Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Drlaw38 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal markette indirim kuponu ve money puanları aynı anda kullanılabiliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3 gün önce bu çay dan aldım. Hediyeli olarak geçiyor. Yanında doğuş un kulplu büyük boy çay bardağı ile geliyor. Not olarak : ürün bergamot aromalı. Çoğunluk tercih etmediği için fiyatı uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sadece 1 tanesi kullanılabilir.

• mytra kullanıcısına yanıt
    Anladım ama ben satın almadan önce başka bir mesajda aynen ne alacağımı sormuştum. İndirimli olan yağ normal fiyatından hesaplanacağı için 72+15 değil de 72+35 şeklinde olacağı için money yatar tavsiyesi üzerine alışverişi yaptım.

Bu detayı da malesef şu an öğreniyorum.

• Tbg kampanyasindan et alimina 80/20 tanımlanmış, kartima ayriyeten 100 tl ve uzeri alışverişe 10 money tanımlamış 100 tl ve uzeri alışveriş yapsam 30 money yatarmi arkadaşlar.

• kompocyo kullanıcısına yanıt
    80 ı et olursa yatar.

• alperkaya90 kullanıcısına yanıt
    Anladim teşekkürler.

• Tbg temizlik money kampanyası için pril elde tıkamakta ve, bulaşık deterjanı tablet aldım. Money yatmadı, bu iki ürün de temizlik kategorisine girmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Tbg temizlik money kampanyası için pril elde tıkamakta ve, bulaşık deterjanı tablet aldım. Money yatmadı, bu iki ürün de temizlik kategorisine girmiyor mu?
    Şimdi detaylara baktım, çamaşır suyu, marc gibi ürünler bu kategorideymiş. Neyse zaten gerekli şeyleri almıştım, sıkıntı değil.

• maicole kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım.reyonda reklamı görünce 30 tl lik alışveriş yaptım.30/10 ve 20/5 aynı anda işlermi acaba.Ayrıca bende arkadaş gibi uygulamadan katılmayı alışverişten sonra yaptım.sadece 5 mpney yatmış bakalım diğeri gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

aynı durumdayım.reyonda reklamı görünce 30 tl lik alışveriş yaptım.30/10 ve 20/5 aynı anda işlermi acaba.Ayrıca bende arkadaş gibi uygulamadan katılmayı alışverişten sonra yaptım.sadece 5 mpney yatmış bakalım diğeri gelecek mi?
    Gelmesi lazım, ama diğeri gelip o gelmediyse kayıt açtırın, ya da alışveriş şartlarını sağladığınızdan emin olun.

Ben geçenlerde kuruyemiş aldım 60 TL üstü, baktım puan yok, meğerse kampanya katılmamışım, diğer gün sabahına yattı katılınca.

• maicole kullanıcısına yanıt
    biri geldi çünkü katılım şartı yoktu.diğerine daha bugün katıldım.bakalım yarın geçecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkaya90

Hayır. Sadece 1 tanesi kullanılabilir.
    @bradenburg;

Onun da yolu var hocam. İndirim kuponunu kullandıktan sonra uygulamadan siparişe ek yapıp moneylerinizi kullanabilirsiniz.
  • bu bizim margarin kampanyası nedir hediyeli yazıyor bizim margarin 250 gr diye aldım ama hediye gelmemiş bilgisi olan alan eden var mı

• https://www.migros.com.tr/dalan-zeytinyagli-sivi-sabun-4-l-p-1c614d0

Dalan sıvı sabun kullanan var mı arkadaşlar? Yorumlarınızı alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

https://www.migros.com.tr/dalan-zeytinyagli-sivi-sabun-4-l-p-1c614d0

Dalan sıvı sabun kullanan var mı arkadaşlar? Yorumlarınızı alabilir miyiz?
    marketyo kampanyasıyla tanesi 7-8 tl ye aldım 3 şişe,
    sürekli activex kulalnmak istemiyorum çünkü.
    çok köpürmüyor ama öyle olsa yine huylanabilirdim,
    dove duru gibi markalara bakacagıma dalan alırım, egeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 14 Temmuz 2020; 12:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

marketyo kampanyasıyla tanesi 7-8 tl ye aldım 3 şişe,
    sürekli activex kulalnmak istemiyorum çünkü.
    çok köpürmüyor ama öyle olsa yine huylanabilirdim,
    dove duru gibi markalara bakacagıma dalan alırım, egeliyim.

Alıntıları Göster
    Kullanmaya başladınız mı? Elinizi yıkarken kolay köpürüyor mu? Köpürmesi için normalden daha fazla kullanmak zorunda kalıyor musunuz? En önemlisi elinizi durularken kolay akıp gidiyor mu? En son elinizde yağlı bulaşık bir şey hissi kalıyor mu?

Sorular biraz fazla oldu ama cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyaraziz -- 14 Temmuz 2020; 13:13:5 >

• gdi'lerden süt daha saat 12 olmadan sanalmarkette tükendi. sipariş geçerken sepetten çıkartılınca farkettim. bunlar yenileniyor mu yoksa artık dahil olmaz mı ne dersiniz?
  • tuna9720 T kullanıcısına yanıt
    İndirim en sonda düştüğü için 72+35 kabul ediyor sistem. Çünkü fisteki rakam bu.

Ama sizden 90 TL lik alışveriş yapmanız isteniyor. Yani kampanya 90 lira için. Siz ise kasa kapandığında totalde bunun altında ödemiş oluyorsunuz. Ondan kaynaklanıyor yatmaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

gdi'lerden süt daha saat 12 olmadan sanalmarkette tükendi. sipariş geçerken sepetten çıkartılınca farkettim. bunlar yenileniyor mu yoksa artık dahil olmaz mı ne dersiniz?
    Süt o fiyata fazla durmazdı zaten. Bende sabahtan mağazadan kendim aldım 2 paket. Stokta fazla yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.