Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (92. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 18 Misafir (5 Mobil) - 17 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
118.546
Cevap
2.803
Favori
15.652.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karamanbeyy

arkadaşlar dondurma ne oldu, son durum nedir?
    Gelen SMS

Kampanya: Money Dostu, tum Migros'larda buyuk indirim! Magnum Mini, CDOR Classic, CDOR Selection, Cornetto Mini ve Nogger Mini urunlerinde 23 Mayis'a kadar 2.si %50 indirimli! Bilgi: 4441044. SMS almak istemiyorsan IPTAL yaz, 7447'ye gonder. MERSIS: 0622052951300016 B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar migrosta şuan mağlum 3 tane süper boy doritos alımına sinema bileti hediye sanırım fişte kod oluyormuş o kodla direk sinemaya gidebiliyor muyuz nasıl bir işlem yapmamız gerekiyor lütfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Fiyat/performans önemli Denemekte fayda var o zaman.

Herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 21 Mayıs 2018; 14:34:9 >
  • o zaman belesh dondurma yalan oldu desenize
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    vakumlu olan bekleyince bozulmaz değilmi.uğrayabilirsem birkaç kilo daha vakumlu paket alayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcakır S kullanıcısına yanıt
    DORITOS boşluk "Kod" 5818 e gönderiyorsun, sonra money club sana sinama kodu gönderecek.

• mkus76 M kullanıcısına yanıt
    Hemen geliyor değil mi

• Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ve ve kalitesi çok yüksek bir nohut ama
  • şuan şok ve a101 de aynı kampanyayı yapmış zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

DORITOS boşluk "Kod" 5818 e gönderiyorsun, sonra money club sana sinama kodu gönderecek.
    1 kişi 1 den fazla yararlanabiliyor mu?

yani 6 adet alsam 2 adet gelir mi? kampanya şartlarını bulamadım.

edit

3 Adet Doritos Alımına Jurassic World Sinema Bileti Hediye!
    3 Adet Doritos Alımına Jurassic World Sinema Bileti Hediye!
    Kampanyadan faydalanabilmek için; 10 Mayıs - 23 Mayıs 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak, tek fiş üzerinde her 3 adet Doritos Süper boy ve üzeri gramajdaki (111gr, 133gr 142gr, 162gr, 184gr, 239gr) ürünlerinin alışverişine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye edilecektir. Hediye sinema bileti ilgili alışveriş fişinizin üzerine kod ile basılacaktır. Kampanya 4.000 adet tek kişilik sinema bileti ile sınırlıdır, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Kampanyaya dahil olan firmalar kampanyayı istediği zaman durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Mayıs 2018; 15:51:21 >

• Money Kart kampanyalarının bitmesinde son bir gün. Listenin detayını aşağıdan öğrenebilirsiniz.
    https://www.neoldu.com/migroskop-aktuel-katalogu-migros-indirimi-ve-kampanyalari-33163h.htm

Money Club Kart ile Tek seferde 30 TL ve üzeri bakliyat, bulgur, pirinç, salça ve un alışverişine 10 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 35 TL ve üzeri tüm açık servis peynir ve et şarküteri ürünleri alışverişine 10 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 30 TL ve üzeri piliç, hindi, Uzman Kasap köfte alışverişine 10 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 30 TL ve üzeri paketli çay ve şeker alışverişine 10 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 30 TL ve üzeri bal, reçel, tahin, pekmez ve krem çikolata alışverişine 10 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 10 TL ve üzeri paketli kuru tatlı/güllaç alışverişine 4 Money Hediye
    Money Club Kart ile Tek seferde 13 TL ve üzeri hurma alışverişine 2 Money Hediye

• enescooo E kullanıcısına yanıt
    kampanyalar ayın 23'ünde de geçerli.
  • gdi den termos alan varsa içine bakabilir mi? nohut büyüklüğünde siyah lekeler var mı içinde? Bende bir kaç tane böyle siyah leke var, sorun yaratır mı? Herkesinki mi böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

gdi den termos alan varsa içine bakabilir mi? nohut büyüklüğünde siyah lekeler var mı içinde? Bende bir kaç tane böyle siyah leke var, sorun yaratır mı? Herkesinki mi böyle?
    iç cam ile dışının yapıştırma lekesi olabilir mi ?
  • o konuda hiç bilgim yok. Diğer alanlarda var ise belki de dediğiniz gibidir. Alt kısımlarda dairesel siyah noktalar vardı. Bir de üst kısımda tutma sapının hizasında daha küçük bir nokta.
    Diğer alanlarda içini inceleyip bilgi verirse sevinirim. Benimki hatalı ise, sağlık açısından sorun olacaksa gidip iade edeceğim.
  • gdide sanalda termos cıkmadı acemiyiz biraz bitmiş olduğundan falan mı cıkmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

nohut desenize yahuu
    Aga için fesat yani kusurabakma.
  • Mini testin cevabını bilen varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

vakumlu olan bekleyince bozulmaz değilmi.uğrayabilirsem birkaç kilo daha vakumlu paket alayım.
    Hocam ne kadar beklerse bozulmaz bilemiyorum. Ben 2 kalıp aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Aga için fesat yani kusurabakma.

Alıntıları Göster
    olsada yesek

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.