Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1573. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 38 Misafir (7 Mobil) - 36 Masaüstü14 Mobil6 Android
5 sn
118.466
Cevap
2.803
Favori
15.641.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Damak da 65gr olmuş.

İndirimsiz halde; 80 gr Damak 3,90₺ idi geçen yılın başı, bu yıl başı 4,95 idi ve 70 gramdı. Şimdi 65 gram ve 7,00₺
    2 sene geçmeden gelen reel zam oranı %120

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Gecen hafta kampanyadan baya stokladim yeni sene ye zam ve gramaj olarak tekrar bir uretim yapacak tim firmalar ne kadar dusurulerse bir okadarada zam ilave ediyorlar. Bu sene cikolata icin cardourda yine guzel fiyatlar cikabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Damak da 65gr olmuş.

İndirimsiz halde; 80 gr Damak 3,90₺ idi geçen yılın başı, bu yıl başı 4,95 idi ve 70 gramdı. Şimdi 65 gram ve 7,00₺
    2 sene geçmeden gelen reel zam oranı %120
    Seneye 55 gram mı olur 50 mi her yıl düşüyor yıllardır 100 gramdı bunlar sonra 80 grama düştü.

Hangi marka tam emin değilim ama bu tabletleri bölmüş tek tek satıyor 10 gram dı sanırım tekli poşet ülker olabilir.
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket sıkıntıda ise işimiz zor. Çok büyük kolaylık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarket indirim kodunu alışveriş şartı olmadan alabiliyorsunuz, her fişte 1 tane veriyorlar 2 tl.kasiyerlerin kod olayından haberi bile yok

Bu gidişle 2 seneye herşeyi 30-50 gr şeklinde alacağız,pelerinli kardeş.Bu arada migros baba da boş durmuyor her insertte birşeylere zammı kitliyor.
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Valla aynen Moldovali kardeş. Emenike nerelerde bu aralar ? Sesi soluğuda çıkmıyor. Soteye bekliyor sanırım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 7 Aralık 2019; 14:39:45 >
    migros napsın üç harfi marketlerdeki en ucuz kaşar bile kg 33.5 olmuş.heryer aynı.asgari ücret artmadan zamları bombalamışlar bile herşey uçmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Seneye 55 gram mı olur 50 mi her yıl düşüyor yıllardır 100 gramdı bunlar sonra 80 grama düştü.

Hangi marka tam emin değilim ama bu tabletleri bölmüş tek tek satıyor 10 gram dı sanırım tekli poşet ülker olabilir.

Alıntıları Göster
    Yapmışlar galiba :) Bunlardan satan bakkala rastlamıştım , bayram şekeri versiyonu. Yakında tüm paketler buna döner gramaj azaltarak

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Allahtan ekonominin başında Damat Berat Albayrak gibi tecrübeli ve mahir bir bakan var! Son 15 aydır Dolar/TL. milim kıpırdamıyor!Yoksa ithal mallar daha fazla zam yiyecekti!
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Adam zamlar sonrası marketlere küsmüş olabilir,izmirli kardeş.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Ufuk kardeş cidden 5-6 aydır üç harfli marketlere uğramıyorum.Onlarda 700 gr kaşarlar 33,50 olduysa migrosun kaşarı onlara göre bedava.Artık migros kaşar alıyorum,gayet beğendik.Peynir TBG'leri ile onlara göre daha uyguna geliyor.33/6 peynir TBG'si gelmişken kullanayım.
  • çiko miko Ç kullanıcısına yanıt
    şakaysa komik, ciddiyse daha da komik.

• Son zamanlarda sanalmarket kapıda ödeme kredi kartı siparişini birden fazla kart ile yapan var mı? Son siparişimde genel müdürlükten yazı geldiğini artık ek sipariş bile olsa toplam rakamı tek bir karttan çekeceklerini söylediler.

Allah tan başka marketlerde varda, Sütaşı kaanbeyden daha ucuza alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Sanırım Doğu Akdeniz bölgesinde yok hocam. Top ve mangal olmak üzere iki türü var ve bir kaç aydır Antalya'ya (en azından merkezdeki mağazalara) dağıtımı yapılıyor. Yayılır yakında bölgeye.
    Aynen hocam Doğu Akdeniz olarak yok yanlış söyledim. Zaten ne varsa güzellikler ilk sizin oradan başlıyor yenilik olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bazı mağazaların çalışan kadroları çok kötü kendilerini yenileyemiyorlar hala ininalle karıştırıyorlar, ininale nakit hariç yükleme yapılmıyor fakat Hediyem kartlar için kredi kartıyla tek çekim ya da kredi kartı puanlarınızla bakiye yükleyebilirsiniz keşke mağazadayken çağrı merkezini arasaydınız mağazaya gerekli bilgilendirmeyi yaparlardı hem sizin işiniz görülmüş olurdu hem de kendilerini geliştirmek istemeyen personeller bi şeyler öğrenmiş olurdu.
    Ah şu Neo'daki chip paraları da yüklemeyi getirseler çok iyi olacak da
    Merhaba, bugün satışı başladı mı bilginiz var mı? Yarın gidip 2 tane almayı planlıyorum ancak önceki kampanyalarda aynı fişte alınınca tek kod verildiği belirtiliyor. Ben iki farklı adres için iki adet alacağım.

Bir de malum birçok kasiyer bilmiyor, barkod bilgisi öğrenirsem paylaşacağım.

• migros ayçiçek yağı ile kırlangıç ayçiçek fiyatları yakın,hiç kullanmadığım için soruyorum hangisi daha iyidir

sanal kodu bugün aldım, her fişte 1 tane veriyor alışveriş şartı yok, 2 kere peşpeşe alabilirsin.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Yüklenmiyor diyenlere bunu gösterin:)

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.