Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2919. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü9 Mobil2 iOS5 Android
5 sn
118.466
Cevap
2.803
Favori
15.640.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29172918291929202921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mağazalarda bitiriyoruz adı altında raflar mevcut, orada bulabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

money gold pişman ettiriyor , sürekli olmayan ürünlerde yüzde 50 indirim veriyor , iki moneygold hesabım var kargo bedava olmassa çöp bu gold üyelik

tbg zaten kullanılacak gibi değil , sakız parası veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURTum -- 27 Eylül 2021; 5:21:38 >

• KURTum kullanıcısına yanıt

Bizim evdeki 3 hesabada 10 liralık tuz tanımlamış Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• 10 money daha yatmamış maalesef

Migros hemen 7 money kullanımını 7 tl indirim olarak mı düştü yoksa🙃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam rica ederim ne demek eğer mobil uygulamadan 25/5 paketli kuruyemis/cips kampanyasına katıldiysaniz 10 Money yatacaktir.

10 money daha yatmamış maalesef

Migros hemen 7 money kullanımını 7 tl indirim olarak mı düştü yoksa🙃

• Hocam Money yuklemeleri iki günu bulabiliyor yarın yatacaktir, dün de yazdığım gibi Money kullanimi Money kazanımı için sorun olmuyor zaten fis gorselini dün incelemiştim mesala benim Perşembe yaptığım alisverisin Moneyi Pazar günü yani üç gün sonra yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam Money yuklemeleri iki günu bulabiliyor yarın yatacaktir, dün de yazdığım gibi Money kullanimi Money kazanımı için sorun olmuyor zaten fis gorselini dün incelemiştim mesala benim Perşembe yaptığım alisverisin Moneyi Pazar günü yani üç gün sonra yattı.

Tamam hocam teşekkürler, bekleyelim 👍

• Hocam rica ederim ne demek sorun olmaz Moneyleriniz yarın en geç Çarşamba günü yatmış olacaktır, keyifli alışverişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Bizim evdeki 3 hesabada 10 liralık tuz tanımlamış  

seninki gene iyi , bana olmayan ürünlerde indirim veriyor, 6 tekliften sadece 2 tanesinde teklifi değerlendirebildim , hep karavana :)))

• Uzun zamandır kullandığım hesaptan kampanya oluştur diyorum mesela kırmızı et seçiyorum 80 e 8 money veriyor. Evde başka telden açtığım yeni hesaptan 80 e 20 money veriyor. Kafalarına göre takılıyor bunlar

• C4H1T kullanıcısına yanıt

İlk kez money kart alan herkese o oranlar geliyor.Ama 2.insert döneminde oranlar çöküyor.2 ay önce yeni bi kart aldım bana da 80/20 kırmızı et tbg'si verdi.şimdi baktım en iyi teklif 135/9...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 27 Eylül 2021; 15:44:22 >
  • Finish bulaşık makinesi temizleyici 10 TL'ye düşmüş.

• Arkadaşlar hazır kampanya varken yüklü miktarda kedi kumu almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir sorunum var, benim olduğum yerdeki migrosta kumlar yok dolayısı ile ailemin evine sipariş geçeceğim. Miktar 40-50kg arası olacak, migros sanal market görevlileri kumları 4. Kata çıkarırlar mı kapıya bırakıp giderler mi ? Daha önce bu tarz bir tecrübesi olan oldu mu ?

Ben orada olsam hiç sorun değil hepsini tek tek çıkarırım fakat ben olmayacağım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Arkadaşlar hazır kampanya varken yüklü miktarda kedi kumu almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir sorunum var, benim olduğum yerdeki migrosta kumlar yok dolayısı ile ailemin evine sipariş geçeceğim. Miktar 40-50kg arası olacak, migros sanal market görevlileri kumları 4. Kata çıkarırlar mı kapıya bırakıp giderler mi ? Daha önce bu tarz bir tecrübesi olan oldu mu ?

Ben orada olsam hiç sorun değil hepsini tek tek çıkarırım fakat ben olmayacağım.

30 kilo deterjan ve 25 litre yüzey temizleyiciyi çıkarttılar.

• Sergenss kullanıcısına yanıt

fazla sipariş verdirmiyor. çalışanlarımızın sağlıgı için vb yazı çıkıyor. sepete ekletmiyor ağır olduğu zaman deneyin sepete ekleyip.

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem kg olarak bazen yüklü siparişlere izin vermiyor fakat sistem izin verir ve sanal market elamanı da getirse kapıya yani eve kadar çıkarırlar tabi bu durumlar personelle de alakalı olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Cevap veren herkese teşekkür ederim. Sanalmarket sepete eklememe izin veriyor. Deneyelim bakalım 👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu Facebook 10 tl kodlarını money uygulaması dışında karta tanımanın bir yolu yokmu o uygulama açılmıyor bende nedense?

• 
Sayfa: önceki 29172918291929202921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.