Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2965. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 42 Misafir (8 Mobil) - 42 Masaüstü17 Mobil4 Android
5 sn
118.390
Cevap
2.802
Favori
15.634.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sucuğun kilosunu 250'ye çıkarıp indirim yapmak ne garip. Ortada bir indirim yok.

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanerakinnn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Harika oldu..

• Kayseri demi yaşıyorsunuz?

• Aynen..çok belli oluyor mu :)

• "BÖLGENİZ İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR" diyor...Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• ben gelecek inserte kadar alacaklarımı tamamladım, bugünkü kampanyalar bana göre değil. çeki de kullandık. olay tamadır.

• Bendede geçerli değildir diye ibare çıkıyor yer Kocaeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kayseri de şehzade market var tr nin en ucuz marketi. Migrosta falan ne işiniz var : ) Bir Kayseri liye yakıştıramadım.

• Afiyet olsun hocam. Benzer sos ürünleri Tat markası ile Carrefour’da da çok çok iyi fiyatlı hocam. Bölgenizde varsa bakmanızı öneririm.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2.siparişe indirimim var. Onu kullandım. Dediğin yerden de alışveriş yaparım. Hatta Beğendikler kapanmadan önce harika sucuklar yerdik.
    Şimdi bence Hepsi bozdu. Eski tadı bulamıyorum.
    Bi Alışkanlık oldu. Sucuk ve pastırma olmadan olmuyor bizde :)
    Neyse verdik siparişi Harika oldu.. 2.İndirim ile. Elde taşımasın dan kurtuldum.

• Şehzade nin pastırması müthiş, online açmışlar bu sene 4 tür sipariş geçiyorum. Banka kampanyaları falanda yapıyorlar arada sırada. Milletin 20 liraya kapış kapış ettiği palmolive jeller falan 11 liraydı şehzade de şaka gibi Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Online sipariş olayını bende gördüm evet başlamışlar. Tam detaylarını bilmiyorum.
    Bu aralar kapıya servis olarak alışveriş yapıyorum. Elde poşet taşımak VS. Yoruyor beni. Böyle iyi oluyor.. Ayrıyeten Covid geçirdim bi ara Onun için kalabalığa karışmak istemiyorum pek..
    Pastırma Şahin bizde :) şimdilik...

• Siz bahsedince merak ettim, ben sucuk çok tüketirim. Kayseride yaşamıyorum bahsettiğiniz sucuk bu mu ve kalitesi nasıl ?

• Hocam sucuğunu denemedim ama pastırması çok güzel, çocuklar çok sevdi her sabah pastırmalı tost yiyip gidiyorlar okula. Yani lezzeti konusunda ne desem yalan olur sucuk için ancak kayseri de kötü sucuk imal edileceğini düşünmüyorum. Eti işlemeyi biliyor Kayseri liler.

• Kayserililer bitişik Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Çok seneler evvel Kayseride yedek subaylık yapmıştım, orada yediğim lezzetlerin hiç birini unutamıyorum ve bir daha da gitme şansım hiç olmadı. En çok da sucuk köfteyi özledim alüminyum folyo'ya sarıp mangalda yaparlardı , ama sucuk içi satışı yasaklandı diye biliyorum. Sitede 2 çeşit pastırma var biri seçme pastırma diğeri sırt pastırma , sizin tattığınız hangisi ?

• Sırt pastırma hocam antrikot kısımdan mamül edilmiş.

• Onun zaten kötü olma ihtimali yok gibi, ben de sipariş vereceğim galiba teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.