Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2920. sayfa)

5 sn
118.257
Cevap
2.802
Favori
15.624.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasada tanımlatılabilir ilgili hesaba.

• CEKKODU25 ne zamana kadar geçerli acaba arkadaşlar ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hocam mrb farklı iki günde 75 TL harcamaya 15 money hediye kampanyası vardı siparişlerim ayrı günlerde fakat teslimat aynı gündü money yatar mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yanlış hatırlamıyorsam 3 Ekim'di.

@kaanaslan1983 Hocam TBG'lerde sipariş tarihi baz alındığı için yatmalı. Yatmazsa kayıt açtırabilirsiniz ekran görüntüsünü alın elinizde bulunsun sipariş günleri ve kampanyanın ne olur ne olmaz.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    tşk ederim 2 gün geçti yatmadı. kayıt açayım o zaman

• kaanaslan1983 K kullanıcısına yanıt

Cuma günü 2. 75 tl lik alışverişimi yaptım hala yatmadı bana moneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    o zaman genel bir sıkıntı var

• Pastavilla ürünleri dolardan hızlı yükseliyor fiyatı , varmı bı indirim fırsatı

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Finish bulaşık makinesi temizleyici 10 TL'ye düşmüş.

Her ne kadar Finish ürünlerini (özellikle deterjanlarını) eleştirsem de bu ürünün iddia ettiği temizliği yaptığını söyleyebilirim, kesinlikle deneyip görün...

Yoğun programda kullanım sonrası makinenin yeni gibi göründüğüne gözlerimle şahit oldum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Bütün ev ahalisini migrosa üye yapalım o zaman ne kadar uygun o kadar iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4H1T kullanıcısına yanıt

Yapmadığın hata zaten 

• Yakın zamanda sucuklarda indirim olur mu?

• Kupon/indirim kullanılan alışverişlerde money yatmaması ve geçmiş alışverişlerde alışverişin gözükmemesi gibi bir durum yaşayan var mı?

• phatgit P kullanıcısına yanıt
    Hocam kupon ve çek kullanilip hedef tutar altı odenirse Money yatmaz son zamanlar da sanaldan yapılan alışverişler sisteme ertesi gün dusmedigi olabiliyor mesala Perşembe günü sanaldan yaptığım alışveriş, alışveriş geçmişine ertesi gün degil Pazar günü görünmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 27 Eylül 2021; 22:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstates

Pastavilla ürünleri dolardan hızlı yükseliyor fiyatı , varmı bı indirim fırsatı

Dolar mı alsak, makarna yağ mı ?

Depo olsa büyük, un- sıvıyağ-makarna al dolardan fazla kazanç :)

• fearless_X kullanıcısına yanıt

GDİ ler sağolsun 100 litre falan yağ oldu  

üst katta oturduğuma ve ilk zamanlarda yöneticilik yaptığıma asansör makine dairesi yanında küçük bir oda var kilitli anahtarı bende.Şükür diyeyim 40 kg şeker, 30 litre kadar yağ ve bilimum makarna mercimek baklagil stoğum var.Ama ne yazık ki koyacak yer kalmadı.Aslında çokta almak istemiyorum ama bu ayda 4 litre orkide yağ 30 lira küsüra geldi migros gold tan.Nasıl almayayım yani.

Allah herkese alım gücü versin inş.Hoş şükür diyelim ama bizde çok değiliz kredi kartları sağolsun.😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

GDİ ler sağolsun 100 litre falan yağ oldu  

Kışa 5 ltsi 120 den satarsınız bu gidişle  

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

üst katta oturduğuma ve ilk zamanlarda yöneticilik yaptığıma asansör makine dairesi yanında küçük bir oda var kilitli anahtarı bende.Şükür diyeyim 40 kg şeker, 30 litre kadar yağ ve bilimum makarna mercimek baklagil stoğum var.Ama ne yazık ki koyacak yer kalmadı.Aslında çokta almak istemiyorum ama bu ayda 4 litre orkide yağ 30 lira küsüra geldi migros gold tan.Nasıl almayayım yani.

Allah herkese alım gücü versin inş.Hoş şükür diyelim ama bizde çok değiliz kredi kartları sağolsun.😁

40 litre sıvıyağ, 30 kilo şeker, 30-40 kilo un tam emin değilim. Arada da abur cubur 10 kilo çay v.s kışa hazırlık .

Eşim alma diyor arka balkonu kapattık orasını doldurdum :(

bizde de çay var hocam 7 kg kadardır .

Un en son migrostan aldık.Eşim beğeniyor.

Hocam bende almak istemiyorum ama devir öyle bir devir ki pandemi de gördük en kötüsünü.Dayımlar korona oldular öncesinde işsiz kaldılar, erzak yok migros sanal market in güzelliği biz aldık gönderdik.

Gerçekten eskisi gibi insanlar erzak ta alamıyor.Geçen migrostan kg su 35 liraya kıyma aldık 2 kg .Karşı komşuya bakıyorum 250 şer gr lık alıyor.Abi diyorum indirimleri söyleyim sana , söylesende para yok ki kardeşim diyor.

• 
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.