Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

23 unde ne var?

21-25 oyuncaklar da indirim ve 23 ünde gdi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecenlerde tanesi 7.45 ten almıştım, begendim 8 tane daha aldim. Simdi görünce dayanamadım 1cift daha aldım. Bana gore süper lamba. Aşağı yukarı evde kullandığım 15wattlik tasarruflarin 3te1ini harcıyor ve aynı isigi veriyor. 15000 saat ömrü var diyorki bence daha fazla gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulka

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

Arkadaşlar, Migrostan 240TL üstü bir bisikleti taksitle alsam 4 adet gdi alabilirmiyim?

?

Bence alırsınız. 23 une hazırlık mı var?

23 ünden daha çok 18-19 unda 4 ad. katlanir koltuk düşünüyorum. Ama kalitesi nasıl bilmiyorum. Bakıcam.
    Birde bisikletlerde de indirim varmı ki 23 ünde?

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Telefonunun sürümünü sakın Güncelleme. 4s var arkadaşta. Ios ios 8.4.1 e güncellemişti şimdi telefon tuşa bastıktan 4-5 saniye sonra işlem yapmaya Başlıyor. Telefonun masada kalır. Demedi deme

• Katalogda 23 nisanda bisikletler için indirimden çok keyif sürmemizi tavsiye ediyorlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    Ben gecen sene ayni marka almistim gdi den ayni fiyata kalitesinden memnun kaldim kampta piknikte hep kullandik, 2 adet daha almayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

Telefonunun sürümünü sakın Güncelleme. 4s var arkadaşta. Ios ios 8.4.1 e güncellemişti şimdi telefon tuşa bastıktan 4-5 saniye sonra işlem yapmaya Başlıyor. Telefonun masada kalır. Demedi deme

zaten guncelleyemiyorum ki, en son 7.1.2 var. Problem su migros uygulamayi guncellemis ama eski uygulamayi kullanmaya devam edemiyorsun. Normalde benim bildigim guncel varsa ister yuklersin, yukleyemezsen eski surumu kullanmaya devam edersin. Simdi hicbir yolu yok mudur bunun telefona yuklemek icin? Ya da pc ye yukleyip telefon gibi uygulamayi calistirmak? Maksat salla kazanlari kacirmayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Şimdi dondurma aldım bedava kod ile kasiyere tarifi ben ettim nasıl yapacağını hey allahım vasıfsızlık tavan yapmış

Diğer konuda herkes birbirine girmiş. Birinin olur dediğine diğeri olmaz kesinlikle diyor. Algida da acaiyp bir kanpanya yapmış, her tarafı açık dolu.
    Kime inanacağımı şaşırdım..,

neyine inanmıyorsun ilk defa deneyeyim dedim aldım 1 adet sadece magnum bunun inanmayacak neyi var onu desene

Hocam yanlış anlamışsın, lafım sana değil di ki! Diğer algida başlığında yazılanlar için demiştim. Sen bu forumun daimi elemanısın, sana inanmadım der miyim.

• Kapıda ödeme seçeneğinde birden fazla kartla parçalı ödeme yapılabiliyor mu acaba?

• Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    60 tl alışveriş yapınca 4 tane alabiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Kapıda ödeme seçeneğinde birden fazla kartla parçalı ödeme yapılabiliyor mu acaba?

Yapılıyor ama elemanın tecrübesine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: odessa.13

60 tl alışveriş yapınca 4 tane alabiliyor muyuz

240 tl lik alisverise 4 gdi.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır süper hocam yapılabiliyorsa öğrendiğim iyi oldu. Tek kart diye diretmesin de, gerekirse ben yardımcı olurum gelen elemana.

• quote:

Tamamdır süper hocam yapılabiliyorsa öğrendiğim iyi oldu. Tek kart diye diretmesin de, gerekirse ben yardımcı olurum gelen elemana.

pos varken maliye nedeniyle yoktu ama ellerindeki cihaz 2016 da yazarkasa oldu ve sorunsuz parçalı ödüyebiliyoruz.
  • quote:

Yapılıyor tabii hatta ykb , maximum , bonus hepsinin puanlarını kullanabiliyorsun. Ben çoğu zaman öyle yaparak puanları harcıyorum. Eleman her seferinde fatura numarasını girecek sonra çekeği tutarı girecek sonra puan yada tek çekim seçecek.
    ( bu sıralamada kartı ne zaman takıyordu onu hatırlamıyorum yanlız)
    -
    Parçalı ödeme dışında şöyle bir imkanda var mesela 2,3 siparişiniz var normal yada ek olarak hepsini bütün fatura numaralarını girip toplamını bir kalemde çekebiliyorlar. Banka kampanyalarından yararlanabiliyorsun. 100/10 yada flash 150/29 gibi.
    Hepsinden yararlandım ben.

• bebee olanlar için sabamed beybi ürünlerinde %30 indirim var.

ayrıca splenda 150 taplet 15 ten 6.95e düşmüş.

okuyanlara da bir magnum duple hediyem olsun : 76821293
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi dondurma aldım bedava kod ile kasiyere tarifi ben ettim nasıl yapacağını hey allahım vasıfsızlık tavan yapmış

Diğer konuda herkes birbirine girmiş. Birinin olur dediğine diğeri olmaz kesinlikle diyor. Algida da acaiyp bir kanpanya yapmış, her tarafı açık dolu.
    Kime inanacağımı şaşırdım..,

neyine inanmıyorsun ilk defa deneyeyim dedim aldım 1 adet sadece magnum bunun inanmayacak neyi var onu desene

Hocam yanlış anlamışsın, lafım sana değil di ki! Diğer algida başlığında yazılanlar için demiştim. Sen bu forumun daimi elemanısın, sana inanmadım der miyim.

Sağol sende öylesin bana dedin zannettim pardon bu dondurma işini dün deneyeyim dedim sevdim valla magnum aldım bedava 15 mayısa kadar abartmadan günde 3-4 tane numaradan sms atıp alıp yaz için stoklayacam diğerleri gibi 500-700 tane alanlar gibi değil sanada tavsiye ederim 8-10 saniye sürüyor kasiyer işi biliyorsa ben tarif ettim kıza dün hemen yaptı yoğun değilse kasa 10 tane bile alınabilir günde

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Yapılıyor tabii hatta ykb , maximum , bonus hepsinin puanlarını kullanabiliyorsun. Ben çoğu zaman öyle yaparak puanları harcıyorum. Eleman her seferinde fatura numarasını girecek sonra çekeği tutarı girecek sonra puan yada tek çekim seçecek.
    ( bu sıralamada kartı ne zaman takıyordu onu hatırlamıyorum yanlız)
    -
    Parçalı ödeme dışında şöyle bir imkanda var mesela 2,3 siparişiniz var normal yada ek olarak hepsini bütün fatura numaralarını girip toplamını bir kalemde çekebiliyorlar. Banka kampanyalarından yararlanabiliyorsun. 100/10 yada flash 150/29 gibi.
    Hepsinden yararlandım ben.

Çok sağol hocam ayrıntılı açıklama için. Bu çok iyi oldu cidden. Birden fazla banka market kampanyasından aynı anda yararlanma imkanı doğmuş oldu. Diğer türlü ayrı ayrı sipariş vermek durumunda kalıyordum. Hem ortak pos dolayısıyla banka puanlarını da kullanabiliriz böylelikle. Tek kalemde çekebilme imkanı da cidden iyiymiş. Bonus bu ara harcama limitli kampanya tanımlıyodu ondan da yararlanalım.
  • magnum duple çikolata bulmak ne zor ya hep böörtlen var.
  • Bu arada dün tamamını money kullanarak alışveriş yaptım, bugün tbg dolayısıyla moneyler yüklendi arkadaşlar. Bi kaç sayfa önce bahsi geçmişti sanırım.
    Sebze-meyve TBG'si vardı. Ceviz aldım, meyve kategorisinde saydı bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.