı merkezinde çalışanlar bu forumdaki kişilerin yüzde 10 u kadar bilmiyorlar hem cahil hem de olabildiğince ukalalar.
  • Şimdi dondurma aldım bedava kod ile kasiyere tarifi ben ettim nasıl yapacağını hey allahım vasıfsızlık tavan yapmış

• receppal R kullanıcısına yanıt
    Ödeme ekranında soruyor size.

• cameler11 kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı okuyunca baktım da ben de 13 nisanda sanalmarketten sipariş vermiştim, 14 nisan fatura tarihi olmuş, benim 29 money demek onun için yüklenmemiş (14 çay tbg'si+5 tl makarna tbg'si+10 tl deterjan moneysi), şimdi aradım kayıt oluşturdu, ama pek ümidim yok, gör inandaki doğuş çay ile TBG birleştirmiştim, genel merkez incelemesinden geçmez benim bu işlem, 80 tl harcamaya 55 money kullanmıştım, bunu da bahane edip hiç money yüklemeyebilirlerde

• Arkadaşlar algida indiriminde 6 kasiyerde kart şart değil mi? Cep telden yapılmaz heralde sistem o aşamada iken. Ve de sadece kayıtlı kartlar mı kabul ediliyor?

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Ahh Nasıl unuttum ben onları almayı gitti yüzde 80 ler 😳

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Ahh Nasıl unuttum ben onları almayı gitti yüzde 80 ler 😳

Benim aklımdaydı hatta sofiaları aldım eve dönerken aklıma geldi. Ama çok geç olmuştu. En yakın mağaza 10 km . Artık akşam sanaldan bir sepet yaptım. Sipariş verdim pazartesi teslimli

• 
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.