Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (62. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 41 Misafir (9 Mobil) - 44 Masaüstü16 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
118.484
Cevap
2.803
Favori
15.642.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim gibi yağ tbg si olup bugünü bekleyenler
    DİKKAT!
    gdi de ki yağ 33.95 değil 24.95 geçiyor, ona göre alışverişlerinizi ayarlayın.
  • Yeter yahu biri şu sanal market e el atsa GDI Lee r eklenmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Benimki de yatmadı.Bu ara hiçbir şey yatmıyor.Kayıt açtırdım,bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

haberlerde çıktı artık 3. market olarak migrosda ithal et ve süt kurumu ithal etleri satacakmış ve başladı satmaya.
    bence satmaya başlamış bile,geçen tas kebaplık kusbası aldım ne tadı var ne tuzu,tavuk ğögüs eti gibi lezzetsizdi.hanım alma artık bundan dedi.tabi herkesin tercihi..ama son bikaç aydır nerden et aldıysam eskisi gibi lezet yok.ithal çoğu sanırsam:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk75

bence satmaya başlamış bile,geçen tas kebaplık kusbası aldım ne tadı var ne tuzu,tavuk ğögüs eti gibi lezzetsizdi.hanım alma artık bundan dedi.tabi herkesin tercihi..ama son bikaç aydır nerden et aldıysam eskisi gibi lezet yok.ithal çoğu sanırsam:(

Alıntıları Göster
    aynen.ige kampanyası başladığından beri etin tadı yok.söylüyoruz inananda yokucuz diye aldık, liste fiyatından hayatta almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünkü gdi ile beraber aldığım 60 liralık bakliyat alışverişine uygulamada +20 money yatmış demesine rağmen 10 money yatırmışlar

• gdi indiriminin düşmesini beklerken, sanal markette ki teslimat saatleri doldu.

sepete, gdi de ki yağı da ekleyip yarın için sipariş verirsem, yarın ki teslimatta indirim düşer mi?

cevap için şimdiden teşekkürler..
  • Migros ezine düzeldi mi yoksa hala aynı mı?
  • Müdür44 M kullanıcısına yanıt
    gdi sabah 6 da düşüyordu .. ertesi güne verirsen gene düşer 2 gün önce çay gdisinin bittiği günün ertesine teslimat olacak biçimde siparişi verdim indirimli aldım siparişi geçtikten sonra fatura neyse o istersen 3 gün sonrasına teslimat seç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 15 Mayıs 2018; 9:26:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Bu mesaj silindi.
    benimde 10 money eksik yatmış fakat kazandığım kısmında iki tane 10 money gözüküyor, sadece 1 tanesi yatırılmış durumda.
    bence düzeltme yaparlar gibi düşünüyorum.
  • ,

GDİ ürünlerinde açıklanan rakamlarda değişiklik oluyor ancak halen GDİ ile indirimsiz rakamlar ile kombolar devam ediyor,

48 Tl lik çay alılverişimi GDİ çay ile 60 Tş ye tamamlayıp kampanyadan 2 defa yararlanıp 20 Money kazandım,
    kartlarımda

@mavisim kartlarımda bulunan moneyler silindi sistemde düzeltme yapıyorlar sanırsam, malum algida kod işinden dolayı hem sistem hemde uygulamalar ciddi bir testten geçiyor,

abartmıyorum MİLYONLARCA kod girişi ve sonrasında alışveriş oluyor,
    ancak ALGİDAYLA GULUMSE kampamyasının ilk günleri olmasına rağmen ufak tefek sıkıntılar hariç tıkır tıkır işliyorlar

bilgi için ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 15 Mayıs 2018; 9:59:39 >
  • 30/10 money veren kampanyalardan farklı 4 tanesinden toplamda 120 tl lik alışveriş yapacağım.Birikmiş moneylerimden kullanmak istiyorum ama bu durumda 120 tl den az ödeme yaparsam (örneğin 30 money kullanırsam 90 tl öderim)40 money kazanamam değil mi?40 money kazanmam için 120 tl nakit veya kk.ödemesi yapmalıyım.Acele cevaplayabilir misiniz?Alışverişe çıkacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Sağol üstad bende WhatsApp dan yazdım dönüş olmadı
    benide arayan olmadı ama şimdi baktım. 10 money gelmiş. gün içi ararlar yatırdık derler sanırım. genelde öyle yapıyorlar.
  • Geceden beri sanalmarkette gdi nin düşmesini

bekliyorum bazı arkadaşlar düşmeye başladı yazmış ama benim sistemde düşmüyor sebebi ne olabilir arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

30/10 money veren kampanyalardan farklı 4 tanesinden toplamda 120 tl lik alışveriş yapacağım.Birikmiş moneylerimden kullanmak istiyorum ama bu durumda 120 tl den az ödeme yaparsam (örneğin 30 money kullanırsam 90 tl öderim)40 money kazanamam değil mi?40 money kazanmam için 120 tl nakit veya kk.ödemesi yapmalıyım.Acele cevaplayabilir misiniz?Alışverişe çıkacağım.
    aynen öyle siz cevaplamışsınız zaten. money harcamayın.

money kazanmam için 120 tl nakit veya kk.ödemesi yapmalısınız
  • Bu Migros'a ne oluyor yahu? Uzman Kasap ürünü almıştım 10money yatmadı diye Migros uygulamadan yazmıştım, hatta bu sabah konuya yazdım bunu. Sabah 13money vardı hesabımda şimdi kontrol edeyim dedim 10 money silinmiş 3 kalmış. Biz +10 istedik, onlar -10 mu yaptılar nedir? Üstelik 13 moneyi de 12/05 tarihinde yaptığım alışverişten kazanmıştım. Uygulamada nerede harcandığı vs. gözükmüyor, direkt silmişler.
  • karali organik 500 gr çaydan yatmıyor. kayıt açıyoz öyle yatıyor. ilginç yani :)))
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enciniyır06

Geceden beri sanalmarkette gdi nin düşmesini

bekliyorum bazı arkadaşlar düşmeye başladı yazmış ama benim sistemde düşmüyor sebebi ne olabilir arkadaşlar
    sistemden çıkış yapın,
    sepetten ürünleri silip tekrar yükleyin,

iyi forumlar.

@belo3Ustam, Abim, Üstadım sevgili hacabi senin yanında ben çekirge kalırım ama sen de biliyorsun ki tüm Organik ürünler FARKLI KATEGORİ ALTINDA TOPLANDIĞINDAN dolayı kampanya katılımları için izah ederek kayıt açmak gerekli ve sonucunda paşa paşa hak edilen money yatıyor

bilgi için ; @belo3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 15 Mayıs 2018; 10:1:20 >

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    money kullanmayın.ben money kullanmıştım tesadüfen kampanyaya katılmışım 10 money gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.