Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (206. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 56 Misafir (8 Mobil) - 53 Masaüstü15 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
118.394
Cevap
2.802
Favori
15.635.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek M Migros'ta kasap reyonu oluyor mu?
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    İşte hocam orjinal ürün işte :) :) :) Şaka bir yana ben beğeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balıkbilmezsehalikbilir

Gelato venexia dondurma nasıldır? 1 alana 1 bedava varmış migrosta. 1L 15.99₺ 450ml 11.99₺

bildiğim kadarıyla diğerlerinden farkı keçi sütünden yapılması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 29 Haziran 2018; 23:11:32 >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Bazısında oluyor bazısında sadece paketli ürün satan ufak bir reyon oluyor tamamen bölgeye ve mağaza yapısına bağlı oluyor hocam. Tek M lerde kendi içinde geleneksel ve geleneksel olmayan diye ayrılıyormuş bende pek anladım...
  • Ben beğenmedim. Maraşım daha güzel.
  • Dondurmaya cevap veren herkese teşekkürler, maraşım'a devam sanırım. O da indirimdeymiş zaten 7.99₺ idi sanırım.
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Sms ile bildirim geldi ve kartıma böyle bir kampanya tanımlanmış. Kampanya Adı :Coca Cola %50 indirimli ZİM Kampanyası

Kampanya Detayı :
    29.06.2018 tarihinde ZİM gönderilen kitleye Coca Cola Şekersiz ürünleri %50 indirimli.
    Böyle kampanyalarda kaç adet ürün alınabiliyor?Bilen var mı?
    Aynı kampanya bana da geldi ama kaç adet bilmiyorum.
  • Yeni insert gdi veya kampanyalardan haber var mi arkadaslar? Mama alacağım, varsa bir gdi yapalim sepetin en temelini.
  • kipada denedim bugün coca cola kampanyasını indirim düşmedi
  • Mini testin cevabı aile
  • yüzde yüz keçi sütü sanıp almıştık, keçi inek sütü karışık, biz de pek beğenmedik açıkçası.
  • Profilin altına, cep telefonu ile alışveriş diye bir seçenek eklenmiş, detay yok.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm momeyleri koruma adına iyi olmuş aç kapa yapılabilir
  • Ige et indirimini karta tanımladıktan sonra kasada yapmam gereken ekstra bir şey var mı? Kasiyere indirim için bilgi vermem gerekiyor mu? Ödeme anında indirim otomatik düşüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Sms ile bildirim geldi ve kartıma böyle bir kampanya tanımlanmış. Kampanya Adı :Coca Cola %50 indirimli ZİM Kampanyası

Kampanya Detayı :
    29.06.2018 tarihinde ZİM gönderilen kitleye Coca Cola Şekersiz ürünleri %50 indirimli.
    Böyle kampanyalarda kaç adet ürün alınabiliyor?Bilen var mı?
    en fazla 20 tl indirim yapıyor
    4X1 lt 7 adet 20 tl indirince 21.65 e geliyor
    GDİ'a avantaj sağlıyor ekleyince
  • Mehmet Emin kullanıcısına yanıt
    Otomatik olarak düşüyor.
  • 60 money var hesabımda, benzin almak istiyorum. Money kartı verdiğimde direk çekim yapıyorlar mı?yoksa önceden birşey yapmama gerek var mı? Moneyleri pozitif puana dönüştürmek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

60 money var hesabımda, benzin almak istiyorum. Money kartı verdiğimde direk çekim yapıyorlar mı?yoksa önceden birşey yapmama gerek var mı? Moneyleri pozitif puana dönüştürmek gibi.
    Money puan kullanmak istiyorum diyeceksin
  • migrostan 65 lik et aldım gdi tavuk kasada düşmedi etikete karkas yazmışlarkıyma ile birkaç parça alışverişle 2 tavuk alıp kalan moneyleride kullandım.bugün migros bayaa pahalıydı ne alayım diye bayaa bakındım.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.