Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (5826. sayfa)

5 sn
129.183
Cevap
2.933
Favori
16.833.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
363 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58245825582658275828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İtal peynir kampanyası yapsa da peynir yesek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda zaten doğru dürüst siyaset yapılmıyor,zaten yapılmaması da lâzım kurallar gereği,ama arada iki üç mesaj oluyor,bazı kişiler hemen anında elektrik verilmiş gibi zıplıyorlar...Lütfen; yapılan eleştiriler yönetime yapılıyor,sizlerin yakınlarınıza,komşunuza,arkadaşınıza yapılmıyor, niçin hemen tepki gösteriyorsunuz?...

Tamam anladık;çok seviyorsunuz,bayılıyorsunuz,yere göğe sığdıramıyorsunuz ama tüm bunlar hayatımızda yaşadığımız gerçekleri değiştirmiyor (bilinçli olarak) yapılan yanlışların ceremesini yanlışta ısrar edenler değil sizler,bizler,tüm vatandaşlar olarak çekiyoruz...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt

Boşver hocam, bu varlıklar sorgulamaz, neden bu haldeyim demez, düşünemez. Sebep sonuç ilişkisi nedir bilmez..... Ben bu tip varlıklari hayatından ve çevremden eliyorum. Kim olursa olsun....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine dünkü gibi kampanya var.Tüm meyve-sebzelerde % 25 indirim var.Sanalda geçerli mi bilmiyorum

Ama yine bazı fiyatlar yükselmiş.Salkım domates 39 idi,şimdi 49 olmuş oradan indirim olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 27 Mart 2024; 9:26:18 >
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt

hocam kaşar çok alıyorsanız benim gibi bana yazın özelden ardahandan market fiyatına gönderttireyim size boşa market kaşarı yemeyin.

• artçı kullanıcısına yanıt

PM ile bilgi alabilirmiyim hocam ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt

tabi hocam ne demek.

Hocam bende fiyat alabilir miyim ?

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

bindir indir yapmışlar. sadece sarımsağı azcık artırmışlar bir de avokado aynı kalmış

• Arkadaşlar şöyle adam akıllı gerçek sarımsak nereden alabiliriz ? Pazardakiler kokmuyor bile, adı sarımsak :)

bizde isteriz imkanı var ise peynir almak için

• zembla4126 kullanıcısına yanıt

ne kadar çok kaşarcı varmıs bi ben alıyorum zannediyordum valla hocam :)

Kastamonu'da tanidiginiz varsa Ağustos gibi yeni hasatlardan aldirabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Sarımsağın memleketi taşkopru

• merkep kullanıcısına yanıt

Avokado da çok pahalı zaten. Geçen gün hass cinsi olanının kilosunu pazarda 140 tl’ye aldım. 6 adet 160 tl civarına geldi.

Hocam sarımsak konusunda en mantıklısı hasat zamanı tüm seneye yetecek kadar almak. Taşköprü sarımsağı iyidir.

• Bi et indirimi yapmadilar, birlikten bereket zamanı stok yoktu boşuna tbg oluşturduk diğer ay olusturamayacagiz şimdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • balomer kullanıcısına yanıt

Son zamanlarda gördüğüm en kaliteli çalışma.. Çok fazla beğenilmiş zaten ama özel olarak teşekkür etmek istedim..

satıcıyı bilmiyom, denenebilir.

https://www.sahibinden.com/s/wLNeNmP8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef % 99 bu haftasonu da kırmızı et indirimi olmayacakmış.

• 
Sayfa: önceki 58245825582658275828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.