Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (64. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 34 Misafir (6 Mobil) - 35 Masaüstü10 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.520
Cevap
2.804
Favori
15.647.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar paketli cay alımı 30tl/10 money kampanyasında bir fişte alabileceğimiz cay adedi kaç biliyor musunuz tüm ailenin cay ihtiyacını karsilayayim diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRrGeNeRaL -- 15 Mayıs 2018; 13:25:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

30 tl bal reçel krem çikolata tahin pekmeze 10 money kampanyasında fındık ezmesi geçer mi acaba?
    Geçerli mi diye müşteri hizmetlerini arayayım dedim telefon çalmıyor?bilen tecrübe eden yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar.sanal market te 10 tl lik cek kullanimi 30 a 10 money kazanimina engel olur mu.

• Sikinti olmaz

• arkadaşlar 60/10 vs. gibi çek var mı şu an??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 15 Mayıs 2018; 14:6:50 >
  • şimdi migrostan geldim sıcağı sıcağına yazıyorum. doğadan altın filiz çay 19,90 lira , ırmak 1kg küp şekerde 3,75 liraya düşüyor money kartla.

kombo yapacak arkadaşlar 1 doğadan altın filiz çayla 3 tane ırmak 1kg küp şeker 31,15 lira yapıyor 10 money gelir, bunları çarpı 2 yaparsanız 2 çay 6 kesme şeker 62,30 lira yapar 20 money gelir ayrıca gdi zeytinyağındanda faydalanabilirsiniz

benim fiş böyle ihtiyacınıza göre alışveriş yaparsanız migros iyidir

edit ; resim düzenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 15 Mayıs 2018; 15:47:38 >

• newrophat kullanıcısına yanıt
    hocam migrosun yağından memnun musunuz kullanmadık ama fiyat olarak iyi duruyor kalitesi nasıl acaba
    money kartınız çıkmış resmi silin bence.

profil ankara market ataşehir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 15 Mayıs 2018; 15:25:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

money kartınız çıkmış resmi silin bence.

profil ankara market ataşehir
    hiç farketmemişim hocam teşekkürler uyarınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

hocam migrosun yağından memnun musunuz kullanmadık ama fiyat olarak iyi duruyor kalitesi nasıl acaba
    senelerdir migrostan alıyoruz yağı gayet memnunuz hocam, üretici firma bunge kırlangıçın üreticisi ;

eyvallah hocam teşekür ederim cevabınız için :)
  • merak edenler için
  • migros kodu olan var mı?
    demek Kırlangıç yağını da bunge üretiyor?

dün aldım 2 adet 1 lt pet ve 2 adet 5 lt teneke komili markayı da Bunge üretiyormuşşşş

salat yağlarını da bu bunge üretiyor

su gibi yağ diyorlardı M marka migrosa ürettiğine

menşei ve özelliklerine bakınca Ayçiçekten başka ürünlerden de harmanlanıp üretildikleri yazıyor ama nedir tam yazmıyor

aslında hepsi aynı fiyat farkı markanın daha çok bilinirliği ve popüleritesinden
  • Money Club kartlar 30 Haziran'a kadar 1 kuruş diyordu, kasiyer kart 1.5 lira, güncelleme 1 kuruş dedi? Hangisi doğru, bilgisiz mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 15 Mayıs 2018; 16:21:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilmem katılır mısınız ama 30 lira 10 money kampanyası varken ee ülkenin hali de bu durumda iken ben pirinç falan stokladım ömrümde hiç yapmadığım kadar.Daha bu seviyelere bu durumlara gelmedik henüz ama zamlar kapıda bunu görmek için alim olmaya gerek yok.

2 kart var bizde.Kişi başı 2 kere alınıyor kampanyadan.

Artık sanırım yıl sonuna kadar yetecek durumdayız yani.
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    ücretsiz.siz alın ücret 1 kuruşa düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bozulma bitlenme olmasa daha çok alınabilir ama yaz da geldi muhafaza etmek kolay olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Bozulma bitlenme olmasa daha çok alınabilir ama yaz da geldi muhafaza etmek kolay olmuyor
    Evet yaz geliyor , Un mesela fazla almadık.
    Ama pirinç falan pek sıkıntı çıkmayacaktır ,mercimek buzdolabında saklanırsa falan.Ayda 1,5 paket falan bitiyor.Kullanacağımız kadarını kavanozlara atıyoruz zaten orada alıyoruz.
    Gerisi kendi paketlerinde duruyor ve yeri geldiğinde bez torbalara koyuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Mayıs 2018; 16:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Evet yaz geliyor , Un mesela fazla almadık.
    Ama pirinç falan pek sıkıntı çıkmayacaktır ,mercimek buzdolabında saklanırsa falan.Ayda 1,5 paket falan bitiyor.Kullanacağımız kadarını kavanozlara atıyoruz zaten orada alıyoruz.
    Gerisi kendi paketlerinde duruyor ve yeri geldiğinde bez torbalara koyuyoruz.

Alıntıları Göster
    kelebeklenme ve kurtlanma çok oluyo bizde.
    buzdolabnda yer olmuyo pek , başka ne tavsiye edersiniz hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.